فانتزی جنسی چیست
فانتزی جنسی چیست

فانتزی جنسی چیست

تعریف علمی در رابطه با اینکه فانتزی جنسی چیست با آنچه عموم مردم تصور می کنند می تواند متفاوت باشد. در رابطه با اینکه آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود یا نه؟ در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم نمود. اگر این تصورات، بهداشتی و درست باشد، در واقع تاثیر فانتزی جنسی در روابط می تواند بسیار خوب باشد و در صورتی که فانتزی جنسی با دیگری و خیانت همراه شود نشان دهنده اختلال جنسی است.

ما اطلاعات علمی را در رابطه با اینکه فانتزی جنسی چیست ارائه خواهیم نمود. اما این موضوع را مدنظر داشته باشید که برای اطلاع از فانتزی های همسرتان باید حتما از او سوال کنید و پس از به دست آوردن اطلاعات نهایی و جزئیات کامل در این رابطه اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره لازم در این خصوص می توانی با مشاوران دکتر فکر که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد تماس حاصل نمایید.

در رابطه با اینکه فانتزی جنسی چیست ؟ باید گفت ذهنیاتی است که موجب عملکرد و بهبود رابطه شما و همسرتان خواهد بود.

مفهوم فانتزی جنسی چیست

مفهوم فانتزی جنسی چیست
مفهوم فانتزی جنسی چیست

شما اولین چیزی که از فانتزی جنسی به ذهنتان خطور می کند چیست؟ آنچه در جامعه امروزی ما در رابطه با فانتزی جنسی به کار برده می شود عموماً بدین صورت است که یک سری مواردی بسیار شیک و متفاوت می باشد. در رابطه با نحوه متفاوت بودن کاملاً درست حدس زده اید. فانتزی های جنسی شما باید کاملاً مختص به خودتان باشد.

منظور از فانتزی های جنسی در واقع تمایلاتی است که شما برای برقراری این نوع روابط مد نظر دارید و تمایل دارید به همان روش رابطه را برقرار کنید. این نوع عملکرد می تواند منحصر به خود شما باشد و بر اساس توافق طرفین انجام شود. فانتزی ها به گونه‌ای باید باشد که سلامتی شما را به خطر نیندازد و در پاسخ به سوال آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟ باید گفت خیر.

فانتزی جنسی چیست ؟ پوزیشن های مختلف می تواند برای برقراری رابطه جنسی وجود داشته باشد. تمایلات افراد برای انتخاب این نوع پوزیشن ها متفاوت می باشد و همچنین احساس لذتی که ناشی از برقراری رابطه است احساس لذت زیادی را در فرد به وجود می آورد. 

برای اطلاع از بهترین مشاوره جنسی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

دانستن مفهوم فانتزی جنسی چیست چه اهمیتی دارد؟

برخلاف آنچه به نظر می رسد، روابط جنسی، پیچیدگی‌های زیادی دارد که در صورت عدم آموزش درست می تواند موجب مختل شدن یک زندگی شود و یا موجب سردی روابط بین زوجین شود. عدم آموزش درست، سوالات زیادی را می تواند به وجود آورد. اگر احساس خجالت کنید و یا مشکلات قبلی فرد و همچنین سایر مسائل خانوادگی تان به طور کامل درمان نشود، نقش این مسئله بسیار کمرنگ می شود.

برای اطلاع از مهم ترین خطرات رابطه جنسی در دوران کرونا بر روی لینک کلیک کنید.

گاهی مراجعین عنوان می‌کنند که فانتزی جنسی برای ما بسیار مهم است و یا اینکه هنگامی که در رابطه با فانتزی ها با همسرم صحبت کردم، متاسفانه هیچ گونه عکس العملی مثبتی در این زمینه وجود ندارد. به نظر شما چرا این اتفاق رخ می‌دهد؟ گذشته از مسائل زمینه ساز، بسیاری از مواقع ما به طور دقیق منظور خود را به فرد مقابلمان ارائه نداده ایم.

فانتزی جنسی چیست ؟ داشتن فانتزی می تواند به بهبود یک رابطه بسیار کمک کند و برای افراد مختلف جذابیت‌های زیادی را ایجاد می نماید. توجه داشته باشید که فانتزی های جنسی باید دقیقاً مطابق با شخصیت فرد و هم چنین شرایط زندگی او باشد. 

برای اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟

آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟
آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟

متاسفانه برخی از موارد اشتباه در رابطه با این سوال که آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟ وجود دارد که ممکن است پاسخ دهند بلی! آیا شما به عنوان یک فرد به اصطلاح متخصص که این پاسخ را می دهید آیا از طرف مقابل تان پرسید منظور از فانتزی جنسی چیست ؟  آیا تعریف یکسانی در این رابطه وجود دارد؟

 ممکن است منظور مراجع از داشتن فانتزی جنسی؛ آه و ناله و یا حرف های عاشقانه در حین برقراری رابطه باشد و یا پوزیشن های بدون خطر را مد نظر داشته باشد. آیا این مسائل می تواند خطرناک باشد؟ خطرات زمانی ما را تهدید می‌کند که پوزیشن ها را به درستی انتخاب نکرده باشیم. 

 منظور برخی از مراجعین از فانتزی های جنسی در واقعیت این است که ۱ رابطه زناشویی خشن را تجربه کنند.   س** خشن به گونه ای است که دیگری را  مورد کتک و آزار خود قرار می دهند.  و یا تمایل دارند که دیگری او را مورد آزاد قرار دهد.  مازوخیسم و سادیسم اختلالات  روانی هستند که در این مسئله وجود خواهد داشت.

برای اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می توان از فانتزی جنسی بهره مند شد؟

یکی از انحرافات ذهنی که در این رابطه وجود دارد، این است که برخی ها تصور می کنند که فانتزی جنسی بدین معناست که شما به هنگام رابطه جنسی یک نفر دیگری را تصور نمایید و از تصور او احساس لذت برای خود ایجاد شود. در صورتی که هرگز این گونه نمی باشد. حالب است بدانید روانشناسی و دین ما کاملا این موارد را رد می کنند.

اگر به هنگام رابطه جنسی ، از این نطفه فرزندی به وجود بیاید، این فرزند حلال زاده است اما از نظر روانی این فرزند دارای مشکل است. این موضوع به صراحت در احادیث ما ذکر شده است. در واقع هدف داشتن فانتزی جنسی می تواند این باشد که زوجین از برقراری رابطه لذت لازم را ببرند و رابطه عاطفی و جنسی لازم را داشته باشند.

پوشیدن لباس زیر مورد علاقه، نوع آرایشی که همسر شما می پسندد، نوع پوزیشن مورد علاقه همسرتان، تمامی این ها می تواند از جمله فانتزی های جنسی شما باشد. تحقیقات نشان داده است که مغز، بیشترین تاثیر را در ایجاد لذت تجربه جنسی خواهد داشت و به همین دلیل در پوزیشن های جنسی به آنچه در ذهن فرد می باشد پرداخته می شود و به همین دلیل احساس لذت بسیاری ایجاد می نماید.

برای اطلاع از مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیر فانتزی جنسی در روابط

تاثیر فانتزی جنسی در روابط
تاثیر فانتزی جنسی در روابط

قبل از اینکه به تاثیر فانتزی جنسی در روابط بپردازیم، باید اول به این سوال پاسخ بدهید کدام فانتزی؟ پاسخ این سوال می تواند کاملا متفاوت باشد. برای برخی از افراد شاید منظور از فانتزی جنسی این است که به همسرشان در جلوی چشمشان تجاوز شود. آیا این می تواند موجب بهبود رابطه بین زوجین شود؟ یا ممکن است مشکلات روانی را بیشتر از این کند؟

برای برخی ها، منظور از فانتزی جنسی این است که کارهای غیربهداشتی انجام دهند. آیا این مسائل می تواند موجب شود تا رابطه آن ها بهبود پیدا کند؟؟ برای برخی از افراد دیگر منظور از رابطه جنسی این است که تمایل دارند تا رابطه با چندین نفر را تجربه کنند. چه کمکی می تواند این فانتزی به بهبود این رابطه بکند؟

فانتزی جنسی در صورتی می تواند به بهبود رابطه کمک کند که اولا همسر شما پتانسیل مطرح کردن این موضوع را داشته باشد. (اگر این پتانسیل وجود ندارد می توانید از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید). در وهله دوم باید به طور دقیق و واضح همه موارد را با همسر خود در میان بگذارید تا بتوانید یک رابطه جنسی بسیار خوبی را داشته باشید.

برای اطلاع از ده عامل خیانت زنان و مردان در زمان ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

فانتزی جنسی با دیگری و خیانت

یکی از دلایلی که برای داشتن فانتزی جنسی با دیگری و خیانت می توان مطرح نمود، در واقع این موضوع است که این افکار به دلیل تماشای فیلم های پورنو به وجود می آید. تماشای این نوع فیلم ها می تواند موجب شود تا نارضایتی برای افراد زیاد شود و به همین دلیل نمی توانند رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند.

مشکلات روانی نیز می تواند از جمله دلایل دیگری برای این نوع رابطه محسوب شود. در صورتی که این تمایلات به دلیل مشکلات روانی به وجود آمده باشد، حتما باید برای حل آن تلاش نمود. حل این مشکلات باید توسط افراد متخصص و مشاور صورت بگیرد و در رابطه با فانتزی جنسی با دیگری و خیانت به صورت دقیق صحبت شود.

جهت دریافت مشاوره آنلاین ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

آیا نداشتن فانتزی جنسی می تواند موجب عدم ارگاسم شود؟

رسیدن به ارگاسم برای خانم ها و آقایان می تواند به دلایل مختلفی به وجود آید. جالب است بدانید برای خانم ها و آقایان گاهی این موضوع تنها در ذهن او و تصوراتش باشد و ارگاسم صورت بگیرد. این موضوع نشان دهنده ذهنی بودن این رابطه باشد. بنابراین اگر عدم تجربه ارگاسم وجود داشته باشد، این موضوع به دلیل عدم تحریک ذهنی خواهد بود.

برای اطلاع از پریود مردانه چیست از واقعیت تا شایعه بر روی لینک کلیک کنید.

گاهی مراجعین این موضوع را مطرح می کنند که ما در رابطه جنسی به ارگاسم نمی رسیم. هنگامی که از آن ها نشانه های ارگاسم را سوال می کنیم، در خانم ها این موضوع مطرح می شود که آب یکباره از من خارج نمی شود و یا در آقایان آب سفید یکباره بیرون نمی آید. این موضوع شاید بتواند طبیعی باشد چراکه گاهی با توجه به بدن برخی از افراد، ارگاسم بدون این علائم رخ می دهد.

برای اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

برای رسیدن به ارگاسم، مهم ترین عامل، توجه به علایق و خواسته های همسرتان در این رابطه است. هر چقدر این رابطه به نحوی باشد که همسر شما بدان علاقه دارد، این موضوع می تواند انگیزه و تحریک بیشتری را برای او به وجود آورد. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید می توانید از طرف مقابلتان به صورت واضح بخواهید تا برایتان در این زمینه توضیح دهد.

برای اطلاع از اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با اینکه فانتزی جنسی چیست ارائه نماییم. در صورتی که مایل به کسب اطلاع بیشتر در رابطه با پاسخ این سوال که آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟ می باشید و یا مایل به دریافت مشاوره اختصاصی در مورد تاثیر فانتزی جنسی در روابط می باشید، برای مطلع شدن از نوع اختلال روانی با توجه به فانتزی جنسی با دیگری و خیانت بهتر است با ما در ارتباط باشید.

فانتزی جنسی چیست ؟

فانتزی جنسی در واقع داشتن ایده های ذهنی برای تنوع و برقراری یک رابطه جنسی درست می باشد.

آیا فانتزی جنسی اختلال روانی محسوب می شود؟

اگر این فانتزی غیر معقول و نادرست باشد بله. اما در صورتی که تنها مختص به تنوع در رابطه باشد خیر.

تاثیر فانتزی جنسی در روابط چگونه است؟

در صورتی که این فانتزی مورد تائید و علاقه طرفین باشد و نکات بهداشتی در آن رعایت شده باشد، می تواند موجب بهبود رابطه شود.

فانتزی جنسی با دیگری و خیانت چگونه است؟

داشتن این نوع فانتزی در واقع نوعی اختلال جنسی محسوب می شود که ریشه آن باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

همچنین ببینید

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور