مشاوره جنسی
مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

دریافت خدمات مشاوره جنسی تنها برای آن دسته از دختر خانم ها و آقا پسرهایی که دچار مشکل هستند؛ نخواهد بود. ارائه آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری برای تربیت جنسی کودک و فرزند پروری درست و همچنین دریافت مشاوره برای مداخلات درمانی مناسب، برای کلیه مراجعین و افراد نیازمند، از اولویت های کار ما خواهد بود.

با توجه به اینکه صحبت در رابطه با مسائل و مشکلات جنسی برای افراد بسیار سخت می باشد، ارائه خدمات مشاوره جنسی در مرکز مشاوره دکتر فکر را به شکل های مختلفی در نظر گرفته ایم تا بتوانید به تمامی نگرانی های خود در این مورد خاتمه دهید و سکس لذت بخشی را در کنار همسر خود تجربه نمایید.

ارائه خدمات مشاوره جنسی برای تمامی سنین می باشد و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل امکان پذیر است.

فهرست محتوا

لزوم مشاوره جنسی

لزوم مشاوره جنسی
لزوم مشاوره جنسی

خدمات مشاوره جنسی را می توان به چندین قسمت تقسیم نمود. در تقسیم بندی اول : به طور کلی می توان این مشاوره را برای حل مشکلات فردی ضروری دانست و در درجه دوم : حل این مسائل و صحبت در رابطه با مشکلات بین فردی بسیار مهم است. نوع نگاه دیگری که می توان به این مسئله داشت، بررسی انتظارات و توقعات مختلفی است که فرد از دیگری خواهد داشت که ما به تک تک تمامی این موارد در مشاورت جنسی خواهیم پرداخت و مطالب مفیدی را جهت آموزش به شما ارائه خواهیم نمود.

لازم به ذکر است که آنچه در رابطه با مشاوره جنسی در این مقاله ارائه می‌شود، تنها نمونه‌ای از خدمات ما می باشد و صرفا برای آشنایی شما عزیزان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره خصوصی، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات مشاوره جنسی

 خدمات مشاوره جنسی با توجه به نیازها و همچنین سوالات و یا مشکلات زوجین می تواند متفاوت باشد. اما موارد کلی وجود دارد که ما به همه آنها در مشاوره های خود خواهیم پرداخت و برای آشنایی شما تمامی آنها را ذکر خواهیم نمود.

برای اطلاع از آموزش رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

آموزش جنسی

جالب است بدانیدکه بسیاری از مشکلات کنونی افراد، به دلیل عدم آموزش درست می باشد. متاسفانه تربیت جنسی در کشور ما عملکرد بسیار ضعیفی دارد و یا بهتر بگوییم، در برخی موارد اصلا وجود ندارد. بسیاری از مشکلاتی که زوجین در جلسه مشاوره جنسی مطرح می کنند، به عدم آموزش درست و یا تربیت جنسی نادرست مربوط می باشد.

 افرادی که نیازمند آموزش روابط جنسی هستند را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول : دختران و پسران جوانی هستند که به تازگی ازدواج کرده اند و یا هنوز زندگی مشترک خود را آغاز نکرده‌اند و برای آموزش درست و نحوه برقراری رابطه جنسی به طور اصولی و تجربه یک سکس لذت بخش به مشاور مراجعه نموده اند.

 دسته دوم : شامل افرادی است که شاید به گمان خودشان، نیازی به آموزش و کسب اطلاعات دقیق ندارند اما بنا به تشخیص مشاوره جنسی ،لازم است آموزش و بهداشت جنسی و همچنین نحوه برقراری روابط جنسی در موارد مختلف را آموزش ببیند. این نوع آموزش ها بسته به نیاز هر فردی می تواند متفاوت باشد و در صورت نیاز کلی و همه جانبه باشد.

 نوع سوم : زوجینی هستند که حتی ممکن است سال ها از ازدواج آنها گذشته باشد، اما با مشکلات اولیه دست به گریبان باشند. عدم حل این مشکلات موجب از بین رفتن بسیاری از جنبه های عاطفی در زندگی آنها شده باشد. که در این شرایط، آموزشی در کنار مداخلات درمانی می توانند بسیار موثر واقع شود.

برای دریافت بهترین مشاوره جنسی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 زوج درمانی قبل از مشاوره جنسی

 زوج درمانی قبل از مشاوره جنسی
زوج درمانی قبل از مشاوره جنسی

 پیچیدگی روابط جنسی بسیار زیاد است و به همین دلیل ارائه مشاوره جنسی را نیز با سختی و دشواری همراه می کند. در بسیاری موارد، آنچه را که ما به عنوان مشکل اصلی قلمداد می‌کنیم، در واقع مشکل اصلی ما نمی باشد و این موارد به گذشته فرد و یا روابط بین فردی آنها باز می گردد در این شرایط ، ما زوج درمانی را در اولویت قرار می‌دهیم و سپس به حل مشکلات جنسی می پردازیم.

برخی از زوجین ممکن است در جلسات اولیه مشکلات خود را تماماً جنسی بدانند. متاسفانه در صورتی که همکاران ما اطلاع دقیقی از پیشینه فرد نداشته باشند و یا بررسی دقیقی در مورد مسئله نداشته باشند سریعاً اقدام به سکس تراپی کنند. سوال ضروری در این موارد این است زمانی که فرد تحمل دیدن چهره دیگری را ندارد آیا می توان  مسائل و مشکلات جنسی را به طور کامل حل کرد؟

برای اطلاع از اینکه فانتزی جنسی چیست بر روی لینک کلیک کنید.

 حل مشکلات و درمان اختلالات جنسی در جلسات مشاوره جنسی 

اختلالات جنسی را به طور کلی می توان به دو دسته تقسیم نمود : 

  1. نابهنجاری جنسی ( پارافیلیا)

2. کژکاری جنسی

زمانی که ما از اختلالات جنسی صحبت می کنیم در واقع،  برقراری رابطه جنسی به طور معمول و عادی وجود ندارد و به همین دلیل برقراری این رابطه منجر به اختلال جنسی شده است. برای آشنایی شما عزیزان، انواع اختلالات جنسی را در ادامه ذکر خواهیم نمود.

 پارافیلیا؛ اختلال نابهنجاری جنسی را می توان به سه دسته اختلالات جنسی تقسیم نمود که از جمله آنها می توان به این موارد اشاره کرد : اختلالات جنسی نمایشگری (‌آلت نمایی)، مبدل پوشی و مالشگری

برای اطلاع از اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند بر روی لینک کلیک کنید.

اختلال نمایشگری جنسی (آلت نمایی یا عورت نمایی)

 افرادی که دچار این اختلال هستند، تمایل دارند که بدن و اندام های جنسی خود را در مکان های عمومی به نمایش بگذارند. این دسته از افراد، از نمایش اندام خود لذت می برند اما این موضوع بدین معنا نمی باشد که آنها می توانند به ارگاسم برسند. 

در صورتی می توان گفت : در جلسات مشاوره جنسی ، فرد دچار این اختلال است که حداقل شش ماه این گونه تخیلات و امیال شدید را داشته باشد و در زندگی روزانه وی اختلالاتی به وجود آمده باشد.

برای اطلاع از علائم بارداری خارج از رحم بر روی لینک کلیک کنید.

 پدوفیلیا یا اختلال بچه بازی

در این نوع اختلال، فرد تمایل دارد تا رابطه جنسی خود را با کودکان زیر ۱۳ سال برقرار نماید. در واقع این دسته از افراد با دیدن کودکان دچار تحریک می شوند. در صورتی که فرد دچار این اختلال می باشد که حداقل شش ماه درگیر تمایلات جنسی به کودکان باشد و حداقل ۱۶ سال سن داشته باشد. اغلب این دسته از افراد آقایان می باشند و دختران نیز به میزان کمتری دچار این اختلال می باشند.

برای اطلاع از دلایل پریود مردانه چیست از واقعیت تا شایعه بر روی لینک کلیک کنید.

 مازوخیزسم  یا اختلال جنسی  خود آزار خواهی جنسی

 مازوخیزسم  یا اختلال جنسی  خود آزار خواهی جنسی
مازوخیزسم یا اختلال جنسی خود آزار خواهی جنسی

تمایل این دسته از افراد به برقراری رابطه جنسی همراه با شکنجه و آزار است. در واقع این دسته از افراد، عزت نفس پایینی دارند و تمایل به تحقیر شدن دارند. مایل هستند که خود را تماما در اختیار شریک جنسی قرار دهند و از هر گونه تحقیر و توهین و شکنجه لذت می برند. یکی از تمایلات این دسته از افراد، بستن دست و پای آنها ضربه زدن با شلاق از جمله نمونه‌های آن خواهد بود.

برای اطلاع از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

 سادیسم یا اختلال جنسی دیگر آزاری

اختلال  سادیسم بدین معناست که بر تمایل به آزار دادن دیگران و شکنجه کردن آنها متمرکز است. در واقع از این کار لذت می برد و به تحریک جنسی او کمک بیشتری می کند. مطابق با نظرات مشاوره جنسی ، این آزار جنسی می تواند به صورت جسمی یا روانی باشد و فرد مبتلا پس از آزار ، رضایت جنسی را به دست آورد و به ارگاسم برسد.

برای اطلاع از مهم ترین خطرات رابطه جنسی در دوران کرونا بر روی لینک کلیک کنید.

 درمان مبدل پوشی در مشاوره جنسی

مبدل پوشی ، بدین معناست که افراد لباس های مربوط به جنس مخالف خود را بر تن می کنند. دلایل متفاوتی را می تواند برای انجام این اقدام و این اختلال ذکر نمود اما در هر حال شخصیت این دسته افراد به صورت فردی و پس از انجام این کار برای خود ارضایی و یا برقراری رابطه جنسی اقدام می کند و از همین طریق نیز ارضا می شوند.

برای اطلاع از اینکه سکستراپی چیست؟ بر روی لینک کلیک کنید.

فیتیشیسم یا یادگارخواهی 

مطابق با نظر مشاوره جنسی در این نوع اختلال در واقع تمرکز فرد بر روی یک شی غیر زنده و آگاه به مسائل جنسی و یا بدن قوی جنسی یک فرد می شود. این دسته از افراد، از فکر کردن و تمرکز بر روی این قسمت ها و خبر تازه کردن در رابطه با آنها نیازهای آنها ارضا می شود و خدمات لازم را تجربه می‌کنند.

 از دیگر اختلالات جنسی که می‌توان به آن اشاره نمود شامل : تماشاگری جنسی ( چشم چرانی)، مالش دوستی، حیوان دوستی و هرزه گرایی تلفنی و کامپیوتری، ادرار خواهی و مدفوع خواهی. انکروفلیا (مرده خواهی).

 از اختلالات کش کاری موارد زیر اشاره نمود

  • کمبود میل جنسی در مردان – سرد مزاجی
  •  کمبود میل جنسی در زنان
  •  اختلال نعوظ
  •  اختلال ارگاسمی زنان
  •  اختلال تاخیر انزال یا دیر انزالی
  •  اختلال انزال زودرس یا زود انزالی
  •  مقاربت دردناک یا واژنیسموس

برای اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

درمان سرد مزاجی

 یکی از مواردی که در مشاوره های پیش از ازدواج به بررسی آن می پردازند، تلاش برای درمان سرد مزاجی و گرم مزاجی دختر و پسر و مطابقت مناسبت این دو با یکدیگر می باشد. علل متفاوتی می توان برای سرد مزاجی یک فرد دانست. برخی موارد در اصطلاح  ژنوتیپ می‌باشد در واقع روان درمانی نمی‌تواند در این زمینه کمک زیادی داشته باشد.

 علت دیگری که برای سرد مزاج ها وجود دارد، به یه روانی یا در اصطلاح  شناختی می باشد. مداخلات روان درمانی در این زمینه بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در برخی موارد شاید گمان یک فرد این است که سرد مزاج می باشد، اما پس از بررسی مشخص می شود که عوامل روانی در آن تاثیرگذار بوده است.

 درمان اختلال نعوظ در مردان مشاوره جنسی

 پیچیدگی روابط جنسی بسیار زیاد می باشد. به عنوان مثال : تعریف مراجعین از اختلال نعوظ با آنچه در روانشناسی وجود دارد، کاملا متفاوت می باشد. به عنوان مثال فرد انتظار دارد که همیشه در زمان برقراری رابطه جنسی به ارگاسم برسد. اختلال نعوظ ممکن است تنها مربوط به یک شریک جنسی باشد و در گذشته و یا اکنون نسبت به دیگران این مشکل وجود نداشته باشد.

گاهی مشکلات جسمی عامل به وجود آورنده ی اختلال نعوظ شناخته می شود که در این صورت، مراجع را به اورولوژیست معرفی خواهیم نمود تا بررسی های لازم انجام شود و در صورت نیاز دارودرمانی نیز آغاز شود. گاهی نیز این اختلال مربوط به گذشته یک فرد و مشکلاتی که او داشته است مربوط می شود که به بررسی آن در مشاوره جنسی پرداخته می شود.

 اضطراب، افسردگی، روابط عاطفی سرد، احساس گناه، احساس عدم کفایت، نارضایتی از  اندام جنسی، عدم آموزش درست و سایر موارد دیگر از جمله موارد و مشکلات روانی است که موجب اختلال نعوظ در آقایان می شود. موارد تمامی این موارد پس از بررسی دقیق مشاور جنسی و مداخله درمانی مناسب قابل درمان می باشد.

برای اطلاع از احتمال بارداری بدون دخول بر روی لینک کلیک کنید.

 درمان اختلال واژینیسموس در جلسات مشاوره جنسی

 درمان اختلال واژینیسموس در جلسات مشاوره جنسی
درمان اختلال واژینیسموس در جلسات مشاوره جنسی

 در رحم خانم ها دو لوله مجزا از یکدیگر وجود دارد، یکی از این لوله ها در پایین تر از دیگری قرار دارد. به هنگام تحریک مناسب و عشق بازی، این لوله بالا آمده و کم کم در راستای یکدیگر قرار می گیرد. لزج شدن واژن در کنار آمادگی جسمانی می تواند دخول لذت بخش و راحتی را برای یک خانم به وجود آورد.

 در صورتی که عشق بازی مناسبی وجود نداشته باشد و دخول یکباره بدون آمادگی انجام شود ، همچنین در مواردی که در گذشته مورد آزار جنسی قرار گرفته باشد و یا تجربه سوء استفاده های جنسی در کودکی داشته اند، این مسئله می‌تواند موجب مقاربت دردناک و یا ابتلا به اختلال واژینیسموس که در نتیجه مقاربت یا خونریزی دردناک را برای خانم ها در پی داشته باشد. 

برای اطلاع از بیست فایده رابطه جنسی بر روی سلامت زنان و مردان بر روی لینک کلیک کنید.

عدم رسیدن به ارگاسم و آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری

  بسیاری از تحقیقات روانشناسی انجام شده در زمینه سکس لذت بخش، در بسیاری از کشور های مختلف انجام شده است بر این اعتقادند که رسیدن به ارگاسم نهایتا تجربه لذت بخش را به آنها القا می کند. باز هم در این مورد می توان گفت تعریف اختلال ارگاسم در بین افراد عادی و روانشناسان ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. بدین معنا که آنها تصور می کنند لازم است هر بار به ارگاسم برسند و در صورتی که این اتفاق صورت نگیرد، دچار اختلال هستند.

گاهی نیز پس از برررسی در جلسات مشاوره جنسی ، به علت عدم رسیدن به ارگاسم، ریشه جسمانی دارد و به همین علت امکان برقراری رابطه جنسی وجود نخواهد داشت. در خانم ها احساس گناه یکی از موارد علت هایی اصلی در عدم رسیدن به ارگاسم شناخته شده است. سرکوب میل شهوانی شاید نشان های قوی برای فرد باشد.

جهت اطلاع از سقط جنین در دختر باکره بر روی لینک کلیک کنید.

آموزش فانتزی های جنسی

 برای داشتن یک سکس لذت بخش، لازم است به فانتزی های جنسی خود توجه ویژه داشته باشید. داشتن فانتزی جنسی کمک بسیاری به یک رابطه لذت بخش خواهد نمود. منظور از فانتزی های جنسی عمل کردن به تمام آنچه در ذهن شما می باشد نخواهد بود. تا حد معقول و در شرایطی که داشتن این فانتزی ها و عمل کردن و آن موجب ایجاد مشکل برای شما نشود، بسیار مناسب خواهد بود.

 در صورتی که همسر شما پتانسیل لازم برای درک فانتزی جنسی داشته باشد، می توانید در رابطه با آن صحبت کنید و در رابطه با عمل به آن اقدام نمایید. به عنوان مثال داشتن نوعی پوزیشن با همسرتان برای شما یک فانتزی جنسی محسوب می شود  می توانید این پوزیشن را اجرا کرده و تجربه لذت بخشی را برای خود به وجود آورید و یا در این زمینه از مشاوره جنسی کمک بگیرید.

برای اطلاع از ناگفته های ده نکته روابط عاطفی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 حل مشکلات فردی در رابطه با برقراری رابطه جنسی

 برخی از مراجعین، زمانی که فرد شروع به صحبت می کند، اعتقاد دارند که همه چیز خوب است و هیچ مشکلی وجود ندارد اما احساس رضایت خوبی از این موضوع و این رابطه ندارد. یکی از موانع ایجاد تجربه لذت بخش برای داشتن یک فرد در واقع مشکلات حل نشده گذشته او می باشد و دچار مشکلاتی از قبیل اضطراب افسردگی و سایر موارد قبل از دردی و مداخلات درمانی جنسی می باشد که باید به طور کامل حل و فصل شود.

 درمان خود ارضایی

 درمان خود ارضایی
درمان خود ارضایی

 در رابطه با دلایل خود ارضایی وی را می توان عنوان نمود. یافته‌های علمی دقیق و درستی در رابطه با مضرات خود ارضایی بر روی سلامت جسمانی منتشر نشده است. اما ترجیح مشاوره جنسی بر این است که علل انجام این کار را مورد بررسی دقیق قرار داده و بر اساس آن درمان های لازم را داشته باشد.

 در برخی موارد، ما برای زوجینی که مشکلاتی در رابطه خود دارند و با آن دست به گریبان می باشند یکی از راه حل هایی که ارائه می کنیم ،انجام خود ارضایی می باشد که البته کاملاً محدود و با دستورالعمل یک مشاور باید انجام شود و تشخیص این مورد تنها بر عهده یک مشاور می باشد.

برای دریافت سوالات قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 درمان انزال زودرس در مشاوره جنسی

 همانند سایر موارد دیگری که در این مقاله بدان اشاره نموده ایم انزال زودرس می تواند ریشه در مشکلات جسمانی و یا مشکلات روانی داشته باشد. برای حل مشکلات جسمانی و تشخیص آن ها ما مراجعین را به مراکز مربوط به متخصص زنان و یا اورولوژیست ها و یا پزشکان ارجاع می دهیم و پس از بررسی های لازم مداخلات درمانی صورت می پذیرد.

 در صورتی که این اختلال ریشه روانی داشته باشد، حتماً به بررسی علل آن خواهیم پرداخت و درمان‌های لازم را متناسب با مشکل فرد ارائه خواهیم نمود تا از بروز مشکلات دیگر جلوگیری به عمل آید. همچنین چنانچه مشکل فرد به دلیل مصرف داروی خاصی باشد از پزشک معالج درخواست تغییر دارو صورت می پذیرد.

برای دریافت مشاوره آنلاین ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری

 آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری
آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری

آموزش تربیت جنسی در اولین قدم برای کلیه والدین عزیز صورت می پذیرد. اعتقاد ما بر این است که پیشگیری بهتر از درمان بنابراین برای داشتن یک جامعه سالم در آینده اولین قدم ما کمک به تربیت درست فرزندانمان برای جلوگیری از هرگونه مشکل و بروز آن در آینده می باشد. اطلاعات لازم را می توانید پس از برقراری ارتباط با مشاوران ما دریافت نمایید.

 برای زوجین جوانی که به تازگی ازدواج نموده اند، آموزش های لازم جهت رعایت بهداشت در برای  شب زفاف ارائه خواهد شد ارائه خواهد شد و به باورهای غلط در این موارد اشاره خواهیم نمود و همچنین هر نوع سوال و یا مسئله دیگری در این موارد با آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری ما قابل انجام می باشد.

 ممکن است برای شما مطرح کردن هریک از مواردی که در این مقاله ذکر شد سخت باشد به همین دلیل ما مشاوره آنلاین تلفنی و حضوری را برای شما قرار داده ایم. در این شرایط می‌توانید از هر نوع روشی که تمایل داشته باشید و احساس راحتی بیشتری برای مطرح کردن مسائل خود داشته باشید استفاده نمایید. مشاوران ما همه روزه حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با خدمات مشاوره جنسی مطالبی را ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع بیشتر در رابطه با آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری می باشید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود می باشد تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

چگونه می توان از خدمات مشاوره جنسی بهره مند شد؟

برای دریافت مشاوره جنسی هیچ گونه محدودیتی قرار نداده ایم. در کنار درمان، ما به آموزش جنسی و همچنین تربیت جنسی خواهیم پرداخت.

چگونه می توان برای دریافت آموزش نکات جنسی +18 آنلاین، تلفنی و حضوری اقدام نمود؟

جهت دریافت مشاوره جنسی در هر موردی، می توانید وارد سایت شوید و در این مطلب شماره ها را دریافت نمایید.

مشاوره جنسی شامل چه خدماتی می شود؟

اختلال نعوظ، درمان زودانزالی، درمان اختلال واژنیمسموس، درمان دیر انزالی، درمان عدم رسیدن به ارگاسم، سردمزاجی، درمان انواع اختلالات جنسی و آموزش بهداشت جنسی

آیا تمامی مشکلات جنسی در جلسات مشاوره قابل درمان است؟

هیچ تضمینی برای درمان اختلالات جنسی به طور کامل وجود نخواهد داشت. اما تلاش ما تماما بر رفع این مشکلات می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور