برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده
برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده

برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده

نحوه برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده همان موضوعی است که این مقاله را به آن اختصاص داده ایم. قدم های مناسب در مقابله با بی توجهی مردان می تواند موجب شود تا شما یک زندگی لذت بخش را تجربه نمایید. با بی توجهی شوهرم چه کنم؟ یکی از بهترین راه های استفاده و دریافت کمک از مشاوران دکتر فکر می باشد.

برخورد با بی توجهی شوهر باید کاملا اصولی و درست باشد. در غیر این صورت موجب می شود تا آسیب های بیشتری متوجه شما و همسرتان و همچنین زندگی مشترکتان شود. در برخی از موارد ممکن است به اصلاح رفتار خانم و عملکرد او نیاز ویژه ای وجود داشته باشد که باید حتما مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

در رابطه با درمان و راه های برخورد با بی توجهی شوهر نباید از گله و شکایت و همچنین بحث و مشاجره استفاده نمود.

برای دریافت مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته بر روی لینک کلیک کنید.

برخورد با شوهر بی توجه

برخورد با شوهر بی توجه
برخورد با شوهر بی توجه

بی توجهی می تواند علل متفاوتی داشته باشد. گاهی این بی توجهی از ابتدای زندگی مشترک وجود داشته است و به همین دلیل ناراحتی هایی از همان ابتدای زندگی تا به امروز وجود خواهد داشت و گاهی نیز بی توجهی پس از گذشت مدتی از زندگی مشترک به وجود خواهد آمد که در این صورت علت‌های آن متفاوت می باشد.

نحوه برخورد با شوهر بی توجه با توجه به علت مشکل متفاوت خواهد بود. همچنین شخصیت همسر شما نوع دیدگاه او تاثیر زیادی در راه حل انتخابی خواهد داشت. علاوه بر آن، گاهی لازم است برای درمان این بی توجهی خانم هم مورد آموزش و درمان قرار بگیرد چراکه یک خانم هم به نوبه خود ممکن است این بی‌توجهی را دامن زده باشد.

 در برخی موارد دیگر نیز ممکن است این بی توجهی تنها در ذهن خانم ها وجود داشته باشد در زندگی واقعی نتوان مصداق زیادی برای آن پیدا کرد. همچنین توقع های نابجا و یا غیر ممکن گاهی موجب می شود تا خانم احساس کند همسرش نسبت به او بی توجه است چراکه نیازهای به درستی برآورده نمی شود که در این صورت دیدگاه همسر باید تغییر کند. 

برای دریافت مشاوره خانواده آنلاین بر روی لین کلیک کنید.

برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده 

زمانی که مورد بی توجهی قرار می گیریم احساس بدی خواهیم داشت. گاهی حتی ممکن است احساس بی ارزشی و افسردگی نیز به ما دست دهد. این احساسات موجب می شود تا زندگی روزمره و عادی برای ما دشوار شود و به همین دلیل نمی توانیم همانند گذشته به زندگی خود ادامه دهیم. در ادامه راهکارهایی به شما معرفی خواهد شد که با استفاده از آن می توانید در رابطه با رفتار همسرتان تغییراتی ایجاد نمایید.

برای اطلاع از نحوه برخورد با خیانت شوهر 3 راهکار پیش روی شماست! بر روی لینک کلیک کنید.

1.رفتار مثبت او را تقویت کنید

 یکی از بهترین راهکارهایی که می توان برای شما به عنوان یک خانم توصیه نمود این است که هر زمانی همسرتان نسبت به شما توجه لازم را داشت، در همان لحظه او را تقویت کنید. این تقویت می تواند جنبه های متعدد و متفاوتی داشته باشد که نسبت به دیدگاه شما و شخصیت همسرتان برای برخورد با شوهر بی توجه لازم است مورد استفاده قرار بگیرد.

 منظور از «تقویت» در واقع همان تشویق به زبان عامیانه می باشد. به عنوان مثال ممکن است اما پس از توجه همسرتان با یک جمله که احساسی همانند دوست دارم” و یا اینکه “احساس خوبی به من دست می‌دهد وقتی که اینگونه با من حرف میزنی” او را متوجه این مسئله کنید که بسیار از این گونه رفتار او خوشحال و خرسند خواهید بود و به این وسیله رفتار مثبت او را تقویت کرده اید.

 ممکن است برای برخی آقایان از شنیدن این جملات خوشایند و رضایت بخش نباشد و به همین دلیل می توانید از راه‌های دیگری همانند پختن یک غذای دلچسب و مورد علاقه و یا اینکه هدیه گرفتن در حد بضاعت خود و با توجه به روحیات و علاقه های او این کار را انجام دهید.

برای اطلاع از را های درمان لجبازی همسر در زندگی + 3 راهکار مهم درمان بر روی لینک کلیک کنید.

2. آنچه را خودتان دوست دارید برای همسرتان انجام دهید

همان‌طور که شما نیازمند توجه و محبت هستید و تمایل دارید این محبت را از همسرتان دریافت کنید مردان هم همین‌گونه هستند. برخلاف تصور عموم مردم که مردان احساساتی نمی باشند اگر شما بسیاری از دلایل طلاق ها را مورد بررسی قرار دهید، متوجه می‌شوید که مردان بسیار ضعیف تر از زنان نسبت به احساسات خود عمل می‌کند و حساس تر از آنان می باشند.

 یکی از توصیه‌های ما به تمامی خانم های عزیز برای مقابله با بی توجهی مردان این است که تلاش کنید تا  شناخت بهتری نسبت به  همسر خود داشته باشید و به همین ترتیب به نیازهای او توجه بیشتری داشته باشید چرا که برآورده شدن نیازهای او این رفتار متقابل را به او نشان می دهد که شما نیز تمایل دارید اینگونه باشد و به نوعی رفتارهای عملی را به او خواهید آموخت.

می توانید از او بپرسید که در چه زمینه هایی نسبت به شما انتقاد دارند و یا اینکه چه نوع رفتاری را را در شما نمی پسندند و تمایل به تغییر آن خواهند داشت. این سوال ها می تواند نشانه خوبی برای توجه شما به همسرتان محسوب شود. علاوه بر آن ممکن است او نیز متقابلاً همین سوالات را از شما بپرسد و به همین دلیل راهی برای ابراز خواسته‌های خود خواهید بافت.

جهت دریافت مشاوره طلاق بر روی لینک کلیک کنید.

3. برای مقابله با بی توجهی مردان گله و شکایت ممنوع

برای مقابله با بی توجهی مردان گله و شکایت ممنوع
برای مقابله با بی توجهی مردان گله و شکایت ممنوع

از جمله مواردی که بسیاری از خانم ها به عنوان یک راهکار عملی انجام می دهند شکایت‌های دائمی و گوناگون است. با این روش تصور می کنند که می توانند اعتراض خود را نسبت به رفتار همسرشان ابراز کنند تا از این طریق، در عملکرد او تغییراتی به وجود آورد در برخورد با شوهر بی توجه تمامی مردان نسبت به اینگونه رفتارها موضع‌گیری خواهند داشت.

 نوع ابراز گله و شکایت ها به نوبه خود از از مهم ترین مواردی است که باید مورد بررسی و توجه قرار گیرد. به عنوان مثال : برخی از خانم ها در ابراز شکایت های خود زمان مناسبی را انتخاب نمی‌کند و یا لحن درستی را برای ابراز نارضایتی های خود انتخاب نمی کنند به همین دلیل اوضاع را از آنچه که هست بدتر خواهند کرد.

شما می توانید به صورت های دیگری نارضایتی‌ها و گله و شکایت های خود را مطرح کنید و از این طریق آنچه را که می خواهید تغییر دهید به راحتی تغییر دهید. 

برای برقراری ارتباط با مشاوره زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

4. بررسی توقعات از راه های برخورد با شوهر بی توجه

 منظور شما از بی توجهی چیست؟ این سوال بسیار مهم است و پاسخ آن تعیین کننده راهکارها و همچنین علت های این مسئله شناخته خواهد شد. به عنوان مثال : برخی از آقایان، روز تولد همسرشان را فراموش می کنند و یا اینکه مناسبت های مختلف همانند سالگرد ازدواج و غیره را به خاطر نداشته باشد که این مورد از نشانه مهمی از بی توجهی می شناسند.

 بسیاری از ما هنگامی که دغدغه های ذهنی زیادی داریم، امکان فکر کردن به موارد مختلف را نخواهیم داشت و تا حدودی می توان گفت فراموش کار می شویم به همین دلیل است که مناسبت های مختلف را ممکن است فراموش کنیم و این امر بسیار طبیعی خواهد بود. اگر در گذشته همسرتان به شما توجه نموده اما اخیراً این موضوع اتفاق نیفتاده است بهتر است از عوامل متعدد را مورد بررسی قرار دهید.

برخی از خانم‌ها نیز بر اساس ذهنیت و تصورات خود بدون این که به رفتار عملی همسرشان توجهی داشته باشند تصور می کنند که همسرشان علاقه‌ای به آنها ندارد و یا او را مورد بی توجهی قرار می دهند در حالی که پس از بررسی های لازم این موضوع مشخص می شود که این اتفاق نمود حقیقی و واقعی ندارد.

جهت اطلاع از 7 پیامد دروغ و پنهانکاری در ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

5. از احساسات خود چشم پوشی نکنید

 برخی از خانم ها به دلیل ترس از دست دادن همسر، ممکن است همیشه توجه خود را به او معطوف کنند و نسبت به بی توجهی های او کاملا بی عکس العمل باشند. در واقع این موضوع، افراط در توجه به همسر و به دنباله آن، برخورد با شوهر بی توجه خواهد بود. هر چقدر که شما خود را به عنوان یک فرد و یک شخصیت کاملا نادیده ب،گیرید همسرشان نیز همین تصور را نسبت به شما خواهد داشت.

درباره منظور این نیست که شما هر رفتار کوچک را مورد توجه و بررسی قرار دهید و بخواهید با آن مقابله کنید منظور ما این است که تا حدودی می‌توان در برخی موارد، از این بی‌توجهی‌ها چشم پوشی نمود. اما چشم‌پوشی کامل و نادیده گرفتن احساسات و عواطف خود منجر به ایجاد مشکلات شخصی بیشتری برای شما خواهد شد.

اگر نادیده گرفتن احساسات شما بسیار زیاد شود، به همسرتان یاد خواهید داد که شما می توانید همیشه از احساسات خود بگذارید و او نیز شما را به عنوان شخصی که ممکن است در برخی موارد ناراحت شود و یا بعضی از مسائل برایش ارزش امنیت بیشتری داشته باشد، توجه نخواهد کرد آن‌ها را نادیده خواهد گرفت.

جهت اطلاع از وظایف زن در زندگی مشترک بر روی لینک کلیک کنید.

6. یکبار دیگر نیازهای همسرتان رو بررسی کنید

یکبار دیگر نیازهای همسرتان رو بررسی کنید
یکبار دیگر نیازهای همسرتان رو بررسی کنید

 طبیعی است زمانی که ما از جانب دیگری نیازهایمان برطرف نشود، نسبت به او بی علاقه و بی توجه خواهیم شد. بهتر است در این مورد یک بار دیگر به همسر خود توجه کنید و رفتارهای او را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. آیا شما توانسته اید به درستی به نیازهای همسرتان پاسخ دهید؟ آیا او کمبودی از نظر توجه از جانب شما احساس می کند؟

 خوب است که گاهی ما قبل از اینکه دیگری را مقصر و مسبب تمام مشکلات بدانیم؛ خودمان نیز به رفتارهای ما توجه کنیم و آنها را مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار دهیم تا از این طریق شناخت بهتری نسبت به دیگری پیدا کنیم و بتوانیم تا حدود زیادی عملکرد و احساسات او را نسبت به خود تغییر دهیم.

 برخی از مردان ممکن است هنگامی که مورد بی توجهی قرار می گیرند عکس العمل متقابل را انجام دهند و آنها نیز به تبع همین رفتار همسر خود را مورد بی توجهی قرار دهند. و زمانیکه صحبت های مرد ناشنیده باقی بماند و یا عکس العمل مثبتی نسبت به صحبت های او وجود نداشته باشد، این موضوع می تواند نشانه های بسیار خوب برای وجود بی توجهی در فرد باشد. 

برای اطلاع از پاسخ این سوال که چگونه با مادر شوهر حرف بزنیم؟ + 14 نکته مهم بر روی لینک کلیک کنید.

با بی توجهی شوهرم چه کنم؟

با بی توجهی شوهرم چه کنم؟
با بی توجهی شوهرم چه کنم؟

اولین اقدامی که ما به شما برای برخورد با شوهر بی توجه توصیه می کنیم این است که ابتدا تلاش کنید تا ریشه و علت‌مشکل را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. به نظر شما چرا همسرتان نسبت به شما بی توجه بوده است؟ از چه زمانی این بی توجهی بیشتر آشکار شده و واکنش شما نسبت به آن چه بوده است؟

 به طور معمول هنگامی که ما ریشه و علت یک مسئله را بهتر متوجه شویم ،بهتر می توانیم با آن کنار بیاییم. و به دنبال راه حل های اصولی برای حل آن باشیم. برخی از حساسیت هایی که خانم ها ممکن است داشته باشند و یا مقایسه هایی که نسبت به خانم های دیگر و یا اقوام خود در برخورد با همسر خود دارند، این احساس را به وجود می‌آورد که همسرم نسبت به من بی توجه است.

اگر بتوان تمام بی توجهی را نسبت به مرد در نظر گرفت، باز هم خانم می‌تواند با استفاده از تکنیک های تغییر رفتار و رفتار درمانی تا حدود زیادی به این موضوع خاتمه دهد. شناسایی علت و و استفاده از راهکارهای مختلف برای عموم مردم کمی دشوار است به همین دلیل توصیه می‌شود که به مشاوره خانواده و ازدواج در این زمینه مراجعه شود.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره در رابطه با راههای درمان و مقابله با بی توجهی مردان می باشید و یا اینکه به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با اینکه با بی توجهی شوهرم چه کنم؟ هستید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید.

نحوه برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده چگونه باید باشد؟

برای بی توجهی به همسر می توانید ابتدا علت های این بی توجهی را در قدم اول شناسیایی نمایید، سپس نسبت به تغییر آن اقدام کنید.

چگونه می توان به مقابله با بی توجهی مردان اقدام نمود؟

بهترین راه استفاده از روش های تغییر مثبت رفتار است که در واقع شما رفتار مثبت همسرتان را با این کار تقویت می نمایید.

با بی توجهی شوهرم چه کنم؟

اولین اقدام بررسی علت ها و همچنین رفتار خود شماست و در مراحل بعدی نباید خود را به طور کامل کنار بگذارید و اینکه زیاد مورد توجه قرار دهید.

چگونه می توانم برای درمان برخورد با بی توجهی شوهر مشاوره دریافت نمایم؟

برای دریافت مشاوره می توانید وارد سایت شوید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

7 روش جهت گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور