مشاور ترک گل
مشاور ترک گل

مشاور ترک گل

دریافت خدمات مشاور ترک گل به صورت تلفنی و همچنین اینترنتی امکان پذیر است. برای استفاده از سامانه مشاوره ترک ماری جوانا می توانید با ما در ارتباط باشید. با نوجه به عوارضی که برای مصرف گل یا ماری جوانا وجود دارد، تحقیقات نشان داده است که مصرف هر یک از این مواد می تواند عوارض کوتاه مدت و بلند مدتی را به همراه داشته باشد.

امکان دریافت مشاور ترک گل توسط کارشناسان دکتر فکر، همه روزه، حتی ایام تعطیل وجود دارد. راه حل های درمانی برای هر یک از افراد، با توجه به مدت زمان مصرف و همچنین میزان آن می تواند متفاوت باشد. بنابراین روش درمانی برای هر یک این افراد منحصر می باشد. مشاوران ما پس از دریافت شرح حال کامل اقدامات درمانی لازم را خواهند داشت.

خدمات مشاور ترک گل بدون هیچ گونه محدودیتی در تمامی ایام هفته و هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل امکان پذیر است.

عوارض اعتیاد به ماری جوانا از نظر مشاور ترک گل

مصرف ماده مخدر ماری جوانا یا گل، عوارضی را در پی خواهد داشت که به دلیل همین عوارض، بسیاری از پزشکان مصرف آن را ممنوع نموده اند. ماری جوانا می تواند بر حافظه کوتاه مدت و همچنین توانایی قضاوت موثر باشد. همچنین موجب تحریف شناحتی شود. از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای افراد به وجود آید، مشکلاتی است که در رابطه با عملکرد تحصیلی و تاثیرات آن می باشد.

مصرف ماری جوانا می تواند در عملکرد رشد سیستم مغز، تاثیرات منفی بر جای بگذارد. بنابراین مصرف درازمدت آن موجب شده تا رشد شناختی دچار تحریف شود. ملیه این پیامدها موجب شده است که فرد دچار خطرات جدی شده و بر روی سلامتی وی تاثیر منفی بر جای بگذارد. همچنین به دلیل اعتیاد آور بودن این ماده، مصرف آن در دوره نوجوانی موجب اعتیاد به این ماده خواهد شد. به همین دلیل مشاور ترک گل آن را ممنوع می داند.

ماری جوانا از جمله فرآورده های گیاه کانابیس یا همان شاهدانه است. کانابیس دارای دو شکل نر و ماده می باشد. شکل ماده کانابیس بیشترین غلظت كانابینوئیدها را دارا خواهد بود. ماده اصلی آن روان گردان و موجود در این گیاه می باشد، دلتا- 9-تتراهیدروكانابینول یا THC می باشد. گیاه کانابیس حدودا دارای 500 ماده شیمیایی می باشد که 100 نوع آن از ترکیبات مرتبط با THC بوده و کانابینوئید نامیده می شود.

برای اطلاع از مشکلات جنسی اعتیاد و ترک بر روی لینک کلیک کنید.

مشاور ترک گل به چه صورتی است؟

در مشاوره ترک اعتیاد ما همیشه برای افراد یک نسخه نداریم. به عنوان مثال : بسته به نوع مصرف فرد و همچنین مدت زمان استفاده از گل لازم است ارزشیبابی دقیقی در این رابطه صورت پذیرد. باید بگوییم ترک ماده مخدر به اندازه میزان وابستگی فرد به ماده می تواند سختی و آسانی آن تعیین شود. بنابراین تعیین میزان وابستگی به این ماده اعتیاد آور می تواند از جمله موارد بسیار مهم در این زمینه باشد.

بسته به اینکه شما به کدام نوع متخصص برای ترک اعتیاد مراجعه می نمایید، نوع جلسات درمان شما می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال :  چنانچه برای مشاور ترک گل به یک روانپزشک مراجعه کنید، حتما به دارودرمانی روی خواهد آورد و در کنار آن به جلسات روان درمانی خواهد پرداخت. اگر به یک روان درمانگر مراجعه کنید، حتما او بدون تجویز دارو به روان درمانی برای شما خواهد پرداخت .

تعداد جلسات تعیین شده برای هر یک از مراجعین می تواند متفاوت باشد. چراکه وابستگی به ماده مخدر برای همه یکسان نیست و میزان مصرف هر یک از آن ها و همچنین اثرات باقی مانده در رابطه با مصرف آن متفاوت است. سم زدایی یکی از مراحلی است که الزاما در ادامه انجام می شود.

برای اطلاع از روش های منفی کردن تست اعتیاد به ترامادول بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیرات قطعی و اثبات شده ماری جوانا

تاثیرات قطعی و اثبات شده ماری جوانا

نوع مصرف ماری جوانا می تواند به صورت خوراکی و یا سیگار باشدو هر یک از انواع مصرف می تواند عوارض منحصر به خود را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت بر جای بگذارد. (لازم به ذکر است که شدت اثر گذاری هر یک از علائم زیر، با توجه به میزان مصرف فرد می تواند متفاوت باشد).

  • در صورتی که ماری جوانا به شکل سیگار مورد استفاده قرار بگیرد، مواد شیمایی از طریق ریه به داخل خون جریان پیدا کرده و بلافاصله در بدن منتشر خواهد شد و وارد مغز می شود.
  • پس از استفاده از ماری جوانا افراد احساس سرخوشی و آرامش را تجربه خواهند نمود.
  • خندیدن زیاد، تحریف درک زمان و افزایش اشتها، از سایر اثرات شایع ماری جواناست که البته می تواند تاثیر آن از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.
  • مصرف خوراکی یا آشامیدنی ماری جوانا موجب می شود تا زمان بروز اثرات مصرف این ماده از 30 دقیقه تا یک ساعت به تاخیر افتد زیرا مواد خوراکی ابتدا باید در گوارش هضم شده و بعد از آن وارد جریان خون شوند.
  • استفاده از مصرف خوراکی و آشامیدنی ماری جوانا در مقایسه با مصرف آن به شکل سیگار موجب ورود مقدار متر THC به جریان خون می شود.
  • از عوارض مصرف خوراکی مشاور ترک گل می توان به مصرف بیشتر این ماده اشاره نمود. چراکه فرد ناخواسته میزان بیشتری از ماری جوانا را برای تاثیر گذاری بیشتر تجربه خواهد نمود.
  • تاثیرات روانی ناشی از مصرف این ماده می تواند در دو طیف متضاد حالت سرخوشی و شادی و همچنین حالت های اضطراب، ترس و بی اعتمادی و حملات هراس قرار بگیرد.
  • مصرف دوز بالای ماری جوانا موجب ایجاد حالت های حاد روانپریشی همانند توهم، هذیان یا فقدان احساس هویت شخصی می شود.
  • واکنش های ناخوشایند برای مصرف مواد می تواند با اختلالات روان پریشی بلند مدت همانند اسکیزووفرنیا همراه باشد (این اختلال با نوع ژنتیکی آن متفاوت است).

برای اطلاع از روش اصولی ترک گل با ریتالین بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیر ماری جوانا بر مصرف رانندگی

ماری جوانا می تواند به طور جدی بر قصاوت، هماهنگی حرکتی، زمان واکنش فرد اثر بگذارد. یافته های روانشناسی ثابت کرده است که ارتباط زیادی بین میزان غلظت THC خون و همچنین اختلال در عملکر رانندگی به تائید رسیده است. در برخی از مواردی که افراد تصادفات رانندگی مرگباری داشته اند، آزمایشات نشان داده است که در خون آن ها ماری جوانا دیده شده است.

برای اطلاع از بهترین روش ترک ترامادول بر روی لینک کلیک کنید.

آیا مصرف گل می تواند موجب اعتیاد شود؟

مصرف و استفاده از ماری جوانا به طور مداوم موجب می شود تا به تدریج مشکلاتی برای فرد به وجود آید و همین مشکلات به تدریج زمینه ای برای بروز مسائل حاد و شدید باشد و به شکل اعتیاد برای او در بیاید. تحقیقات نشان داده است که برای درصد بسیاری از افرادی که ماری جوانا مصرف می کنند، این احتمال وجود دارد که یه این ماده مخدر اعتیاد پیدا کنند.

مصرف ماده مخدر ماری جوانا در بین افرادی که سن آن ها به زیر هجده سال می رسد، در مقایسه با سایر افرادی که در سن بالاتری رو به مصرف این ماده آورده اند، به طور معمول 4 تا 7 برابر بیشتر در معرض وابستگی بوده اند. به همین دلیل است که مصرف این ماده به هیچ عنوان در سنین کم توصیه نمی شود و عوارض آن بسیار شدیدتر می باشد. و جلسات مشاور ترک گل برای این دسته از افراد متفاوت خواهد بود.

همانند سایر مواد  مخدر دیگر، عدم مصرف این ماده می تواند با علائم محرومیت همراه باشد. به عنوان مثال در صورت قطع مصرف این ماده، پس از قطع مصرف می تواند در طول هفته اول و یا پس از قطع آن علائم تحریک پذیری، مشکلات در خواب و خلق ، کاهش اشتها، وسوسه، بیقراری از جمله مشکلات دیگر استفاده از این ماده مخدر همراه باشد.

برای اطلاع از بهترین داروهای منفی کننده تست اعتیاد را بشناسید بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیر ماری جوانا بر مغز از نظر مشاور ترک گل

Cropped shot of a man rolling a marijuana joint at home

استفاده از ماری جوانا می تواند تاثیرات بلند مدت و همچنین جبران ناپذیری بر روی افراد بر جای بگذارد. ماری جوانا می تواند موجب ایجاد تغییرات منفی بلند مدت و احتمالا دائمی بر روی مغز شود. استفاده و مصرف منظم این ماده در دوره نوجوانی و جوانی می تواند موجب ایجاد تغییر در ارتباطات سلول های مغز و همچنین اختلال در توانایی های شناختی فرد و کاهش شش تا هشت نمره ای هوش بهر شود.

آن دسته از افرادی که در دوران نوجوانی ماری جوانا مصرف نموده اند ، به دلیل تاثیرت بلند مدتی که داشته اند، در دوران بزرگسالی حتی اگر مصرف آن را کنار گذاشته باشند، باز هم هیچ بهبودی از نظر هوش بهر و توانایی های آنان به دست نیامده است. THC می تواند بر هیپوکامپ تاثیر گذاشته و موجب نقص در حافظه شود.

شواهد و تحقیقات در رابطه با تاثیرات بلند مدت و کوتاه مدت مصرف این ماده نشان داده است که استفاده از این ماده می تواند موجب شود تا گاهی به هیچ عنوان فرد به مشکلات خود پاسخ درستی نداده باشد. متاسفانه برای بسیاری از افرادی که ماری جوانا مصرف نموده اند، بعدها به مصرف الکل روی خواهند آورد. به طور معمول این تغییرات پس از سه سال گاها صورت خواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات لازم در رابطه با سیر تا پیاز پاسخ به آیا ناس تست اعتیاد را مثبت میکند؟ بر روی لینک کلیک کنید.

سامانه مشاوره ترک ماری جوانا

امکان دریافت مشاور ترک گل با استفاده از سامانه مشاوره ترک ماری جوانا وجود دارد. هر یک از افراد می توانند در صورت تمایل، می توانند همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل خدمات لازم را ارائه نمایند. سامانه دکتر فکر به گونه ای طراحی شده است که برای ارائه خدمات هیچ گونه اطلاعاتی از شما دریافت نخواهد کرد و به صورت کاملا ناشناس می توانید خدمات لازم را دریافت نمایید.

برای زمان مراجعه به سامانه مشاوره ترک ماری جوانا هیچ گونه محدودیتی قرار داده نشده است و به همین دلیل هر یک از آن ها می توانند در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه دریافت خدمات مشاور ترک گل به شما عزیزان ارائه نماییم. چنانچه مایل به اتصال به سامانه مشاوره ترک ماری جوانا دکتر فکر می باشید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه ترک اعتیاد گل هستید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید.

چگونه می توان از خدمات مشاور ترک گل بهره مند شد؟

برای دریافت مشاور ترک گل می توانید با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 90922305587 (تماس از استان تهران)تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

چگونه می توان به سامانه مشاوره ترک ماری جوانا دست یافت؟

برای اتصال به سامانه می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تعداد جلسات مشاوره ترک اعتیاد گل چقدر است؟

پس از انجام مصاحبه و همچنین گرفتن شرح حال، تعداد جلسات تعیین می شود.

آیا تنها یک بار می توان از مشاور ترک گل استفاده نمود؟

خیر. برای استفاده از خدمات مشاوره ای هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و هر یک از افراد می توانند چندین بار از این خدمات استفاده نمایند.

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

خواص شیره تریاک در طب سنتی

خواص شیره تریاک در طب سنتی بر روی بدن

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور