چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند
چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند

چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند

در رابطه با اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند عوامل متعددی تاثیرگذار است. تاثیر یائسگی بر خیانت در بسیاری از پژوهش های علمی به تائید رسیده است. در مورد رابطه یائسگی و خیانت باید گفت این موارد می تواند با توجه به شرایط زندگی شما به وجود آید. برای جلوگیری از خیانت در هنگام یائسگی زنان می توانید با مشاوران دکتر فکر تماس حاصل نمایید.

در رابطه با اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند می توان گفت علاوه بر مسائل روانی و فیزیولوژی تاثیر گذار در این زمینه، شاید مسائل حل نشده قبلی نیز می تواند موجب بروز این مشکلات شود. در صورتی که آموزش های لازم در رابطه با این تغییرات روحی و جسمی به آقایان داده شود، درک متقابل به وجود می آید و احتمال خیانت را به حداقل می رساند.

چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند ؟ عدم برآورده شدن نیازهای جنسی، وجود مشکلات عاطفی و همچنین مسائل حل نشده گذشته زندگی مشترک

از نظر روانشناسان چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند

چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند
Pensive hispanic mature woman looking through a window

مطابق با تحقیقات انجام شده، ثابت شده است که بیشترین خیانت ها زمانی رخ می دهد که خانم باردار و یا یائسه می باشد. در واقع در این شرایط به دلیل تغییرات هورمونی و همچنین تغییرات فیزولوژی که در خانم ها به وجود می آید، موجب به وجود آمدن تغییرات زیادی در آن ها خواهد شد. در واقع اگر خانم پس از گذشت یک سال از آخرین پریود او، سیکل عادت ماهانه اش قطع شود یائسه خواهد شد.

تغییرات ایجاد شده در خانم ها موجب می شود تا به مشکلاتی همچون اضطراب و افسردگی مبتلا شوند و یا تغییرات خلقی را برای آن ها به همراه داشته باشد. همین مسئله موجب صمیمت عاطفی کمتر خانم به آقا می شود. همچنین با توجه به اینکه میل جنسی آن ها کاهش می شود، تعداد دفعات برقراری رابطه جنسی برای آن ها بسیار کمتر می شود.

در پی این تغییرات، شاید حال با اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند پی برده باشید. در واقع نیاز آقایان به برقراری رابطه جنسی با سردی عاطفی و صمیمت کم جنسی تقارن پیدا می کند و همین مسئله موجب می شود تا نتوانند رابطه جنسی خوبی برقرار کنند و در پی پاسخ به نیاز های خود به گونه دیگری باشند.

جهت اطلا ع از اینکه فانتزی جنسی چیست بر روی لینک کلیک کنید.

آیا پاسخ به چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند برای همه یکسان است؟

شاید برای خانمی که در حال مطالعه این مقاله می باشند این نگرانی به وجود آید که آیا همسر من هم پس از رسیدن به این مرحله و یا حال که در این مرحله از زندگی می باشد مرا ترک خواهد کرد؟ نمی توان پاسخ یکسانی به این سوال داد. زیرا اطلاعات و همچنین نخوه حل مسائل همسر شما با دیگری ممکن است متفاوت باشد.

موضوع دیگری که می تواند نقش تعیین کننده ای در این زمینه داشته باشد، نحوه برخورد شما با همسرتان و با شما می باشد. گاهی این تغییرات ناگهانی موجب می شود که خانم ها تصور کنند با دیگران متفاوت هستند و یا شاید غیرعادی باشند و همین مسئله می تواند موجب شود که احساس بدی نسبت به خود پیدا کنند و همین مسئله و برخوردهای نادرست زمینه را برای خیانت همسر فراهم می کند.

آگاهی و اطلاعات مرد در این زمینه نیز می تواند از جمله مسائل مهمی که با آن دست به گریبان هستید باشد. اگر همسرتان اطلاعاتی در این زمینه ندارد، آیا بهتر نیست این اطلاعات را شما به او بدهید تا بتواند بهتر به شما کمک کند و راحت تر با این مسائل کنار بیایید؟ وجود این اطلاعات می تواند زمینه ای برای درک متقابل بین شما و همسرتان باشد.

حهت اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیر یائسگی بر خیانت

نمی توان گفت یائسگی بر جسم و روان زن و مرد هیچ گونه تاثیری بر جای نخواهد گذاشت. می توان بدین صورت توضیح داد که نحوه برخورد شما در دوران یائسگی نقش تعیین کننده ای در این زمینه داشته باشد. اما در خانم ها چه تغییرات خلقی به وجود می آید؟ آیا این تغییرات به دلایل فیزیولوژی نیز وجود دارد؟ علائم زیر را در زمینه تاثیر یائسگی بر خیانت بشناسید.

برای اطلاع از مهم ترین خطرات رابطه جنسی در دوران کرونا بر روی لینک کلیک کنید.

 • نگرانی و اضطراب
 • مشکلات خواب
 • دشواری در تمرکز
 • احساس خستگی شدید و ناتوانی و بی‌حالی
 • احساس ناخشنودی (احساس ناخوشی)
 • گریه‌های بی‌دلیل
 • حساسیت
 • افزایش سردرد‌ها
 • درد‌های عضلانی و مفصلی
 • کاهش میل‌جنسی
 • خشکی واژن و درد در آن ناحیه
 • گر‌گرفتگی و عرق‌کردن شبانه

برای اطلاع از پریود مردانه چیست از واقعیت تا شایعه بر روی لینک کلیک کنید.

بی خوابی های شبانه برای برخی از خانم ها عملا موجب می شود تا آن ها احساس عصبانیت داشته باشند و در پی این احساس خلق و خوی آن ها بهم بریزد. همین مسئله موجب زودرنجی و همچنین زود از کوره در رفتن خانم ها می شود و به همین دلیل این موضوع سبب می شود تا مشکلات جنسی به طور کامل حل نشود و به قوت خود باقی بماند. و همین مسئله پاسخ به چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند باشد.

برای اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

رابطه یائسگی و خیانت

رابطه یائسگی و خیانت
رابطه یائسگی و خیانت

در رابطه یائسگی و خیانت نمی توان نظر یکسانی برای همه افراد و همه زوجین ارائه نمود. چراکه عملکرد آن ها و همچنین طرز تفکر آنان می تواند موجب شود تا این مشکلات کمتر و یا بیشتر شود. بنابراین توجه به ریسک فاکتورها بسیار مهم است و به همین دلیل می تواند موجب عملکرد جنسی خوب و یا بد بین افراد شود و چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند باشد.

یکی از پژوهش های انجام شده با موضوع «اختلالات عملکرد جنسی زنان در قبل و بعد از یائسگی» نشان داد که فراوانی نسبی اختلالات جنسی در دوران باروری 38 درصد می باشد و در دوران یائسگی 72 درصد می باشد. همچنین در این تحقیق بین اختلالات جنسی در قبل و بعد از یائسگی اختلاف معنادری به شرح زیر وحود دارد.

توزیع فراوانی اختلالات جنسی در دوران بارداری به شرح زیر می باشد:

 • اختلال در فاز تمایل 49 درصد
 • دیسپارونی 34 درصد
 • اختلال در فاز برانگیختگی 26 درصد
 • اختلال در فاز ارگاسم 23 درصد
 • واژنیسموس 16 درصد

اما این توزیع در دوران یائسگی به چه صورتی می باشد؟

 • فاز برانگیختگی 75 درصد
 • اختلال در فاز تمایل 62 درصد
 • اختلال در فاز ارگاسم 56 درصد
 • دیسپارونی 34 درصد
 • واژینسموس 15 درصد

برای اطلاع از مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

جلوگیری از خیانت در هنگام یائسگی زنان

آیا امکان جلوگیری از خیانت در هنگام یائسگی زنان وجود دارد؟ بهتر است قبل از پاسخ به این سوال برخی از عوامل گذشته را مورد بررسی دقیق قرار دهیم. متاسفانه برخی از خانم ها برای برقراری رابطه جنسی تصور می کنند که اگر به همسرشان برای برقرای رابطه جنسی اجازه می دهند، در واقع لطف بزرگی در حق او کرده اند. این زمینه ها می تواند موجبات بروز خیانت در آینده را فراهم نماید.

شما به عنوان یک خانم برای جلوگیری از خیانت به هنگام یائسگی می توانید برخورد مناسب تری با همسرتان داشته باشید و تلاش کنید تا به او نیز اطلاعات لازم را در این زمینه بدهید تا از اتفاقات و تغییراتی در جسم و روان شما در حال وقوع است مطلع شود. چقدر این موضوع موجب ایجاد مشکل برای شما شده است؟ اگر او اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشد، شاید بهتر بتوان به شما کمک نماید.

به عنوان یک آقا شما چه وظیفه ای بر عهده دارید؟ یکی از مهم ترین وظایف شما در این زمینه درک همسرتان و ایجاد احساس آرامش برای وی می باشد. بهتر است پس از اطلاع از اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند ، ساعات بیشتری را در منزل سپری کنید و همچنین از او بخواهید تا در رابطه با کارها و اقداماتی که شما مایل می باشید صحبت کند و درد و دل نماید تا بتوانید به او کمک کنید.

برای اطلاع از ده عامل خیانت زنان و مردان در زمان ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با دلایل اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند ارائه نماییم. در صورتی که مایل به کسب اطلاع بیشتر در رابطه با تاثیر یائسگی بر خیانت می باشید و یا می خواهید مشاوره اختصاصی در رابطه یائسگی و خیانت دریافت نمایید، با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود است تماس حاصل نمایید. برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با جلوگیری از خیانت در هنگام یائسگی زنان نیز با ما در ارتباط باشید.

چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند ؟

تمایلات جنسی برآوده نشده و همچنین روابط سرد عاطفی می تواند زمینه بروز این مشکلات را فراهم نماید.

تاثیر یائسگی بر خیانت چیست؟

تحقیقات روانشناسی ثابت کرده است که بیشترین خیانت ها در زمان بارداری خانم ها و همچنین یائسگی آن ها رخ دهد.

رابطه یائسگی و خیانت چگونه است؟

این رابطه می تواند مثبت باشد و البته تمام این موارد به شرایط فرد بستگی خواهد داشت.

چگونه می توان برای جلوگیری از خیانت در هنگام یائسگی زنان اقدام نمود؟

آموزش لازم به آقایان در رابطه با درک شرایط همسرشان و همچنین آموزش به خانم برای عملکرد و رفتار بهتر به هنگام یائسگی می تواند از موارد موثر تلقی شود.

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

احتمال بارداری بدون دخول

احتمال بارداری بدون دخول

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور