مشاوره خیانت
مشاوره خیانت

مشاوره خیانت

خیانت می تواند موجب فروپاشی یک زندگی شود. بنابراین دریافت مشاوره خیانت از ضروری ترین موارد محسوب می شود. امکان دریافت مشاوره تلفنی خیانت و همچنین مشاوره آنلاین خیانت 24 ساعته [تلفنی+آنلاین+حضوری] برای تمامی کاربران وجود دارد. کافی است با مشاوران دکتر فکر تماس حاصل نمایید. بسیار مهم است که علت ها در مشاوره خیانت شوهر و یا به طور کلی مشاوره خیانت همسر به درستی شناخته شود.

توجه داشته باشید که بهترین مشاوره خیانت می تواند به صورت دو نفره باشد و هر دو نفر لازم از این مشاوره بهره مند شوند. از تمامی زوجینی که در حال حاضر دچار این مسئله شده اند خواهش داریم که به هیچ عنوان خودسرانه اقدامی نکنید زیرا برخی از تصمیمات برخواسته از احساسات می تواند موجب مشکلات جبران ناپذیری شود.

دریافت مشاوره خیانت به صورت تلفنی ، حضوری و آنلاین امکان پذیر است. کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

ضرورت مشاوره خیانت

ضرورت مشاوره خیانت
ضرورت مشاوره خیانت

یکی از علت‌های مراجعه زوجین به مراکز مشاوره، خیانت می باشد. شرایطی که در جامعه امروز ما به وجود آمده است موجب شده که امکان خیانت بسیار راحت‌تر از گذشته شود. شکل های بی وفایی امروزه نسبت به گذشته متفاوت شده است. همین مسئله پیچیدگی تشخیص و یا نحوه برخورد با خیانت را سخت تر از گذشته می کند.

برخی از خانم ها یا آقایان، زمانی که متوجه خیانت همسر خود می شوند. تصمیم به ترک زندگی و یا خاتمه آن می گیرند. با توجه به تحقیقات انجام شده در این زمینه، آقایان به هنگام اطلاع از خیانت همسرشان دچار عصبانیت شدید می شوند و پرخاشگری را در پیش می‌گیرند و به خاتمه زندگی مشترک فکر می کنند.

 خانم ها نسبت به خیانت و یا راهکارهای مناسب آن، عملکرد بسیار متفاوت تری در پیش می گیرند و در طیف گسترده تری نسبت به آقایان قرار دارند. قطعاً این اشتباه در در زندگی مشترک می تواند تبعات بسیار زیادی داشته باشد و همچنین اگر بسیاری از از عوامل گذشته و یا روابط بین فردی را نتواند همانند گذشته تغییر دهند، مشاوره خیانت تلاش می کند تا حدی مسائل را تعدیل نماید.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه دریافت مشاوره خیانت

رویکردهای درمانی مختلفی برای خیانت وجود دارد که با توجه به به تخصص و مهارت هر یک از مشاوران و همچنین تجربه کاری آنها و یا نوع مشکل مراجعین می تواند مشاوره متفاوت باشد. ما امکانی را برای همه مراجعین فراهم نموده ایم که بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز مشاوره به راحتی می‌توانند از خدمات لازم برخوردار شوند.

مشا وره 24 ساعته [تلفنی+آنلاین+حضوری] این امکان را به مراجعین می دهد که به راحتی و در هر ساعتی از شبانه روز روز که مایل به دریافت خدمات مشاوره ای باشند، با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایند. مشاوران ما پس از بررسی علل و ریشه خیانت، تلاش در بهبود رابطه  زوجین و بازگشت به زندگی عادی خواهند کرد.

 در بسیاری از موارد لازم است زوجین به صورت مشترک در جلسه مشاوره خیانت حضور داشته باشند. برای مشاوره آنلاین و یا تلفنی می توان تماس تلفنی و یا تماس گروهی با هر دو نفر یا جلسات تصویری آنلاین با زوج برقرار نمود. تا بدین صورت امکان ریشه یابی مشکلات و کمک به حل مسئله راحت تر شود.

برای دریافت مشاوره خانواده بر روی لینک کلیک کنید.

انواع خیانت

انواع خیانت
انواع خیانت

خیانت می تواند چهره های متفاوت و متعددی داشته باشد. اما مطابق با تقسیم بندی رایج در رابطه با انواع خیانت می توان به :  خیانت جسمانی یا جنسی ( sexual affair)، خیانت عاطفی یا هیجانی (emotional affair)، و ترکیبی از  هر دو نوع دانست. اما هر یک از این نوع خیانت ها چه ویژگی هایی را خواهند داشت؟

برای برقراری ارتباط با مشاوره زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

 خیانت جسمانی یا جنسی

منظور از این نوع خیانت مطابق با آنچه عموم مردم تصور می‌کنند، برقراری رابطه جنسی با نفر سوم می باشد. در این نوع خیانت تعریف آن این چنین آمده است که : درگیری در رابطه جنسی خارج از ازدواج بدون آگاهی یا رضایت همسر. همچنین برخی یکی از صاحب نظران و پژوهشگران و مشاوره خیانت واژه خیانت را با اصطلاحات دیگری جایگزین کردند.

 یکی دیگر از اصطلاحات مورد استفاده صاحب نظران : رابطه جنسی خارج از زندگی زناشویی یا آمیزش جنسی خارج از زندگی زناشویی است. منظور از رابطه جنسی همیشه آمیزش جسمانی نمی باشد. گاهی می‌تواند رفتار هایی همانند : بوسیدن، نوازش و یا تعاملات جسمانی دیگری را غیر از آمیزش را شامل شود.

برای اطلاع از اینکه زوج درمانی چیست؟ بر روی لینک کلیک کنید.

خیانت عاطفی یا هیجانی

برخلاف خیانت جسمانی، خیانت هیجانی مولفه های جسمانی را در بر ندارد و توسط نزدیکی و تماس هیجانی تعریف می شود. و این تماس بین دو نفر به جز همسران به اشتراک گذاشته می شود. در واقع این نوع خیانت، زمانی رخ می دهد که فرد منبعی همانند عشق، زمان و توجه را به فرد دیگری غیر از همسر خود داده باشد.

  از نظر مشاوره خیانت نزدیکی عاطفی می تواند جوانب متعددی از جمله : مشارکت، تفاهم همراهی و هر نوع دیگر از رابطه را شامل شود. در بسیاری از انواع خیانت مشاهده شده است که افراد بدون اینکه رابطه جسمانی با فرد مقابل برقرار کنند، از نظر عاطفی و هیجانی به دنبال پیروی با فرد مقابل بودنده اند.

برای اطلاع از تاثیر اضطراب در زمان بارداری بر روی جنین بر روی لینک کلیک کنید.

از انواع مشاوره خیانت : خیانت در فضای مجازی

 همانطور که ذکر شد، شکل انواع خیانت در گذشته و امروز متفاوت شده است. یکی از پدیده های نوظهور در رابطه با خیانت به صورت مجازی می باشد. در این نوع که می تواند مجازی و اینترنتی به صورت رفتارهای جنسی هم باشد. اما خیانت هیجانی اشتراکات بیشتری دارد و این موضوع در تحقیقات مختلف به اثبات رسیده است.

  جالب است بدانید، افراد از طریق پیوند هیجانی با فرد مورد نظر به جای ارزیابی او بر روی جذابیت جسمانی و یا ویژگی جنسی و جسمانی و پیوندهای هیجانی این موضوع تلاش می‌کنند. تحقیقات مدلی در مشاوره خیانت نشان داده است که سه جنبه انحصاری از خیانت اینترنتی را مشخص می کند که شامل : دسترسی پذیری و توانمندی گمنامی می‌باشد.

 دسترسی پذیری در واقع میزان آنلاین بودن افراد و دسترسی به اینترنت می باشد. کوپر بر این اعتقاد است که اصل توانمندی بر مبنای مفهوم عرضه و تقاضا کار می کند. در واقع با کمترین هزینه فرد می تواند به تعداد بی شماری از نیازهای جنسی خود را ارضا کند. در دنیای واقعی ارتکاب خیانت می تواند توسط دیگران شناخته شود اما در فضای مجازی این گمنامی دیدگاه راحت‌تری را به وجود آورده است.

برای اطلاع از نحوه انتقاد از همسر بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره آنلاین خیانت

مشاوره آنلاین خیانت
مشاوره آنلاین خیانت

یکی از محاسن مشاوره آنلاین خیانت این است که بدون اینکه نیاز به معرفی خود داشته باشید و یا اینکه مشاور از شما اطلاعات خاصی را دریافت نماید، می توانید برای حل مسائل خود تلاش کنید و راه کارهای لازم را دریافت نمایید. صحبت کردن در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی، ممکن است برای شما کمی سخت باشد. در مشاوره آنلاین می توانید به راحتی در رابطه با تمامی مسائل خوب صحبت کنید.

برای اطلاع از تاثیر خیانت بر فرزندان بر روی لینک کلیک کنید.

در مشاوره حضوری و یا تلفنی یکی از محدودیت ها؛ هزینه های جانبی است که برای دریافت مشاوره وجود دارد در مشاوره آنلاین شما تنها هزینه اینترنت را پرداخت می نمایید و می توانید در هر زمانی که مایل باشید اطلاعات لازم را از مشاوره خیانت دریافت نمایید. بنابراین بسیاری از هزینه‌های جانبی شما کاسته خواهد شد.

 چت کردن با مشاور، این احساس امنیت را برای شما به وجود می‌آورد تا بدون اینکه دیگران از صحبت های شما با مشاور اطلاعی به دست آورند، به راحتی مسائل و مشکلات خود را با او در میان بگذارید. همچنین محدودیتی در رابطه با ارائه خدمات از نظر زمانی برای مراجعین وجود نخواهد داشت.

برای اطلاع از روش های مقابله با خیانت همسر در روابط زناشویی و عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره تلفنی خیانت

 برای دریافت مشاوره خیانت و انتقال احساسات همیشه صحبت های رو در رو و یا شنیدن صدای یکدیگر می تواند یکی از مزایای بسیار بزرگ برای شناخت بهتر محسوب شود. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که برای دریافت مشاوره به صورت تلفنی با مشاور مورد نظر در ارتباط باشد به همین دلیل ما امکان مشاوره تلفنی خیانت را فراهم نموده ایم.

 چت کردن در مشاوره آنلاین ممکن است برای همه افراد آسان نباشد همچنین انتقال مفهوم و معنا از طریق چت آنلاین کمی دشوار به نظر می رسد به همین دلیل یکی از بهترین راه ها برای دریافت مشاوره می تواند از طریق تلفن باشد. دسترسی به مشاوران دکتر فکر در تمامی ایام هفته و روزهای تعطیل به راحتی امکان پذیر است.

برای اطلاع از راه های جلوگیری از خیانت همسر و 5 روش برخورد اصولی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره خیانت های زناشویی

مشاوره خیانت های زناشویی
مشاوره خیانت های زناشویی

مشاوره خیانت زناشویی را می توان در دسته خیانت های جنسی و جسمی محسوب نمود. من در تمامی مشاوره ها تلاش می‌کنیم تا در قدم اول، به بهترین شکل بتوان مشکلات را شناسایی نماییم. زوج درمانی اولین اقدام نخواهد بود که قبل از مشاوره جنسی باید صورت پذیرد. ابتدا مسائل و تعارض هایی که بین زوجین وجود دارد، باید به راحتی حل شود و پس از آن مشاوره جنسی صورت می پذیرد.

 حتی اگر در گذشته، رابطه جنسی و کیفیت آن برای زوجین ۵۰ درصد بوده باشد، پس از خیانت می تواند به صفر برسد. زیرا امکان بازگشت به رابطه قبلی وجود نخواهد داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها می تواند بسیار نقش پررنگ تری را ایفا نماید و درگیری ذهنی بیشتری را به همراه داشته باشد.

 آموزش های لازم به همراه ارائه راهکارهای متناسب با مسائل زوجین در کنار جلسات درمانی، گام موثری در درمان خیانت محسوب می‌شود. نحوه برقراری رابطه جنسی و لذت بردن از این رابطه همانند گذشته یکی از مسائل مهم در رابطه با زوجین محسوب می شود. درمان اضطراب و افسردگی یکی از مراحل کار درمان محسوب می شود .

برای اطلاع از روابط عاطفی با رعایت مرزهای اخلاقی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره خیانت شوهر

یکی از اشتباهاتی که برخی از زوجین در هنگام مراجعه به مراکز مشاوره خیانت شوهر دارند، این است که تصور می‌کنند حضور آنها در جلسه درمان کافی خواهد بود. نبود فراموش نکنید که یک طرف قضیه همسرش شما است و طرف دیگر شما می باشید. در یک رابطه دو نفره، هر دو نفر به اندازه های متفاوتی ممکن است در بروز خیانت سهیم باشند.

 حتی اگر ما ما تصور کنیم که سهم شما از علت خیانت همسرتان ۸۰ درصد باشد، در صورتی که تمام این ۸۰ درصد مورد درمان قرار بگیرد (خود شما به تنهایی درمان شوید) و فرد مقابل قرار بگیرد، باز هم ۲۰ درصد باقی مانده باید به طور کامل حل شود. چراکه احتمال خیانت از درمان کامل خانم وجود خواهد داشت. بنابراین هر دو  زوج لازم است در جلسه درمان قرار بگیرند.

برای اطلاع از ده عامل خیانت زنان و مردان در زمان ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

دلایل خیانت با توجه به پژوهش های انجام شده

 مطابق با تحقیقی که در در سال ۹۱ با موضوع عوامل زمینه ساز بی وفایی زناشویی زنان منتشر شد. مصاحبه ای با همین عنوان از جامعه آماری گرفته شد و عوامل متعددی را به عنوان عامل خیانت ذکر کرد که به شرح زیر در جدول ارائه خواهیم داد.

برای اطلاع از بیست نشانه خیانت مردان و حالات آنها بعد از خیانت به همسر بر روی لینک کلیک کنید.

مفاهیممقولات
نداشتن جذابیت همسر به دلیل بی توجهی به ظاهر(نداشتن پوشش جذاب و مناسب در خانه)
نارضایتی از ظاهر همسر( چاقی و لاغری و نداشتن هیکل نامناسب)
تنبلی و شلختگی و نداشتن رفتارهای جذاب
  رفتارهای تحقیر آمیز همسر( مقایسه شوهر با مردهای دیگر و تمسخر او نزد دیگران)
تنوع طلبی و هیجان خواهی و بی ضرر دانستن رابطه خارج از ازدواج برای همسر و محقق دانستن خود برای برقراری رابطه ضعف و اعتماد به نفس( س جبران تن بودم ناتوانی های جنسی)
انزال زودرس و ناتوانی جنسی
اثبات جذابیت مردانگی و جوانی روابط قبل از ازدواج ( عادی شدن ارتباط با جنس مخالف، عادت به رابطه با زن ها
مقایسه همسر با زن هایی که ارتباط داشته و تسری رابطه قبل از ازدواج به بعد از ازدواج)
ویژگی ها و نگرش ها و تجارب فردی
امکان صیغه کردن
 مسامحه های همسر بعد از افشای رابطه
اغماض جامعه در خصوص بی وفایی مردان
استفاده از امکان تعدد زوجات و نگرش های سطح گیرانه و مجاز جامعه 
ایجاد آمادگی ذهنی و ترغیب به رابطه خارج از ازدواج 
ایجاد نگرش مثبت به بی‌وفایی
تاثیر دوستان و خانواده
ایجاد آمادگی ذهنی برای داشتن رابطه خارج از ازدواج
 مقایسه همسر با زن هایی که در فیلم های نقش پارتنر جنسی دارند
 تحریک به رابطه با زن های متعدد
تاثیر ماهواره و فیلم های مستهجن
داشتن شغلی که امکان ارتباط بیشتر با زن ها را فراهم می کند 
نقش تکنولوژی مدرن به عنوان تسهیلگر ارتباط ( موبایل و اینترنت و غیره)
فرصت و امکان ارتباط
تمایلات جنسی زیاد مرد و ناتوانی پاسخگوی همسر قطع شدن رابطه به دلیل بارداری همسر و قهر و دعوای طولانی مدت مشکلات جنسی مرد (زودانزالی، ناتوانی جنسی و تمایل به رابطه جنسی با خشونت)
کم شدن رابطه (به دلیل تولد فرزند بیماری همسر فضای کوچک خانه داشتن فرزند نوجوان قهر مشاجره و درگیری زندگی با خانواده همسر در یک آپارتمان و امتناع زن)
کیفیت کم رابطه (به دلیل همراهی نکردن همسر ضرر مزاجی همسر دید منفی همسر رابطه امتناع از نوع خاصی از رابطه سرد مزاجی زده شدن از رابطه به دلیل امتناع همسر یکنواخت بودن رابطه با همسر نداشتن جذابیت جنسی همسر لذت نبردن از رابطه جنسی با همسر تحقق نیافتن انتظارات جنسی علاقه نداشتن به همسر و بی قراری رابطه صرفاً به عنوان وظیفه)
مشکلات جنسی در رابطه با همسر
بی توجهی به شوه ( گذراندن وقت با دوستان از طریق تلفن تفریح مسافرت)
ابراز محبت نکردن و ابراز نکردن  نیازهای روحی و روانی شوهر اختلاف در عقاید و باورها و سلایق کشاندن مسائل زناشویی به خانواده ها و فراهم کردن زمینه دخالت آنها خشونت جسمی از سوی مرد حساسیت های زیاد زن و کنترل شوهر و اتهام رابطه به او (بی وفایی از سر لجبازی)
 بد اخلاقی زن (بد دهنی و حرف زدن های مداوم و رفتار تحمل ناپذیر همسر) 
علاقه نداشتن به همسر و دوست نداشتن او ( به دلیل ازدواج اجباری یا اجازه ندادن خانواده به ازدواج با فرد مورد نظر) 
از بین رفتن عشق و علاقه و به وجود آمدن دل زدگی زناشویی 
برآورده نشدن انتظارات از ازدواج و داشتن حس برتری از همسر مطرح شدن بحث طلاق به دلیل اختلافات
مشکلات عاطفی و رفتاری در روابط زناشویی

برای اطلاع از بیست فایده رابطه جنسی بر روی سلامت زنان و مردان بر روی لینک کلیک کنید.

عوامل موثر بی وفایی از دیدگاه مشاوره خیانت

عوامل موثر بی وفایی از دیدگاه مشاوره خیانت
عوامل موثر بی وفایی از دیدگاه مشاوره خیانت

به اعتقاد برخی از روانشناسان، متغیرهای مرتبط با رفتار فرازناشویی را می‌توان در چند علت سازمان یافته عنوان نمود.

عوامل زمینه ساز

 عوامل زمینه‌ساز از نظر مشاوره خیانت عواملی هستند که  فرض می شود قبل از ایجاد رابطه فرازناشویی وجود دارند و احتمال وقوع رابطه را افزایش یا کاهش می دهند. برخی عوامل در طیف دیگر رابطه فرازناشویی همانند : جنسیت، نژاد و سن از ویژگی های قابل تغییر مثل بی ثباتی جنسی، هیجان خواهی، گرایش‌های مذهبی کم را از عوامل زمینه ساز محسوب می نمایند.

برای اطلاع از هفت راه تشخیص خیانت همسر و دلایل آن بر روی لینک کلیک کنید.

 عوامل گرایشی

تنوع زیادی از عوامل می‌تواند پیشرفت به سمت یک رابطه فرازناشویی را تشویق نماید و یا از آن جلوگیری کند. به عنوان مثال انکار خطر و یا اجتناب از تعارض می تواند از عوامل موثر در گرایش خیانت محسوب شود. در واقع این عوامل به طور عمده در رابطه با خشم و کناره گیری می باشد.

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

 عوامل تسریع کننده در مشاوره خیانت

 این عوامل راه انداز پرداختن به رابطه خیانت زناشویی می باشند. در واقع در پرداختن به عواملی همانند دوسوگرایی برای ازدواج، بازداری زدایی و توجیه عقلی موثر می باشند. این عوامل در همسر، شامل امتناع از درمان، تهدید به خاتمه ازدواج و در روابط زناشویی افزایش تعارض یا فاصله عاطفی می باشد.

برای اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

 عوامل نگهدارنده

منظور از عوامل نگهدارنده از نظر مشاوره خیانت این است که پس از بروز خیانت، به فرد اجازه ادامه رابطه را می دهد. علل حفظ روابط در همسر افزایش اعتماد به نفس، هیجان و احساس گناه کم در همسر و…. می باشد. همچنین درگیری برای مواجهه با شریک جنسی می باشد. این عوامل در رابطه فرا زناشوی شامل افزایش ناراحتی یا تعارض است.

برای اطلاع از هفت علت اصلی خیانت زنان و نشانه های آن بر روی لینک کلیک کنید.

 عوامل کشف و افشا از نظر مشاوره خیانت

 عواملی هستند که احتمال کشف رابطه فرازناشویی توسط همسر و یا دیگران را افزایش یا کاهش می دهند. از عوامل افشا در همسر، درگیر احساس و ترس از چشم و قصد تغییر است. این عوامل در همسر شامل :  افزایش آمادگی، کاهش اجتناب در رابطه زناشویی و تغییر در ناراحتی یا پیش بینی پیامد است.

 عوامل پاسخ

 عوامل پاسخ، بر افراد و پیامدهای رابطه فرازناشویی تاثیر گذاشته و موجب تاثیر مناسب برای طرفین درگیر می شود. عوامل پاسخ شامل : اعتقاد به بخشش و تنظیم عاطفی در رابطه زناشویی که شامل محدود نگهداشتن تعارض و بهبود در بیانگری عاطفی است.  علل بافتی پاسخ به رابطه فرازناشویی مرزهای مناسب با دیگران و حمایت اجتماعی است. 

برای اطلاع از اینکه فانتزی جنسی چیست بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ارائه مشاوره خیانت را ارائه نماییم. برای دریافت مشاوره آنلاین خیانت ، مشاوره تلفنی خیانت به صورت 24 ساعته [تلفنی+آنلاین+حضوری] می توانید با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه برخورد با مشاوره خیانت همسر ، راهکارهای مشاوره خیانت های زناشویی و شناخت دلایل خیانت و انواع خیانت با ما تماس حاصل نمایید.

چه زمانی می توان برای دریافت مشاوره خیانت اقدام نمود؟

امکان استفاده از خدمات مشاوره ای به صورت 24 ساعته [تلفنی+آنلاین+حضوری] وجود دارد و می توانید با ما در ارتباط باشید.

آیا تماس با نفر سوم مورد تائید مشاوره خیانت همسر می باشد؟

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که در مشاوره خیانت های زناشویی برخی از زوجین وجود دارد، همین اقدام می باشد.

چگونه می توان برای مشاوره تلفنی خیانت اقدام نمود؟

جهت شناخت دلایل خیانت و اطلاع از انواع خیانت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

آیا امکان مشاوره آنلاین خیانت وجود دارد؟

بله! همه روزه، حتی ایام تعطیل می توانید با مشاوره خیانت آنلاین در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

بارداری پوچ چگونه است

علائم بارداری پوچ چیست و چگونه اتفاق می افتد؟

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور