ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی
ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

یک رابطه جنسی می تواند بسیار لذت بخش باشد اگر ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی را در آن رعایت نمایید. قطعا راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها برای هر یک از آن ها می تواند بیش از این موارد نیز باشد. ما در ادامه این مطلب علاوه بر ارائه تمامی راه ها، به موارد دیگری از جمله تفاوت های فردی نیز اشاره نموده ایم.

تمامی آنچه در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی مطابق با تحقیقات علمی روانشناسی می باشد و به همین دلیل کاملا مورد تائیددر سراسر دنیا می باشد. همچنین علاوه بر آن کلیه زوجین عزیزی که مایل به دریافت مشاوره خصوصی هستند می توانند با مشاوران دکتر فکر که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد تماس حاصل نمایید.

عمل کردن به ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بیش از دانستن آن ها ضرورت خواهد داشت.

فهرست محتوا

ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی چیست؟

ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی چیست؟
ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی چیست؟

تحقیقات گوناگونی در رابطه با جذابیت های جنسی در سال های گذشته و اکنون انجام شده است. در گذشته تصور می شد که جذابیت های جنسی تنها مربوط به ظاهر زن و مرد می‌باشد اما امروز مشخص شده است که عامل شناختی در ایجاد جذابیت و لذت بردن از رابطه جنسی می تواند تاثیر بسیار بیشتری را بر جای بگذارد و به همین دلیل، توجه به این امر در رویکردهای روانشناسی جدید بسیار مهم شده است.

 قبل از اینکه بخواهیم به موارد مختلف برای افزایش جذابیت بپردازیم بهتر است نکته مهمی را مد نظر داشته باشید. همه ما گرایشاتی نسبت به بدن فرد مقابل مان ممکن است داشته باشیم اگر تصور و دیدگاه ما از بدن طرف مقابلمان همانطور باشد که ما  تمایل داریم،  می توانید رابطه بهتری را برقرار کنیم اما این بدین معنا نیست که در صورت مغایرت با علاقه ما، مشکلات زیادی به وجود آید.

 اگر شما و همسرتان بتوانید به هنگام برقراری رابطه جنسی لذت کافی را تجربه کنید می توانید همواره از بودن در کنار هم احساس لذت بخشی داشته باشید. البته مواردی را در این مورد باید مد نظر قرار دهید و با توجه به آن، لذت خود و همسرتان را به درستی تعریف کنید که در ادامه به آن خواهیم و یا می توانید برای مشاوره خصوصی در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی چیست؟ با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از مهم ترین خطرات رابطه جنسی در دوران کرونا بر روی لینک کلیک کنید.

لیست ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

 با توجه به شخصیت هر  فرد و دیدگاه او نسبت به رابطه جنسی ، این موارد را می تواند متغیر نماید تا حدودی. روانشناسی هیچ گاه برای تمامی افراد یک نسخه ثابت ارائه نخواهد داد اما می توان گفت تلاش می‌کنیم تا مهمترین موارد را در ادامه ذکر نماییم.

برای اطلاع از سقط جنین در دختر باکره بر روی لینک کلیک کنید.

1.بدنتان را دوست داشته باشید

تحقیقات ثابت کرده است که اگر ما خودمان از چیزی لذت نبریم، هرگز نمی توانیم به دیگری این احساس لذت را منتقل کنیم. متاسفانه برخی از خانم ها و آقایان به ضم خودشان بدن تحریک کننده ای ندارد و به همین دلیل به هنگام رابطه جنسی ممکن است  این احساس آن ها را دچار مشکل نماید و از برقراری یک رابطه لذت بخش جلوگیری کند. 

 اینکه بدن من مورد علاقه فرد مقابلم نیست تنها یک تصور ذهنی زن یا مرد ممکن است باشد و در واقعیت هیچ نمود و شواهدی برای این موضوع وجود نداشته باشد. اما همین مسئله در آقایان می تواند موجب اختلال نعوظ شده و در خانم ها اختلال ارگاسم را در پی داشته باشد. حتی اگر بدن شما مورد علاقه طرف مقابل تان نیست، با اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی می توانید احساس لذت را منتقل کنید.

برای اطلاع از پریود مردانه چیست از واقعیت تا شایعه بر روی لینک کلیک کنید.

2. بهداشت فردی را رعایت کنید

 صرف داشتن بدن سالم نمی تواند برای یک زن یا مرد تحریک کننده باشد. حتی اگر شما خوش اندام ترین فرد هم باشید، اما بهداشت فردی را رعایت نکنید ؛ هرگز طرف مقابل تان نمی تواند رابطه مناسبی با شما برقرار کند. عدم رعایت بهداشت می تواند کاملاً دافعه ایجاد کند و به همین دلیل برقراری یک رابطه جنسی را با دشواری بسیار زیادی همراه کند.

  ممکن است عایت بهداشت تنها از جانب شما و یک طرفه صورت بگیرد. در این صورت می توانید خیلی دوستانه و با آرامش با همسرتان در این زمینه صحبت کنید و از او بخواهید برای داشتن یک رابطه ی جنسی لذت بخش و نیز به رعایت بهداشت توجه بیشتری داشته باشد. چنانچه  تحقیر و یا توهینی در این موارد به وجود آید، این مسئله می‌تواند بسیار مشکل ساز شود و گاهاً از برقراری یک رابطه خوب جلوگیری نماید.

برای اطلاع از مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

3.رفتارهای جنسی لذت بخش و ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

 داشتن یک رفتار جنسی لذت بخش برای خانم و آقا تعریف متفاوتی دارد .همچنین با توجه به طرف مقابل او می تواند موارد مختلفی را شامل  شود. اما یه طور کلی پوشیدن برخی از لباس ها میتواند برای خانم یا آقا بسیار تحریک کننده و لذت بخش باشد. تحقیقات نشان داده است که پوشیدن دامن کوتاه می تواند برای یک مرد بسیار تحریک کننده باشد. همچنین پوشیدن لباس زیر قرمز رنگ های قرمز و مشکی تحریک زیادی را در پی خواهد داشت.

نوع نگاه شما نیز یک رفتار جنسی لذت بخش را برای فرد مقابلتان ایجاد می کند. نگاه های بدون شرم و حیا و لذت بخش به همسرتان می تواند بسیار به رابطه شما کمک کند. در حین سکس بهتر است حرف های عاشقانه و همچنین تعریف های مداوم از بدن او در گوشش داشته باشید. این مورد برای خانمها و آقایان یکسان می باشد و هر دو از داشتن این نوع رابطه لذت کافی را خواهند برد.

برای اطلاع از احتمال بارداری بدون دخول بر روی لینک کلیک کنید.

4.شناخت دقیق از یکدیگر داشته باشید

شناخت دقیق از یکدیگر داشته باشید
شناخت دقیق از یکدیگر داشته باشید

 متاسفانه عدم اطلاع دقیق از برخی موارد همیشه برای زوجین مشکل ساز می شود. به عنوان مثال : برخی از خانم ها تصور می کنند که مردان همیشه آماده برای سکس هستند. در صورتی که به هیچ عنوان پیشینه علمی جدیدی در این مورد وجود ندارد.  این مسئله می‌تواند موجب ایجاد مشکل برای آقا شود. البته گاهی  آقایان نیز متاسفانه این دیدگاه را در مورد خانم ها دارند.

گاهی زن یا مرد بدون اینکه در مورد علایق و یا فانتزی های جنسی خود صحبتی به میان آورده باشند ، همیشه به این مسئله اشاره می‌کنند که من از همسرم  ناراضی هستم زیرا او هیچگاه آن طور که من می خواهم رفتار نمی کند. در صورتی که هرگز به صورت واضح و درست با همسرشان صحبت نکردند و یا لحن صحبتشان به گونه ای بوده که طرف مقابلشان از انجام آن کار منصرف شده است.

 برای عمل به ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی قبل از اینکه رابطه جنسی برقرار کنید؛ بهترین کار این است که از او بخواهید به شما کمک کند تا شناخت بهتری پیدا کنید و همچنین از او بخواهید تا به شما بگوید چه مواردی را دوست دارد که شما انجام دهید؟  انجام دادن چه کارهایی برای او لذت بخش تر می باشد و احساس بهتری را در او ایجاد می کند؟

برای اطلاع از آموزش رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

5. موقعیت های مختلف را برای برقراری رابطه تجربه نمایید

جالب است بدانید که تحقیقات نشان داده است برای حل برخی از مشکلات زناشویی توصیه می شود که مکان برقراری رابطه جنسی را تغییر دهید. برخی از یافته ها نشان داده است که  برای خانم ها غیر از اتاق خواب،  داشتن رابطه جنسی در آشپزخانه به هنگام ظرف شستن و یا آشپزی کردن می‌تواند یکی از لذت بخش ترین مکان ها باشد.

 باز هم تاکید می‌کنیم که تمامی موارد برای همه افراد یکسان نمی باشد و تفاوت های فرهنگی و فردی در این زمینه وجود خواهد داشت. برای سکس تنوع در نظر بگیرید و همیشه نیاز نیست که در یک مکان و یا یک زمان خاصی رابطه برقرار نمایید. و این خود یکی از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی خواهد بود.

برای اطلاع از اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند بر روی لینک کلیک کنید.

6.درگیر کردن تمام حواس از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

یکی از مهم‌ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم درگیر کردن تمامی حواس برای برقراری رابطه جنسی است. اگر تمایل به ایجاد رابطه جنسی دارید، حتما به این نکته توجه کنید که زمانی را باید انتخاب کنید که تمام حواستان معطوف به همین رابطه باشد و به هیچ مسئله دیگری فکر نکنید. فکر کردن و نگرانی داشتن در مورد مسائل مختلف می تواند بزرگترین ضربه را برای داشتن یک رابطه خوب به شما بزند.

 هر مسئله ای که با همسرتان دارید، بهتر است قبل از برقراری رابطه آن را حل کنید و یا اگر توان این کار را ندارید، به زمان دیگری به عنوان مثال بعد از برقراری رابطه ماکول نمایید.  تخت خواب شما نباید جایی برای گله و شکایت و یا ابراز ناراحتی ها باشد. همیشه تخت خواب باید تنها منبع برای ایجاد لذت رابطه جنسی شما و همسرتان باشد. اگر نگرانی شما از دیدن فرزندتان به هنگام رابطه جنسی است، بهتر است در اتاق را قفل کنید.

برای اطلاع از بیست فایده رابطه جنسی بر روی سلامت زنان و مردان بر روی لینک کلیک کنید.

7. آینه را در روبه روی تخت قرار دهید

از جمله توصیه هایی که در مورد طراحی اتاق خواب وجود دارد، قرار دادن آینه دقیقا روبه روی تخت خواب می باشد. اگر بتوان آینه‌ها را در اطراف تخت خواب داشته باشیم، این تجربه را بسیار لذت بخش تر می کند. دیدن بدن خود و بدن فرد مقابل به هنگام برقراری رابطه جنسی در آینه می تواند بسیار لذت بخش باشد و تجربه ذهنی و جسمی متفاوتی را در پی داشته باشد و یکی از بهترین ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی محسوب می شود.

8. رنگ مناسبی را برای اتاق خواب انتخاب کنید

برای اتاق خواب بهتر است از رنگ‌های سرد به هیچ عنوان استفاده نکنید. گاهی برخی خانم ها تمایل به داشتن یک دکوراسیون با رنگه ای گرم و یا شاد ندارد. قطعا نمی‌توان در این مورد نظر کارشناس را به مراجعین تحمیل نمود اما می توانید از حداقل رنگ های قرمز برای روبالشتی به طور موقت استفاده کنید. تاثیر رنگ ها در اتاق خواب بر روان یک فرد کاملا ثابت شده است و از راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها می باشد.

 هرچقدر رنگ های آرام بخش در اتاق خواب شما بیشتر باشد به ایجاد احساس خواب در شما کمک کند و به همین دلیل نمی توانید هیجان لازم را داشته باشید به راحتی یک تجربه لذت بخش را ثبت نمایید. چیدمان اتاق خواب نباید به گونه‌ای باشد که بسیار شلوغ و پر از اسباب و اثاثیه باشد.  زیرا این موضوع می‌تواند موجب شود که احساس خوبی در شما ایجاد نشود.

9. از راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها : آرایش مورد علاقه همسر

آرایش کردن برای برخی از آقایان می تواند بسیار لذت بخش محسوب شود. باز هم تاکید می‌کنیم که در این موارد، بسته به علاقه طرف مقابلتان، می تواند این موضوع متفاوت باشد. به طور معمول زدن رژ قرمز یکی از رنگ های بسیار لذت بخش مطابق با تحقیقات انجام شده است. آرایش لایت یا نوع دیگری که طرف مقابل شما می پسندد، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

 در مورد آقایان نیز پوشیدن لباس هایی که همسرشان می پسندد، می تواند بسیار کمک کننده باشد. اگر در این مورد اطلاعی ندارید، می‌توانید از همسرتان سوال کنید تا اطلاعات لازم را در مورد علایق خود به شما بدهد و پس از آن بر طبق میل او رفتار کنید. فراموش نکنید که این رابطه کاملا دو طرفه می باشد و باید نظر هر دو طرف در این امر دخیل نمود تا ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی را به درستی پیاده نمایند.

10. از جمله ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی رها نکردن فرد پس از ارضا می باشد

یکی از باورهای غلط و همچنین فرهنگ های اشتباهی که از گذشته تا به امروز برای افراد وجود داشته باشد، همین مورد است.  تفاوتی ندارد که خانم یا آقا این رفتار را انجام دهند هر یک از آنها که به این رفتار روی آورند، در واقع این پیامد را به طرف مقابل انتقال داده اند که تو تنها یک ابزار بودی که می توانم از وجود تو لذت ببرم و پس از آن دیگر نیازی به تو نخواهم داشت.

در نظر داشته باشید که برخی از اختلالات روانی به گونه ای است که این رفتارها را موجب می شود. بنابراین دقت داشته باشید که اگر رفتار کاملاً غیر عادی از همسر خودتان می بینید، بهتر است که با یک مشاور در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید شناخت دقیق تر و درست تری از همسر خود داشته باشیم.

برای اطلاع از اینکه فانتزی جنسی چیست بر روی لینک کلیک کنید.

باورهای غلط در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

باورهای غلط در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی
باورهای غلط در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

در رابطه با مواردی که برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش لازم است گاهی باورهای غلطی وجود دارد که مانع از بروز و ظهور تمامی لذت های لازم می شود. در زیر به برخی از مهم ترین این موارد اشاره خواهیم نمود.

زن وظیفه دارد که در خدمت مرد باشد

متاسفانه در برخی از فرهنگ ها این گونه به خانم آموزش داده شده است که زن وظیفه دارد همیشه در اختیار مرد و همسر خود باشد. اما کجای این فرهنگ دچار اشکال است؟ موضوع این است که این دسته خانم‌ها متاسفانه به هنگام برقراری رابطه جنسی تصور می‌کنند که فداکاری می کنند و به همین دلیل پس از مدتی، به سمت رفتارهایی همانند:  نق زدن، و یا عدم در دسترس بودن متمایل می شوند.

 نکته مهمی را که خانم ها باید در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی مد نظر داشته باشند این است که شما نیز از رابطه جنسی لذت می برید و هرگز نباید خود را در نقش یک فرد فداکار تصور کنید. نکته ی دوم:  در خدمت بودن نه تنها وظیفه است بلکه برای لذت بردن خودتان نیز می باشد به همین دلیل طبیعی است که در برخی موارد برای برقراری رابطه جنسی آماده نباشید.

مردان همیشه آماده برقراری رابطه جنسی هستند

پیش تر به این موضوع اشاره کردیم و در این مورد اطلاعاتی را ارائه نمودیم. تفاوتی که بین زن و مرد از نظر آمادگی روانی وجود دارد این است که خانم ها برای آماده شدن نیاز به تحریک دارند. در صورتی که تحریک نشوند آمادگی لازم را نخواهد داشت. اما آقایان به طور غریزی آمادگی لازم را برای شروع یک رابطه جنسی را خواهند داشت.

 این موارد بدین معنا نخواهد بود که آقایان همیشه آماده می باشند. مردان نیز مانند زنان، لازم است آمادگی روانی و یا جسمانی لازم را برای شروع یک رابطه داشته باشند و به همین دلیل نیازمند تحریک و یا برقراری شرایط مناسب هستند. خانم ها نیز برای عمل به ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی باید آمادگی لازم را داشته باشند.

رسیدن به ارگاسم باور غلط در ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

برخی خانم‌ها و آقایان تصور می‌کنند که اگر به هنگام برقراری رابطه جنسی به ارگاسم نرسند؛ در واقع آنها سکس لذت بخشی را تجربه نکرده اند و یا حتماً مسئله یا مشکلی وجود داشته است که موفق به این کار نشده اند. هرگز تمام لذت رابطه را در رسیدن به ارگاسم محدود نکنید. بسیار طبیعی است که در برخی موارد خانم یا آقا به ارگاسم نرسد اما می توانند لذت رابطه را کاملاً تجربه کنند.

زن نباید شروع کننده رابطه باشد

 یکی دیگر است باورهای غلط در رابطه با راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها بین خانم‌ها این است که زن نباید شروع کننده رابطه باشد. توصیه ما برای عمل به این اقدام در نظر گرفتن تفاوت های فرهنگی و شخصی همسرتان می باشد.  بنابراین بهتر است با احتیاط اقدام کنید. 

این نکته مهم را فراموش نکنید که درخواست شما به معنی بی حیا بودن شما نخواهد بود و اتفاقاً برعکس تصور عامه مردم ، درخواست یک زن از همسر، برای مرد بسیار لذت بخش می باشد.

برای برقراری ارتباط با بهترین مشاوره جنسی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 فانتزی جنسی برای کدام دسته از افراد مناسب است؟

ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی
فانتزی جنسی برای کدام دسته از افراد مناسب است؟

 چه فردی را می شناسید که هرگز خیالپردازی نکرده‌اند و یا هیچ گونه رویایی نداشته است؟ همه ما انسان ها در خیالاتمان رویاهایی داریم. اگر این رویاها رنگ و بوی جنسی به خود بگیرد آنها را به عنوان فانتزی های جنسی می شناسیم. بنابراین برای داشتن این فانتزی ها نیاز به جنس خاص و یا شرایط خاصی نخواهیم داشت. همه ما انسان ها ممکن است تصوراتی از یک رابطه لذت بخش داشته باشیم.

 برخی از فانتزی های جنسی ریشه در مشکلات روانی فرد دارد که در این صورت باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. اما بسیاری از فانتزی ها می تواند صرف ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی لذت بردن بیشتر از یک رابطه باشد می‌توانید در این موارد با توجه به شناختی که از همسر خود دارید صحبت کنید و  در برخی موارد بر اساس فانتزیهای یکدیگر رفتارهای خود را تنظیم کنید. این موضوع به شدت در داشتن یک رابطه خوب می‌تواند تاثیرگذار باشد.

گاهی مراجعین عنوان می کنند که همسر من فانتزی برقراری رابطه جنسی با فرد دیگری داد. این مورد تنها یک فانتزی است و در واقعیت شاید هیچ نمودی نداشته باشد. در برخی موارد توصیه می‌کنیم که شما به عنوان یک فرد دیگر در لباس که همسرتان مایل است ظاهر شوید و به صورت بازی کردن یک نقش این احساس لذت را به خود و همسرتان بدهید. داشتن این و تنوع ها احساس خوشایندی در ماه ایجاد می کند.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها

 یکی از بهترین راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها  که می توان به همه ارائه نمود، شناخت نقاط حساس بدن یکدیگر می‌باشد. باز هم تاکید می‌کنیم که این موارد برای همه افراد یکسان نمی باشد. اما به طور معمول و مطابق با تحقیقات انجام شده تمامی موارد زیر به عنوان نقاط حساس شناخته شده است. 

در صورتی که همسر شما از دست زدن به هر یک از این نقاط احساس خوشایندی ندارد، می توانید از او بپرسید و یا عکس‌العمل‌های او به هنگام دست زدن به دیگر نقاط بدنش مورد توجه قرار دهید تا شناخت بهتری در این زمینه به دست آورید و از راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها می باشد.

نقاط حساس بدن مرد

تصور عامه در مورد نقاط حساس بدن مرد این است که همه حساسیت بدن یک مرد در آلت جنسی او نهفته است که تا حدودی می توان گفت که این تصور درست است زیرا مطابق با تحقیقات انجام شده ۹۰ درصد حساسیت بدن یک مرد در آلت جنسی او می باشد اما این بدین معنی نیست که سایر نقاط بدن هم از حساسیت لازم برخوردار نیستند و یا نباید به آنها توجه کرد.

 سینه مردان یکی از نقاط حساس بدن آن ها می باشد. بهتر است خانم ها به هنگام رابطه جنسی سینه های همسرشان را میک بزنند.  این موضوع می تواند بسیار برای مرد لذت بخش و از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی می باشد. لیس زدن گوش و یا بوسیدن آن می تواند احساس لذت زیادی را ایجاد نماید.

 آلت جنسی مرد یکی از نقاط بسیار حساس بدن او شناخته می شود. نوک آلت از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است است و نباید در همان ابتدا به آن دست زده شود. بهتر است زمانی به سمت آن بروید که مرد آمادگی کامل را داشته باشد. کل آلت مرد می‌تواند برای او بسیار تحریک کننده باشد و دست دادن به آن یا مکیدن و خوردن آن بسیار برایش لذت بخش است.

برای اطلا ع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

نقاط حساس بدن خانم ها برای ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی

برخلاف آقایان، خانم‌ها نقاط حساس بسیار زیادی دارند. گوش خانم ها هم همانند آقایان یکی از نقاط حساس بدن انسان شناخته شده است که در صورت تحریک، می توانند بسیار برای آنها لذت بخش باشد. سینه خانم ها از دیگر نقاط حساس بدن آنها محسوب می‌شود اما دست زدن به آن باید زمانی باید صورت بگیرد که آمادگی لازم و تحریک کافی شده باشد وگرنه می تواند نتیجه عکس را در پی داشته باشد.

  خوردن گردن و یا لیس زدن آن  از جمله دیگر مواردی است که بسیار برای خانم می تواند لذت بخش باشد. بو کردن بدن یک زن از دیگر مواردی است که احساس لذت زیادی را در خانم ایجاد می کند.  خط ما بین سینه های خانم ها از جمله نقاط حساس و لذت بخش برای آنها شناخته می شود که می تواند برای یک مرد و لذت زیادی را ایجاد نماید.

باسن و واژن خانم از جمله ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بدن خانم ها شناخته می شود. همچنین ران یک خانم نیز از دیگر نقاط حساس او می باشد. دست زدن به واژن زمانی باید صورت بگیرد که تحریک کافی در نقاط بالای بدن صورت گرفته باشد. کلیتوریس  خانم نیز از نقاط بسیار حساس و لذت بخش محسوب می شود.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع از راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها می باشید و یا می خواهید با مشاوران جنسی ما در موارد مختلف در ارتباط باشید، می توانید با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید.

ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی چیست؟

شناخت دقیق از یکدیگر، داشتن فانتزی جنسی، رعایت بهداشت فردی، شناخت دقیق نقاط حساس بدن، پوشیدن لباس های مناسب، انتخاب پوزیشن های جنسی مناسب از جمله آن می باشد.

راه های افزایش جذابیت جنسی برای زوج ها چیست؟

راه های زیادی برای ایجاد و افزایش این احساس لذت وجود دارد، اما برای اطلاع دقیق از آنچه همسر شما بدان تمایل دارد، می توانید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

آیا شکل بدن می تواند از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی محسوب شود؟

قطعا داشتن بدن تحریک کننده می تواند به ایجاد احساس لذت کمک شایانی داشته باشد. اما رفتارهای جنسی درستمی تواند بسیار تجریک کننده باشد.

شکل اتاق خواب زوج باید چگونه باشد؟

قرار دادن آینه در جلوی تخت و استفاده از رنگ های قرمز در وسایل اتاق خواب و همچنین شلوغ نبودن آن می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

احتمال بارداری بدون دخول

احتمال بارداری بدون دخول

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور