تریاک برای زود انزالی
تریاک برای زود انزالی

تریاک برای زود انزالی

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا تریاک برای زود انزالی موثر هست یا خیر؟ علاوه بر این به سوال شما در رابطه با اینکه آیا تریاک برای رود انزالی خوبه؟ پاسخ خواهیم داد. در صورتی که شما به دنبال کسب اطلاعات دقیق در رابطه با تاثیر تریاک بر رابطه زناشویی و مصرف همزمان ویاگرا و تریاک هستید، با ما در ادامه همراه باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تاثیر مواد مخدر بر روابط زناشویی و تریاک برای زود انزالی نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با اینکه آیا تریاک برای زود انزالی موثر هست یا خیر، حتماً از کارشناسان کمک بگیرید.

بررسی اینکه آیا تریاک برای زود انزالی موثر هست یا خیر؟

ما در این قسمت قصد داریم به این سوال که آیا تریاک برای زود انزالی خوب هست یا خیر، پاسخ دهیم.

زودانزالی یکی از مشکلات رایج بیشتر زوج ها است. در این مشکل فرد زودتر به حالت اوج لذت رسیده و در نتیجه شریک وی لذتی از رابطه نخواهد برد.

شاید این مشکل در ابتدا ساده به نظر برسد؛ اما اینطور نیست و زودانزالی می تواند مشکلات بسیاری را در افراد به وجود بیاورد که از جمله آن ها می توان به اضطراب، افسردگی و سردی روابط زوجین اشاره کرد. به دلیل آثار مخرب ثانویه این مشکل، این روزها بسیاری از افراد به دنبال راه حلی برای آن هستند.

متخصصان این حوزه می گویند که زود انزالی به دو صورت اولیه و ثانویه وجود دارد که هر کدام وضعیت متفاوتی داشته و در نتیجه درمان های متفاوتی نیز برای آن ارائه خواهد شد.

همچنین متخصصان تاکید می کنند که زود انزالی اولیه اغلب به دلیل مسائل ژنتیکی رخ می دهد؛ اما موارد دیگری نیز در آن دخیل هستند که شامل، اختلالات هورمونی، مسائل روحی و روانی، عفونت‌های پرستات و گا‌هی تحریک پذیر بودن پوست آلت می شود.

موضوع مهمی که در ابتدا باید جهت استفاده از تریاک برای زود انزالی به آن اشاره کنیم، قطعی نبودن هیچ کدام از روش ها است. در واقع از آنجایی که این مشکل دلیل خاص و عمده ای ندارد، به همین دلیل درمان قطعی نیز برای آن ارائه نخواهد شد که بتواند به صورت کامل مشکل را برطرف کند.

برای اطلاع از تاثیر گل یا ماری جوانا در شیر مادر بر روی لینک کلیک کنید.

در خصوص تریاک برای زود انزالی نیز باید بگوییم که گاهی می توانید از آن استفاده کنید و حتی ممکن است تاثیر مثبتی نیز داشته باشد. اما هیچ یکی از تاثیرات آن قطعی و دائمی نبوده و در بیشتر افراد به صورت تاثیر موقتی دیده شده است. برای بیشتر افراد ترکیبی از روش های عملی و دارویی تجویز می شود که می تواند تا حدی مناسب این مشکل باشد.

تریاک برای زود انزالی

نحوه استفاده از تریاک برای زود انزالی

همانطور که در موارد فوق توضیح دادیم تریاک برای زودانزالی ممکن است به صورت موقتی موثرباشد. اما نباید گول استفاده از این ماده را به صورت دائمی بخورید. دلیل موثر بودن تریاک برای زودانزالی در اوایل استفاده، ایجاد بی حسی عمومی در بدن فرد است. ازآنجایی که فرد با مصرف تریاک احساس بی حسی عمومی خواهد داشت، به همین دلیل ممکن است در ابتدا با تاثیرات مثبتی در استفاده از تریاک برای زودانزالی رو به رو باشد؛ اما قطعاً پس از مدت کوتاهی که اثرات اولیه این ماده از بین می رود، فرد حتی با همان مقاومت قبلی نیز نمی تواند رابطه جنسی داشته باشید.

مصرف همزمان ویاگرا و تریاک

ویاگرا یکی از داروهایی است که برای درمان ناتوانی جنسی آقایان تجویز می شود و  متاسفانه به وفور در دسترس است. نام داروخانه ای این ماده سیلدنافیل می باشد و اگر در استفاده از آن نکات لازم را ندانید، دچار عوارض بسیاری خواهید شد. این دارو می تواند تاثیرات جبران ناپذیری از خود بر جای بگذارد، حتی در بخی مواقع سکته و مرگ ناشی از مصرف زیاد آن نیز دیده شده است. به شما توصیه می کنیم این دارو را نه تنها با تریاکف بلکه با هیچ داروی دیگری به صورت همزمان استفاده نفرمایید. زیرا می تواند به اندام حیاتی بدن مانند کبد، آسیب جبران ناپذیری وارد کند. هنوز تحقیقات کافی در رابطه با اثر استفاده همزمان از ویاگرا و تریاک گزارش نشده است؛ اما شواهد نشان می دهد که این ماده می تواند با بسیاری از مواد مخدر و حتی داروها تداخل ایجاد کند. توصیه می کنیم از ویاگرا با داروهای ضد ویروس، ضد قارچ، ضد فشار خون و ض قند خون استفاده نکرده و حتماً تحت نظر پزشک و به صورت کنترل شده به استفاده بپردازید.

اعتیاد و روابط جنسی

همه ما می دانیم زندگی زیریک سقف با فرد معتاد تقریباً نشدنی است؛ زیرا داشتن شریکی که بیش از حد مشروبات الکلی یا مواد مخدر استفاده می کند بسیار شبیه به سنگ انداختن در یک استخر است. در این حالت، اثرات آن موج می زند و بر هر چیزی تاثیر می گذارد. در مورد شریکی که بیش از حد از مواد مخدر یا نوشیدنی استفاده می کند، این تأثیر توسط فرزندان، اقوام، دوستان و همکاران وی احساس می شود. با این حال، بسیاری معتقدند که جدا از فرد معتاد، بیشترین ضربه اغلب توسط شریک آزار دهنده پرداخت می شود.

تریاک برای زود انزالی

مشکلات زوج هایی که یک نفر از آن ها معتاد است، چیست؟

زوج هایی که در آن ها یک نفر معتاد است، مشکلات بسیاری وجود دارد. از جمله این مشکلات می توان به بحث ها و دعواهای زیاد اشاره کرد. این زوج ها فرصت زیادی برای با هم بودن و گذراندن زمان با یکدیگر ندارند. در بین این افراد خیلی طبیعی است که خشونت نیز دیده شود. تمامی این مشکلات منجر به شکل گرفتن یک چرخه معیوب خواهد شد که روز به روز وضعیت را بدتر می کند.

برای اطلاع از نحوه انجام تست اعتیاد تریاک کلیک کنید.

آیا درمان می تواند کمک کند؟

روش های درمانی مختلفی وجود دارد که می تواند در کاهش یا از بین بردن مشکلات الکل یا سایر داروها موثر باشد. برخی از درمان ها شامل مشاوره فردی، برخی دیگر شامل مشاوره گروهی و برخی دیگر شامل جلسات خودیاری و گروه های پشتیبانی مانند مشروبات الکلی ناشناس یا مخدر ناشناس است. بنابراین، اگر مشکلی در مصرف مشروبات الکلی یا مصرف مواد مخدر دارید، ارزش آن را دارد که نه تنها برای شما، بلکه برای شریک زندگی، فرزندان، دوستان و دیگران نیز وارد معالجه شوید. اگر همسرتان با مصرف مواد مخدر یا الکل مشکلی دارد، وادار کردن وی به درمان می تواند یکی از بهترین کارهایی باشد که می توانید برای او و روابط خود انجام دهید.

اگر با یک فرد معتاد در ارتباط هستید یا خودتان با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنید، بدانید که کمک به شما امکان پذیر است. اعتیاد یک بیماری قابل درمان است. با صرف وقت و تلاش ، شما و همسرتان یا هر کسی که دچار اعتیاد شده است می توانید آسیب ها را برطرف کرده و با هم به سمت بهبودی بروید.

برای کسب اطلاع از اثر تریاک بر مغز، کلیک کنید.

اعتیاد به مواد مخدر تمام زمینه های زندگی، از جمله روابط را تحت تأثیر قرار می دهد. اعتیاد باعث می شود که اعتماد، احترام و ارتباطات آزاد که عناصر حیاتی در یک رابطه سالم هستند، دچار مشکل گردند. وقتی فردی به ماده ای اعتیاد پیدا می کند، زندگی خود را حول تهیه و استفاده از این دارو می چرخاند. این ممکن است منجر به غفلت از مسئولیت ها یا نیازهای افراد مهم دیگر شود. در نتیجه، شریک فرد معتاد احساس صدمه، عصبانیت و خیانت خواهد کرد. اعتیاد به مواد مخدر از طرق مختلف می تواند تأثیرات مخربی بر روابط داشته باشد.

احساس مسئولیت نسبت به افکار و احساسات

اگر هیچ کس به فرد معتاد کمک نکند، این شخص احساس طردشدگی خواهد کرد.

این افراد به راحتی احساس آسیب می کنند و به همین دلیل به تایید دیگران احتیاج خواهند داشت.

آسیب های وارد شده به روابط به خاطر اعتیاد

در این قسمت قصد داریم آسیب هایی را که به خاطر اعتیاد به روابط وارد می شود، بررسی کنیم.

اعتیاد به مواد مخدر و وابستگی

گرچه همیشه اینگونه نیست، اما وابستگی معمولاً بخشی از رابطه با یک فرد معتاد است. این به این دلیل است که زندگی اعضای خانواده اغلب حول اعتیاد می چرخد.

اعتماد به خاطر اعتیاد به مواد مخدر

اعتماد یک عنصر اساسی در یک رابطه سالم است. اعتیاد به مواد مخدر اغلب منجر به از بین رفتن اعتماد می شود. غیر معمول نیست که یک فرد معتاد رفتار مخفیانه انجام می دهد و در مورد مصرف مواد مخدر دروغ می گوید. آنها ممکن است در مورد اینکه با چه کسانی بوده اند یا آنچه در آن روز انجام داده اند دروغ بگویند. آنها ممکن است برای خرید مواد از یکی از اعضای خانواده پول سرقت کنند.

دروغ ، سرقت و عدم صداقت، می تواند باعث شود هر دو شریک شکاف فزاینده ای را بین خود احساس کنند. دروغ گفتن به یکی از عزیزان باعث می شود که فرد، احساس صدمه، بی توجهی و بی احترامی کند. اعضای خانواده و افراد قابل توجه دیگر ممکن است درک نکنند که ولع مصرف اغلب بیش از نیاز به صداقت است.

عدم اعتماد می تواند منجر به خشم، کینه، حسادت و ترس شود. اعتماد مجدداً به محض شکسته شدن به بازسازی نیاز دارد.

خشونت و سواستفاده از مواد مخدر

اعتیاد به مواد مخدر بر سلامت روانی فرد تأثیر می گذارد، که می تواند نحوه برخورد او با عزیزان را در هنگام بروز اختلاف تحت تأثیر قرار دهد. اعتیاد به مواد مخدر به طور کلی همچنین می تواند فرد را تحریک پذیر کند. برخی از داروها مانند کوکائین و مت آمفتامین منجر به تغییراتی در مغز می شوند که باعث مشکلات روحی مانند پارانویا، اضطراب و افسردگی خواهند شد. برخی از علائم مصرف مواد افیونی شامل تصمیم گیری نامناسب، تحریک پذیری و تغییرات خلقی است. براساس گزارشات معتبر، افراد معتاد به مواد مخدر در مقایسه با عموم مردم بیش از دو برابر سایرین دچار اختلالات خلقی و اضطرابی می شوند.

برای اطلاع از نشانه های افراد تریاکی کلیک کنید.

این بدان معنا نیست که هرکسی که مواد مخدر مصرف می کند با خشونت نسبت به یکی از عزیزانش رفتار خواهد کرد. با این حال، بین اعتیاد و خشونت همبستگی وجود دارد. مطالعه دیگری، از سال 2011، نشان داد که پدران وابسته به مواد مخدر در طول روابط خود بیشتر موارد پرخاشگری جسمی، جنسی و روانی را نسبت به مادر فرزندشان گزارش کرده اند. آنها همچنین از پرخاشگری جسمی و جنسی بیشتری که مادر در طول رابطه به آنها نشان داده است، خبر دادند.

اعتیاد همچنین می تواند باعث ایجاد مشکلات ارتباطی شود، که پس از آن می تواند منجر به ناامیدی، کینه و سو استفاده گردد. یک زن و شوهر ممکن است بر سر مشکلات مالی یا عدم صداقت مربوط به اعتیاد با هم دعوا و بحث کنند که این امر می تواند به خشونت تبدیل شود.

تریاک برای زود انزالی

روابط وابسته با اعتیاد به مواد مخدر

برخی از زوجین با هم از مواد مخدر استفاده می کنند و ممکن است اعتیاد مشترک آنها تنها چیزی باشد که باعث می شود آنها احساس صمیمیت کنند. بهبود در یک رابطه متمرکز بر اعتیاد می تواند،چالش برانگیز باشد.

زوجین معتاد همچنین ممکن است با کمک به یکدیگر در تهیه مواد مخدر و جلوگیری از ترک اعتیاد، نشان دهند که به یکدیگر اهمیت می دهند.

بهبودی معمولاً زمانی آغاز می شود که فرد معتاد، به یک برنامه درمان اعتیاد که خدمات مشاوره ای ارائه می دهد، ملحق شود. فرد دیگر در روابط ممکن است از مشاوره فردی برای کمک به او در بهبود و رسیدگی به مسائل بهره مند گردد. خانواده درمانی می تواند به اعضای خانواده در ایجاد اعتماد دوباره و یادگیری روشهای سالم و موثر برای حمایت از یکی از عزیزان معتاد بدون انجام رفتارهای توانمند کمک می کند.

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به سوال شما در رابطه با اینکه آیا تریاک برای رود انزالی خوبه؟ پاسخ دهیم از آنجایی که این سوال یعنی، تاثیر تریاک برای زود انزالی، توسط بسیاری پرسیده می شود، این موضوع را برای بررسی انتخاب کردیم. ما در متن هم به این موضوع اشاره کردیم که تریاک برای زود انزالی تنها به صورت کاملاً موقتی می تواند موثر باشد و به هیچ عنوان تریاک برای زود انزالی به صورت دائمی و همیشگی کاربرد نخواهد داشت. حتی استفاده از تریاک برای زود انزالی در برخی افراد، به صورت برعکس نیز ممکن است جواب بدهد. علاوه بر نکات مرتبط با تریاک برای زود انزالی، ما تاثیر مواد مخدر بر روابط زناشویی و همچنین مصرف همزمان ویاگرا و تریاک را به صورت کامل بررسی نمودیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص، تاثیر تریاک برای زود انزالی و یا تاثیر تریاک بر رابطه زناشویی داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا تریاک برای زود انزالی موثر هست؟

به این سوال در متن هم پاسخ دادیم که تریاک برای زود انزالی به صورت همیشگی و درمان کامل، موثر نیست.

به جز تریاک برای زود انزالی، چه داروی دیگری می تواند موثر باشد؟

به صورت کلی زود انزالی از آنجایی که دلیل قطعی ندارد، درمان قطعی و داروی قطعی نیز نخواهد داشت.

آیا مصرف تریاک بر روابط زناشویی تاثیر منفی می گذارد؟

بله قطعاً تریاک نیز مانند تمامی مواد مخدر دیگر، بر روابط زناشویی اثر منفی خواهد گذاشت.

برای اطلاع از آثار مخرب تریام برای زود انزالی چه راهی وجود دارد؟

در این خصوص می توانید از کارشناسان دکتر فکر کمک بگیرید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

همچنین ببینید

آیا گل اعتیاد آور است؟

آیا گل اعتیاد آور است؟

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور