مشاوره آنلاین ازدواج
مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج

ابراز بیان خصوصی ترین مسائل زندگی شما با مشاوره آنلاین ازدواج به راحتی امکان پذیر است. دریافت مشاوره به روش های مختلفی می تواند صورت پذیرد. یکی از امکانات و ابزارهای کارشناسان ما، سامانه چت آنلاین دکترفکر می باشد. چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان نیز خدمت دیگری از سوی مشاوران ما برای شما که توان مالی لازم را برای پرداخت هزینه ندارید است.

اگر می خواهید برای مشاوره آنلاین ازدواج با متخصصان ما در ارتباط باشید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل، از این خدمات لازم بهره مند شوید. مشاوره ازدواج شامل دو نوع مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی خواهد بود. آموزش های لازم برای اطلاع از نحوه یک انتخاب درست توسط مشاوران دکتر فکر به همراه دریافت مشاوره اختصاصی را می توانید تجربه نمایید.

کیفیت و خدمات مشاوره آنلاین ازدواج هیچ تفاوتی با مشاوره حضوری نخواهد داشت و تمام تلاش ما، یک انتخاب درست در مشاوره پیش از ازدواج و داشتن یک زندگی سالم در زوج درمانی می باشد.

چرا بهتر است از مشاوره آنلاین ازدواج استفاده کنیم؟

چرا بهتر است از مشاوره آنلاین ازدواج استفاده کنیم؟

با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل بیماری کرونا امکان مشاوره حضوری برای بسیاری از افراد غیرممکن شده است. یکی از مشکلات مشاوره ی حضوری، عدم دسترسی به مشاورین باتجربه درسطح  شهرستان یا استان می باشد که در این صورت مشاوره آنلاین ازدواج این مشکل را به خوبی حل و فصل نموده است.  بنابراین بدون ترس و نگرانی از مبتلا شدن به ویروس کرونا می توانید به راحتی با یک مشاور در ارتباط باشید.

در ازدواج های سنتی بسیاری از خانواده ها اجازه رفتن به نزد مشاور را به دختر و پسر جوان نخواهند داد. یا اینکه خود افراد از مراجعه حضوری امتناع می کنند. در صورت استفاده از مشاوره آنلاین، هر دو فرد می توانند در منزل خود به راحتی پس از  رزرو نوبت با یک مشاور در ارتباط باشند و مسائل و مشکلات خود را با او مطرح نمایند. این مشاوره می‌تواند به صورت همزمان بین زوج و مشاور صورت پذیرد.

 دسته سوم از مراجعین را افرادی تشکیل می دهند که از مراجعه به روانشناس و مشاوره ازدواج احساس خجالت می کنند زیرا برای آنها دشوار است در مورد مسائل زندگی خصوصی خود با فردی دیگری هم صحبت شوند. بنابراین در مشاوره آنلاین بدون اینکه شما اطلاعی از مشاور داشته باشید و یا او شما را بشناسد، به راحتی می توانید تمامی مسائل خود را با جزئیات مطرح نمایید.

برای اطلاع از نکات زناشویی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

مزایای مشاوره آنلاین ازدواج

قبل از اینکه به معرفی این نوع خدمت بپردازیم،  باید بگوییم که ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که تمامی خدمات و جلساتی که در مشاوره حضوری به مراجعین ارائه می شود در مشاوره آنلاین نیز ارائه خواهد شد بنابراین در این رابطه جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.  بهتر است بدانید بسیاری از مشاوران به دلیل شرایط به وجود آمده و یا نوع کار خود به صورت آنلاین مشاوره خواهند داد.

 • شما در هر زمانی و هر ساعتی از شبانه روز حتی ایام تعطیل، بدون نیاز به رفت و آمد به مرکز خاصی می توانید از مشاوره آنلاین ازدواج در منزل و یا هر مکان دیگری که مایل هستید در ارتباط باشید.
 • عدم شناخت مراجع و مشاور : موقعیت های شغلی افراد به گونه ای است که  تمایل ندارند تا فرد دیگری از خصوصی‌ترین مسائل زندگی آن ها باخبر شود. به همین دلیل می توانند از مشاوره آنلاین استفاده نمایند تا هویت آنها به صورت محرمانه باقی بماند.
 • امکان ایجاد گفتمان دو نفره بین مراجع و مشاور و همچنین فرد دیگر وجود خواهد داشت.
 •  از نظر محیط جلسه مشاوره آنلاین ازدواج نیز می توان گفت بسیار مطمئن خواهد بود و به راحتی شما می توانید مسائل خود را در جلسه مطرح نمایید.
 • انجام تست های روانشناسی استاندارد برای مشاوره پیش از ازدواج و یا کمک های بالینی نیز کیفیت آن همانند یک مراجعه حضوری می باشد.

برای اطلاع از 14 نکته مهمی که دختران قبل از ازدواج باید بدانند بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره ازدواج آنلاین تلگرام

مشاوره ازدواج آنلاین تلگرام

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد برای مشاوره از طریق سایت داشته باشند ، عدم آشنایی با پلتفرم مورد نظر خواهد بود. این مسئله گاها موجب می‌شود که  دیگر نتواند از خدمات لازم بهره‌مند شود و راهنمایی های مفید را دریافت کنند. در این شرایط ما امکان مشاوره ازدواج آنلاین تلگرام را برای کلیه مراجعین فراهم نموده ایم. که می توانند به راحتی با مشاورین ما در ارتباط باشند.

 برخی از افراد با محیط تلگرام مانوس شده‌اند و به همین دلیل تمایل دارند تا همیشه برای کل امور خود از این امکان استفاده کنند در این صورت در هر ساعت از شبانه روز می توانند به راحتی از طریق چت، تماس تصویری و یا تماس صوتی با از مشاوره آنلاین ازدواج استفاده نمایید.

 انتخاب نوع ابزاری که شما با استفاده از آن می توانید با ما در ارتباط باشید کاملاً به شما و شرایط تان بستگی خواهد داشت ما امکانات و ابزارهای مختلف را در اختیار شما قرار داده ایم اما انتخاب هریک از آنها بر عهده شما خواهد بود. در ادامه به مزایای استفاده از مشاوره آنلاین تلگرام خواهیم پرداخت.

برای اطلاع از مشاوره قبل از ازدواج چند جلسه است؟ بر روی لینک کلیک کنید.

مزایای استفاده از مشاوره تلگرام

 • کم هزینه بودن :  برای مشاوره حضوری و یا تلفنی لازم است هزینه‌ای را بابت رفت و آمد و یا هزینه تلفن پرداخت نمایید اما در این ابزار شما تنها هزینه اینترنت را پرداخت خواهید نمود.
 •  مطرح کردن برخی از مسائل برای افراد ممکن است دشوار باشد و یا احساس شرم و خجالت برای مطرح کردن آن داشته باشند در این شرایط، بهترین گزینه استفاده از مشاوره چت در تلگرام خواهد بود. زیرا شما به صورت متنی با مشاور در ارتباط خواهید بود و احساس خجالت شما از بین خواهد رفت.
 •  شاید شما فردی هستید که در یک خانواده پرجمعیت زندگی می کنید. در این شرایط حریم خصوصی برای انجام مشاوره شما وجود نخواهد داشت اما به صورت اینترنتی می توانید به راحتی بدون این که فردی از صحبت های شما با خبر شود، راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
 •  صحبت رو در رو و تصویری، یکی دیگر از موارد مهم برای برخی از مراجعین می باشد که خوشبختانه در تلگرام امکان تماس ویدیویی وجود خواهد داشت و همانند یک مشاور می تواند ارائه خدمت وجود داشته باشد.
 •  سرعت تایپ کردن افراد با یکدیگر متفاوت است و همین مسئله مشاوره آنلاین ازدواج را با کندی مواجه می کند. همچنین به دلیل وجود مشکلات بزرگ ممکن است ادای مطلب کمی دشوار باشد. تماس صوتی در تلگرام میتواند این شرایط را برای دریافت احساسات واقعی مشاوره و مراجع به همراه آورد.

برای دریافت سوالات مشاوره ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان 

چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

توان مالی افراد برای پرداخت هزینه های مشاوره متفاوت می باشد. در برخی از موارد، مراجعین  نمی توانند از پس هزینه های خدمت رسانی برآیند. به همین دلیل با یک انتخاب اشتباه، بدون مشورت با یک مشاور ممکن است زندگی آنها تباه شود. در این شرایط ما امکانی را فراهم نموده ایم که بتوانید از مشاوره رایگان ازدواج بهره مند شوید.

برای اطلاع از نحوه انتقاد از همسر بر روی لینک کلیک کنید.

تمامی مزایای که برای مشاوره آنلاین ازدواج وجود دارد ، در چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان نیز خواهد داشت. در واقع هیچ تفاوتی بین اصول مشاوره و نوع جلسات، برای مشاوره رایگان و غیر رایگان وجود نخواهد داشت. شاید تعداد جلسات استفاده از مشاوره برای شما کوتاه باشد. ممکن است در برخی از موارد شما با استفاده از خدمات سرپایی به راحتی در یک جلسه مشکل خود را حل و فصل نمایید.

 چت مشاوره آنلاین رایگان در وب سایت ما امکان پذیر خواهد بود. در این شرایط تنها شما و مشاور می توانید پیام های مراجع را مشاهده کنید. پلتفرم ما به گونه ای است که حتی اگر با یک آی پی دیگری وارد سایت شوید، مشاهده پیام های قبلی را نخواهید دید. این به این دلیل است که  شرایط رازداری جلسات مشاوره کاملا حفظ شود.

برای اطلاع از اختلاف سنی در ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات مشاوره آنلاین ازدواج

قبل از اینکه به خدمات ارائه شده در مشاوره ازدواج اشاره کنیم، بهتر است ابتدا موضوعی را با شما مطرح نماییم.  یکی از نکات مهم در استفاده از خدمات مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره ازدواج تخصص یک مشاور می باشد.  به زبان ساده این بسیار مهم است که مشاوره ازدواج چه کسی است؟ چگونه این خدمت را ارائه می کند؟  این مقدمه برای انتخاب مشاور متخصص توسط شما بسیار مهم می باشد.

برای کسب اطلاع در رابطه با مشاور ازدواج خوب بر روی لینک کلیک کنید.

 در واقع سامانه چت آنلاین دکترفکر به دوقسمت مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره پس از ازدواج مربوط می شود.  قبل از انتخاب و پس از انتخاب تمامی مسائلی که ذهن شما را درگیر می نماید خدمت مربوط می شود.

برای اطلاع از نکات بهداشتی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات مشاوره پیش از ازدواج

 • ارائه راهنمایی های لازم در رابطه با انتخاب یک فرد مناسب
 •   اطلاع از بهترین سوالات شب خواستگاری برای مراجعین با توجه به معیارهای ازدواج
 •  اطلاع از معیارهای درست یک ازدواج با توجه به شرایط فرد
 •   رسیدن به یک شناخت دقیق و درست از خود برای ازدواج
 •  شناخت بهترو عمیق تر فرد مورد نظر برای ازدواج
 •  کمک به نحوه حل و فصل نمودن مخالفت خانواده ها و یا مشکلات به وجود آمده بین آنها
 •  انجام تست های روانشناسی معتبر روانی آنها به همراه تحلیل و توصیف هر یک
 • کمک به حل و فصل نمودن مسائل و مشکلات ما بین دختر و پسر در رابطه با موارد مختلف
 • اطلاع از نحوه نگرش طرف مقابل نسبت به مسائل مختلف زندگی

برای اطلاع دریافت مشاوره تلفنی ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات مشاوره پس از ازدواج

خدمات مشاوره پس از ازدواج

آنچه در مشاوره آنلاین ازدواج شاهد بوده ایم این است که در برخی از زوجین ممکن است در مراحل پیش از ازدواج مشکل خاصی نداشته باشد اما به محض ازدواج و زندگی مشترک مشکلات آنها بروز و ظهور پیدا خواهد کرد. در این شرایط، مداخله درمانی بسیار اهمیت بیشتری خواهد داشت. تعارضات به وجود آمده در دوره نامزدی و یا دوران عقد یکی از مسائلی است که همواره دختران و پسران جوان با آن دست به گریبان می باشند. 

برای اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

پس از زندگی مشترک و قبل از فرزند دار شدن و یا پس از آن، باز هم ممکن است مسائل و تعارضات بین  زوجین در موارد نوظهور و یا موارد قبلی به وجود آمده باشد. در این شرایط آنچه ما مشاوره را می توانیم صدا بزنیم در واقع همان زوج درمانی خواهد بود که به بهبود رابطه بینی زن و شوهر کمک می کند.  اما این خدمات چه مواردی می باشد؟

برای برقراری ارتباط با مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

 • حل فصل نمودن تعارضات زناشویی در موارد مختلف
 • آموزش مهارت های زندگی به زوجین
 •  آموزش به زوجین در خصوص نحوه برقراری ارتباط درست با همسر
 •  حل مشکلات فردی( گاهی مشکلات بین زوجین به دلیل عدم حل مشکلات فردی می باشد).
 •  کمک به بهبود رابطه از دست داده شده.
 • آموزش نحوه برقراری رابطه جنسی درست 
 • کمک به حل وصل نمودن مشکلات جنسی  در بین زوجین
 •  کمک به حل تعارضات به وجود آمده در رابطه با خانواده همسر
 •  ارائه راهنمایی در رابطه با نحوه برقراری ارتباط با خانواده همسر

برای دریافت مشاوره در رابطه با توصیه های قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

سامانه چت آنلاین دکترفکر

در این سامانه هر یک از افراد می توانند به صورت چت در وب سایت و کاملا ناشناس با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما به سرعت اطلاعات و خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

برای دریافت پرسشنامه مشاوره قبل از ازدواج و تفسیر کامل 240 سوالی بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با شرایط ارائه مشاوره آنلاین ازدواج مطالب مفیدی را ارائه نماییم. برای اطلاع از نحوه سامانه چت آنلاین دکترفکر می توانید با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید. برای اطلاع دقیق در رابطه با مشاوره ازدواج آنلاین تلگرام و چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان با مشاوران ما همه روزه در تماس باشید.

برای اطلاع از ناگفته های ده نکته روابط عاطفی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

مطالب مرتبط

مشاوره خانواده تلفنی

پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین

پرسش و پاسخ نامزدی

مشاوره آنلاین ازدواج

سامانه چت آنلاین دکترفکر 

چگونه می توانم از مشاوره آنلاین ازدواج بهره مند شوم؟

برای برقراری ارتباط با مشاوران ما می توانید با 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 90922305587 (تماس از استان تهران)تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس حاصل نمایید.

آیا برای استفاده از سامانه چت آنلاین دکترفکر محدودیتی وجود دارد؟

خیر. در هر زمانی که مایل به استفاده از خدمات مشاوره ای باشید می توانید با ما در ارتباط باشید.

مشاوره ازدواج آنلاین تلگرام به چه صورتی است؟

امکان دریافت مشاوره در تلگرام به صورت چت، تماس صوتی و همچنین تماس ویدویی وجود خواهد داشت.

آیا امکان استفاده از چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان برای همه وجود دارد؟

در رابطه با استفاده از خدمات رایگان اولویت ما برای افرادی است که توان مالی لازم را دارند. اما به طور کلی محدودیتی وجود ندارد.

4/5 - (4 امتیاز)

همچنین ببینید

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج چند جلسه است؟

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور