ده ایده جذاب برای روابط زناشویی
ده ایده جذاب برای روابط زناشویی

ده ایده جذاب برای روابط زناشویی

اگر می خواهید یک رابطه زناشویی جذاب و عالی را تجربه نمایید، لازم است از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی اطلاع داشته باشید. داشتن یک سکس لذت بخش به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. اگر همسر شما در این راه همراه شما نیست، می توانید با انجام دادن برخی از حرکات او را با خود همراه کنید و تنوع در روابط زناشویی با همسر را تجریه نمایید.

در صورتی که تنها یکی از شما دو نفر مایل به پیاده و عملی کردن ده ایده جذاب برای روابط زناشویی می باشد و دیگری با او همراهی نمی کند، می توانید با مشاوران دکتر فکر تماس حاصل نمایید. دریافت مشاوره احتصاصی در تمامی زمینه ها پس از برقراری تماس امکان پذیر است.

اجرایی عملی کردن ده ایده جذاب برای روابط زناشویی موجب ایجاد روابط عاطفی بهتر و عمیق تر زوجین می شود.

ده ایده جذاب برای روابط زناشویی را چگونه پیاده کنیم؟

 ده ایده جذاب برای روابط زناشویی را چگونه پیاده کنیم؟
ده ایده جذاب برای روابط زناشویی را چگونه پیاده کنیم؟

زمانی که از ایجاد تنوع در رابطه زناشویی صحبت می‌کنیم، با توجه به کلی بودن مقاله و تنوع مخاطبان، ملزم به ارائه اطلاعات به صورت کلی بدون در نظر گرفتن تفاوت ها خواهیم بود. روش ها و راه های اختصاصی برای ایجاد تنوع هریک از زوجین، قطعاً وجود خواهد داشت. اما به طور کلی به تمامی اقداماتی که می‌تواند برای همه موثر باشد اشاره خواهیم نمود.

 داشتن تنوع و به کار بردن ده ایده جذاب برای روابط زناشویی می تواند موجب ایجاد زندگی لذت بخش برای هر یک از زوجین باشد. بر خلاف آنچه تصور کرد، و یا برخی فکر می کنند، رابطه جنسی نیز نیاز به تنوع دارد. حتی گاهی در صورتی که برخی از اختلالات روانی و جنسی وجود داشته باشد و یا سرد مزاجی و همچنین مشکلات جسمانی دیده شود، با استفاده از این تنوع می توان تا حدود زیادی لذت لازم را ایجاد نمود

آنچه در ادامه به عنوان ایده های جذاب برای روابط زناشویی ذکر خواهد شد، تماما علمی می باشد. چنانچه سوال و یا نیازی به دریافت مشاوره در هر یک از موارد زیر داشته باشید، می‌توانید با مشاوران ما به شماره های آنان در جدول موجود در سایت موجود است تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای دریافت آموزش رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

ده ایده جذاب برای روابط زناشویی

توجه داشته باشید که تنها دانستن ایده های جذاب نمی تواند به شما کمک کند. قطعاً عمل به این ایده ها از نکات بسیار مهم و ضروری برای داشتن یک زندگی لذت بخش و رابطه مناسب شناخته خواهد شد.

برای اطلاع از اینکه سکستراپی چیست؟ بر روی لینک کلیک کنید.

1. مکان سکس را تغییر دهید

 همیشه مکان برقراری رابطه جنسی را محدود به اتاق خواب نکنید. داشتن تنوع مکانی می تواند به احساس یک لذت بسیار فوق‌العاده به شما کمک کند. منظور از این مکان این نیست که شما برای هر بار برقراری رابطه جنسی منزل خود را تغییر دهید و یا به دنبال مکان های جدید باشید. اما لازم است هر چند وقت یکبار، این مکان را تغییر دهید.

 برای برخی از زوجینی که مشکلات جنسی دارند، بر اساس نظریه شرطی سازی ممکن است نسبت به محل زندگی یا همان منزلی که در آن سکونت دارند و همچنین  گاهی نسبت به اتاق خوابی که همیشه در آن رابطه برقرار نموده اند شرطی می شود و به همین دلیل نمی توانند رابطه درست و یا دست بخشی را تجربه کند در این شرایط توصیه می‌شود این رابطه را در هتل برای یک بار امتحان کنند. 

 یکی از توصیه های دیگر ما به زوجین عزیز این است که از همسر خود سوال کنید غیر از اتاق خواب چه مکان دیگری را برای برقراری رابطه مناسب و لذت بخش می دانند؟ و این سوال پیاده کردن یکی از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی می باشد. ممکن است با خود بگویید که ما فرزند کوچک داریم و این امکان برای ما وجود نخواهد داشت. در این شرایط می‌توانید برای زمان هایی که تنها هستید و یا تنهایی را ایجاد کنید تصمیم گیری داشته باشید.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

 2. لباس های جذاب بپوشید

 پوشیدن لباس جذاب و یا به اصطلاح سکسی برای هر فرد ممکن است تعریف متفاوتی داشته باشد. این بسیار به دیدگاه همسر شما و نحوه لذت بردن او بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال : پوشیدن رنگ خاصی از لباس زیر می تواند برای همسرتان تحریک‌کننده باشد. رنگ قرمز و مشکی یکی از رنگ های جذاب از نظر آقایان شناخته می شود.

 گاهی پوشیدن نوع لباس‌  خاصی  می تواند این احساس لذت را در فرد ایجاد نماید. در این مورد می تواند از همسرتان سوال بپرسید تا اطلاعات لازم را در رابطه با علایق او به دست آورید. نوع آرایش نیز می تواند برای یک مرد بسیار لذت بخش و تحریک کننده باشد در مورد آقایان نیز باید متناسب با سلیقه خانم خود همه موارد را رعایت نمایند.

برای اطلاع از بیست فایده رابطه جنسی بر روی سلامت زنان و مردان بر روی لینک کلیک کنید.

 3. پوزیشن خود را تغییر دهید

 داشتن رابطه جنسی با یک پوزیشن پس از مدتی خسته کننده خواهد بود. بنابراین بهتر است خود را محدود به نوع خاصی از پوزیشن ها نکنید و همیشه برنامه برای ایجاد تنوع در رابطه داشته باشید. ممکن است شما تنها از یک نوع پوزیشن لذت ببرید هیچ اشکالی ندارد در کنار آن می توانید برای رضایت همسر خود و تنوع بیشتر از پوزیشن های دیگری نیز استفاده کنید.

 اما در مقالات قبلی در رابطه با پوزیشن های مختلف اطلاعاتی ارائه نمود همچنین به صورت تصویری هر یک از پوزیشن ها را معرفی نمودیم. دقت داشته باشید در انتخاب نوع پوزیشن حتماً باید به مسئله سلامتی جسمی خود و دیگری توجه ویژه‌ای داشته باشید زیرا آسیب می تواند متوجه هر دو نفر شما باشد.

برای اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

4. برای داشتن ده ایده جذاب برای روابط زناشویی سناریو بنویسید

سناریو بنویسید
سناریو بنویسید

 برخی از مراجعین هنگام ارائه راهکارها و توضیح در مورد موارد مختلف با عکس العملی شبیه به اینکه “ما حوصله انجام این کارها را نداریم؛ چه دل خوشی دارید “و غیره رو به رو می شویم. اگر شما هم جزء این دسته هستید، باید بگوییم اگر حوصله  لذت را ندارید باید حوصله و تحمل درد رو داشته باشید. هر جایی که ما انرژی کمتری بگذاریم در جای دیگر ملزم به صرف انرژی بیشتر خواهیم بود.

نوشتن یک سناریو و یا مطرح کردن آن به صورت شفاهی می تواند بسیار موثر و مفید واقع شود. این سناریو باید توسط هر دو نفر نوشته شود و نظر هر دو در آن دخیل باشد. ممکن است شما نظرات متفاوت و مخالف با یکدیگر داشته باشید می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید که عوامل رضایت هر دو را برای شروع تا پایان در نظر بگیرید.

برای اطلاع از اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند بر روی لینک کلیک کنید.

5. سکس را تنها محدود به دخول نکنید

 دخول می تواند برای برخی، بسیار لذت بخش باشد. قطعاً اوج لذت را می‌توان در این نوع رابطه دانست. اما مورد مهمی که باید مد نظر قرار دهید این است که رابطه خود را به شکلی تنظیم کنید که از موارد مختلف به احساس لذت برسید.گاهی تنها برای ایجاد احساس لذت، بر روی حس لامسه تمرکز کنیدو یا اینکه عشق بازی را در اولویت قرار دهید.

 می توانید برای جذاب کردن بیشتر رابطه، چشمان خود و همسرتان را ببندید و از همین طریق بدن یکدیگر را لمس کنید. این لمس کردن تاثیر بسیار زیادی در رابطه شما خواهد داشت و از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی شناخته می شود. برای افرادی که دچار معلولیت های جسمانی می باشند لمس کردن می تواند یکی از موارد بسیار لذت بخش محسوب شود.

برای اطلاع از روش های ترک خود ارضایی و فواید آن بر روی لینک کلیک کنید.

6. شروع کننده رابطه را تغییر دهید

 اگر همیشه آقا شروع کننده رابطه است گاهی برای ایجاد تنوع، خانم شروع کننده برقراری رابطه باشد. این تغییرات می‌تواند منجر به ایجاد احساس لذت بیشتر و تنوع شود. برای آقایان نیز بسیار پسندیده و همچنین لذت بخش خواهد بود که همسرشان برای داشتن یک رابطه، آغازگر باشد و احساس لذت را منتقل کند.

جهت اطلاع از اینکه فانتزی جنسی چیست بر روی لینک کلیک کنید.

7. همیشه در پی رسیدن به ارگاسم نباشید

 مهمترین مورد در برقراری رابطه جنسی و ده ایده جذاب برای روابط زناشویی این است که احساس لذت و رضایت در هر دو طرف به وجود آید. بنابراین سکس را همیشه محدود به رسیدن به ارگاسم نکنید. ممکن است شما و همسرتان لذت لازم و کافی را از برقراری رابطه برده باشید اما به ارگاسم نرسید. این بسیار طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

 در برخی از افرادی که دچار اختلالاتی می‌باشند، این نوع طرز تفکر می تواند موجب برهم خوردن کلی رابطه شود و به همین دلیل به طور اتوماتیک این رابطه به سردی روی بیاورد و کم کم مشکلات بیشتری در آینده تجربه شود. در صورتی که این مشکل همیشه وجود داشته باشد حتماً باید به مشاور جنسی مراجعه نمایید.

برای اطلاع از بهترین مشاوره جنسی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

8. حرف های سکسی در گوش همسرتان بگویید

یک مشاور جنسی تاکید دارد که برای داشتن یک سکس لذت بخش باید تمامی حواس پنج گانه فرد درگیر باشد. این حواس می تواند به شکل های مختلفی درگیر شود. تعریف کردن شما از اندام همسرتان درگوشش می تواند از جمله موارد بسیار مهم در داشتن یک سکس لذت بخش محسوب شود. در کنار آن گفتن جمله های عاشقانه نیز بسیار مفید خواهد بود.

ده ایده جذاب برای روابط زناشویی از جمله درگیر کردن تمامی حواس یکی از بهترین و اصولی ترین انواع سکس شناخته شده است. هرچه این درگیری حواس بیشتر باشد، احساس لذت هر دو نفر نیز بیشتر خواهد بود. استفاده از کاندوم های طمع دار می تواند برای جلوگیری از انتقال عفونت و همچنین درگیر کردن حس لامسه بسیار مفید باشد. استفاده از عطر و ادکلن های لایت نیز از جمله دیگر موارد موثر شناخته خواهد شد.

برای اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

9. از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی دیدن بدن خود و فرد مقابل

یکی از اشتباهاتی که در فرهنگ کشور ما وجود دارد این است که تصور می کنند دیدن بدن فرد مقابل اشتباه است و باید به هنگام برقراری رابطه جنسی چراغ ها را خاموش کرد. البته این مورد می تواند بسته به نوع دیدگاه هر دو نفر درست باشد. اما آنچه علم روانشناسی اثبات نموده است این است که مشاهده بدن خود و فرد مقابل به هنگام برقراری رابطه جنسی می تواند بسیار لذت بخش باشد.

برای این مورد توصیه مشاوران جنسی بر این است که زن و مرد برای شناخت بیشتر بدن خود و همچنین ایجاد احساس لذت بیشتر، در رو به روی آینه بایستند و بدن خود را به صورت کامل و دقیق مشاهده نماید. همچنین یکی دیگر از مواردی که بسیار توصیه می شود، قرار دادن آینه رو به روی تخت برای دیدن بدن یکدیگر به هنگام سکس می باشد.

برای اطلاع از دلایل و درمان اختلال نعوظ بر روی لینک کلیک کنید.

10.فانتزی جنسی خود را فراموش نکنید و بر روی آن کار کنید

داشتن فانتزی جنسی بسیار مفید است و می تواند در برقرای رابطه جنسی بسیار موثر واقع شود. گاهی می توانید از فانتزی های خود با همسرتان صحبت کنید و حتی برای عملی کردن آن ها تلاش نمایید. بسیار زیباست که زوجین برای داشتن این نوع رابطه تلاش می کنند تا رضایت دیگری را جلب نمایند و یا اینکه طرح و نقشه متناسب با علایق او داشته باشند.

نکته مهمی که باید برای مطرح کردن فانتزی های جنسی در نظر داشته باشید این است که اگر تصور می کنید مطرح کردن نوع فانتزی شما می تواند برای همسرتان شما را دچار مشکل نماید و یا اینکه دیدگاه شما را نسبت به نوع مشکل تغییر دهد، توصیه می کنیم که به هیچ عنوان این موضوع را مطرح نکنید و تنها به هنگام برقراری رابطه، آن را متصور شوید.

برای اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

تنوع در روابط زناشویی با همسر

تنوع در روابط زناشویی با همسر
تنوع در روابط زناشویی با همسر

یکی از اشتباهاتی که متاسفانه برخی از زوجین به هنگام کاربرد راهکار های مناسب برای داشتن تنوع در روابط زناشویی با همسر دارند این است که تصور می کنند رعایت نکات اولیه ضرورتی نخواهد داشت و تمام تمرکز خود را بر روی همین رابطه ها می گذارند. دقت داشته باشید که استحمام و یا رعایت بهداشت مهم ترین اصل در گام اول می باشد.

یکی دیگر از مواردی که ممکن است ده ایده جذاب برای روابط زناشویی را بی تاثیر کند این است که به هنگام برقراری رابطه، شروع به گله و شکایت از همسر کنید. تخت خواب جای مناسبی برای گله شکایت نیست و بهتر است ناراحتی های خود را در محل دیگر و زمان دیگری محدود نمایید. با این کار به داشتن یک رابطه عاطفی مناسب نیز کمک نموده اید.

برای داشتن تنوع در روابط زناشویی با همسر شما فاعل نباشید و همسر مفعول. فراموش نکنید که این یک رابطه دو نفره است که قرار است هر دو نفر از ان لذت ببرند. فعال و اکتیو بودن هر دو نفر می تواند کمک بسیار زیادی به داشتن یک رابطه لذت بخش نماید. که البته این فعالیت می تواند شکل های مختلفی نیز داشته باشد که در این مقاله در رابطه با آن توضیحاتی ارائه گردید.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با ده ایده جذاب برای روابط زناشویی به شما ارائه نماییم. برای اطلاع از نحوه ایجاد تنوع در روابط زناشویی با همسر و همچنین دریافت مشاوره احتصاصی با ما با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

چگونه می توان از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی اطلاع یافت؟

برای اطلاع از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی می توانید وارد سایت شوید و این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

تنوع در روابط زناشویی با همسر به چه میزان در رابطه عاطفی تاثیر گذار است؟

تحقیقات روانشناسی ثابت نموده، افرادی که رضایت جنسی بالایی دارند، به طور معمول رابطه مناسبی نیز با همسران خود از نظر عاطفی خواهند داشت.

آیا برای عملی کردن ده ایده جذاب برای روابط زناشویی نیاز به ابزار خاصی وجود دارد؟

می توانید از ساده ترین راه ها برای ایجاد تنوع استفاده نمایید و نیازی به وجود ابزار خاصی نمی باشد.

آیا تغییر زمان سکس می تواند تاثیری در ایجاد تنوع داشته باشد؟

بله. هر نوع تنوعی که با رضایت طرفین انجام شود و همچنین مورد علاقه هر دو نفر باشد، می تواند از نکات مثبت و مهم شناخته شود.

4.4/5 - (5 امتیاز)

همچنین ببینید

احتمال بارداری بدون دخول

احتمال بارداری بدون دخول

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور