روانشناس آنلاین
روانشناس آنلاین

روانشناس آنلاین

در صورتی که به مشاوران متخصص دسترسی ندارید و یا مایل به مطرح کردن مسائل و مشکلات خود به صورت ناشناس می باشید، ما روانشناس آنلاین به شما پیشنهاد می کنیم. برای برقراری ارتباط با 60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین می توانید با مشاوران دکتر فکر که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید.

امکان برقراری ارتباط با روانشناس آنلاین در تمامی ایام هفته، حتی روزهای تعطیل وجود خواهد داشت. کافی است با شماره های موجود در جدول تماس حاصل نمایید. ارائه خدمات مشاوره ای تنها مختص به یک حیطه خاصی نمی باشد و در زمینه های مختلفی می تواند به مراجعین کمک کند تا مشکلات خود را بهبود دهند و یا تا حدودی تقلیل دهند.

برای دریافت خدمات روانشناس آنلاین هیچ گونه محدودیت سنی و زمانی و همچنین محدودیت تعداد جلسات قرار داده نشده است.

روانشناس آنلاین کیست؟

روانشناس آنلاین کیست؟
روانشناس آنلاین کیست؟

قبل از اینکه به خدمات روانشناس آنلاین بپردازیم، ابتدا لازم است در رابطه با حیطه کاری یک روانشناس با مشاور و روانپزشک اطلاعاتی را ارائه نماییم. از نظر آکادمیک و تخصصی، روانشناسی را می توان به چندین شاخه تقسیم نمود که شامل : روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی و روانشناسی تربیتی می باشد که در رابطه با ایده های تخصصی هم در ادامه توضیح خواهیم داد.

 روانشناسی عمومی، در واقع همانند یک پزشک عمومی است که در همه زمینه ها اطلاعاتی خواهد داشت اما ممکن است با توجه به علاقه و تجربه کاری در یک زمینه خاص، مشاوره های بیشتری را ارائه نمایند. روانشناسی به طور کلی، زمان بیشتری را برای اختلالات روانی و انجام درمان و پژوهش در این زمینه می پردازد.

 روانشناس بالینی متخصص اختلالات روانی و کار با مراجعینی نیست که اختلالات روانی حاد دارند. یکی از گرایش های روانشناس بالینی کودک و نوجوان است. دارو درمانی از جمله راهکارهای درمانی است که توسط یک روانشناس بالینی مجاز می باشد. روانشناسی تربیتی در حیطه آموزشی و درسی می‌تواند به مراجعین کمک کند.

برای دریافت مشاوره افسردگی بر روی لینک کلیک کنید.

روانشناس آنلاین چه تخصصی دارد؟

 عموم مردم به دلیل ناآگاهی نسبت به تفاوت رشته های مختلف و همچنین کارکرد های هر یک از رشته ها ممکن است اطلاعات درستی در رابطه با تفاوت های یک مشاور و روانشناس با روانپزشک نداشته باشند و برای همه آنها از اصطلاح کلی روانشناس استفاده نمایند. به همین دلیل برای فهم همه عموم از اصطلاح روانشناس استفاده نموده ایم.

 وب سایت دکتر فکر برای روانشناسی آنلاین از فارغ التحصیلان و متخصصین رشته های روانپزشکی، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج ، مشاوره تحصیلی، روانشناس بالینی، روانشناس کودک و نوجوان، روانپزشک کودک و نوجوان، سکس تراپیست، مشاوره طلاق، زوج درمانی، مشاوره خیانت و مشاوره فردی همه را گردهم جمع آورده تا کمک های لازم را در تمامی زمینه ها به شما ارائه نماییم.

 متناسب با نوع مشکلات شما در وب سایت ما، می توانید به متخصص مربوطه متصل شوید. البته لازم به ذکر است که در برخی موارد، در صورت ناآگاهی و یا عدم اطلاع دقیق شما از متخصص مربوطه، راهنمایی های لازم ارائه خواهد شد و پس از آن امکان انتخاب را برای شما امکان پذیر خواهد نمود.

برای برقراری ارتباط با مشاوره روانشناسی بالینی بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات روانشناسی آنلاین

 برای آشنایی با خدمات ما و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما به تخصص های مختلف و همچنین زمینه کاری هر یک از مشاوران خود اشاره خواهیم نمود. ضمن اینکه در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر باشید، می توانید با شماره های موجود در جداول وب سایت تماس حاصل نمایید.

برای چت با روانشناس بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره شغلی

 مشاوره شغلی در چه زمینه ای می تواند به شما مشاوره بدهد؟ یک مشاور شغلی در واقع، فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد یا دکتری مشاوره شغلی از دانشگاه های سراسری و خارج از کشور می باشد. هدف ما تنها گردآوری فارغ تحصیلان دانشگاهی نخواهد بود، بلکه هدف این است که متخصصین را جهت کمک به شما دعوت نماییم.

 فردی که در وب سایت ما خدمات مشاوره شغلی را ارائه می دهد، در واقع فارغ التحصیل رشته مشاوره شغلی است که تجربه کافی در این زمینه دارد و همچنین رزومه قوی علمی و پژوهشی برای استخدام داشته است. نظرخواهی و اطلاع از رضایت و یا کارکرد هر یک از خدمات مشاوره ای نیز از برنامه های کاری و نظارت بر مشاوران مربوطه خواهد بود.

برای دریافت مشاوره شغلی بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره تحصیلی

 دریافت راهنمایی های روانشناس آنلاین تحصیلی در تمامی مقاطع، از اول ابتدایی تا آخرین درجه مدرک تحصیلی دکتری مورد نیاز فرد و خانواده خواهد بود. زیرا رقابت، سطح سوالات آزمون ها، محتوای کتب درسی، نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است و به همین دلیل کمک و تلاش یک مشاور می تواند به او جهت کسب موفقیت تحصیلی کمک نماید.

 مشاوران تحصیلی ما دارای رتبه های برتر در زمینه های مختلف می باشد. علاوه بر آن، فارغ التحصیلان رشته های مشاوره تحصیلی برای کمک به شما آماده ارائه خدمات می باشد. در واقع رتبه‌های برتر به شما کمک خواهند کرد تا متناسب با رشته های مورد علاقه و یا رتبه دلخواه خود، برنامه ریزی کنید و همچنین سوالات و مشکلات خود را و یا راهکارهای لازم را دریافت نمایید.

روانشناس آنلاین ازدواج

 مشاوره ازدواج را می توان به دو قسمت مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج تقسیم نمود. هر فردی برای انتخاب، ممکن است ملاک‌ها و معیارهایی داشته باشد و یا در رابطه با فرد مورد نظر دچار شک و تردید باشد. در این شرایط یک مشاوره ازدواج به او کمک می‌کند تا به انتخاب تندرستی متناسب با شخصیت و ملاک های خود برسد.

 در نوع دیگر، مشاوره ازدواج  تاکید بر این مسئله داریم که دختر و پسر باهم مراجعه نمایند. زیرا بر اساس آزمون های شخصیت و سلامت روان و همچنین مصاحبه بالینی با هر دو نفر میزان همخوانی شخصیت هر دو مورد سنجش دقیق قرار می‌گیرد و همچنین در رابطه با تفاوت ها و یا انتظارات آنها از ازدواج نظرات واقع بینانه تری ارائه می شود.

 زوج درمانی

 زوج درمانی را می توان در زمره مشاوره ازدواج دانست که در واقع قسمت دوم بعد از ازدواج را شامل می شود. مشاور و درمانگر به زن و شوهر کمک می کند تا در زمینه های مختلفی که دچار مشکل شده‌اند، راهکارهای لازم را ارائه نماید و متناسب با مشکلات خود به دنبال راه حل های درست و مناسب باشند. 

 زوج درمانی روانشناس آنلاین موارد مختلف و متعددی را شامل می شود اما به طور کلی می توان گفت هر آنچه که به رابطه عاطفی و جنسی یک زوج صدمه وارد کرده باشد، شامل خدمات مشاوره زوج درمانگر می شود. بسته به نوع مشکلات مطرح شده زوجین تعداد جلسات همچنین نحوه ارائه خدمات می‌تواند متفاوت باشد.

برای دریافت مشاوره آنلاین ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

روانشناس آنلاین خانواده

روانشناس آنلاین خانواده
روانشناس آنلاین خانواده

 مشاوره خانواده یک فارغ التحصیل رشته مشاوره خانواده از بهترین دانشگاه های کشور می باشد. هر آنچه که مربوط به مشکلات خانواده باشد، از اقدامات و وظایف یک مشاوره خانواده شناخته می شود. در مشاوره خانواده ما برای این اعتقادیم که خانواده یک سیستم است که مشکل یک فرد بر دیگران تاثیر گذار خواهد بود.

در بسیاری از جلسات مشاوره خانواده، لازم است که تمامی اعضا به همراه پدر و مادر در جلسه حضور داشته باشند. گاهی مشکل مربوط به یک فرد خاص می باشد و در موارد دیگر نیز کل اعضای خانواده درگیر باشند و یا به دنبال راهکارهای ارائه شده همه خانواده باشند. در جلسات مشاوره ای به صورت گردهمایی، تمرین های لازم به همه آنها ارائه خواهد شد.

برای دریافت مشاوره خانواده بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره خیانت

 خیانت یکی از معضلات امروزه در بین زوجین جوان و یا حتی زوجینی که سال ها از زندگی مشترک شان می گذرد شناخته می شود.  این خیانت، فارغ از دلیل آن می تواند موجب فروپاشی یک خانواده شود. همچنین رابطه عاطفی بین خانواده را بر هم بزند. تاثیراتی که خیانت بر زندگی مشترک دارد، تا حدودی غیرقابل حل می باشد.

پس از خیانت یک فرد، بازگشت مجدد به خانواده و همچنین برگشتن به رابطه اولیه ازدواج بسیار سخت و در برخی موارد غیر ممکن می باشد. روانشناس آنلاین خیانت کمک می‌کند تا فرد بتواند تا حدودی با این مسئله کنار بیاید. آنچه که آسیب دیده تلاش در بهبود و بازگشت به حالت اولیه خواهد شد.

برای دریافت مشاوره خیانت بر روی لینک کلیک کنید.

روانشناس آنلاین فردی

 یکی از دلایلی که مراجعین برای مشاوره فردی نزد مشاور مراجعه می کنند، شناخت بیشتر نسبت به شخصیت خود و اطلاع دقیق تر از ویژگی های شخصیتی شان می باشد. در این موارد، پس از انجام تست های روانشناسی و روانشناختی مورد نظر ، به فرد کمک می شود تا به شناخت بیشتری نسبت به شخصیت خود دست پیدا کند.

 گاهی نیز هدف از مشاوره فردی، رفع معضلات و مشکلات فردی همانند اضطراب، افسردگی، استرس و یا سایر مواردی است که فرد را برای زندگی روزمره دچار مشکل نموده است و به همین دلیل مداخلات درمانی در این زمینه ضروری می باشد. متناسب با نوع مشکل فرد، جلسات درمانی در نظر گرفته خواهد شد و پس از آن راهکارهای لازم ارائه خواهد شد.

برای دریافت مشاوره فردی بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره کودک

 کودکان همانند بزرگسالان توانایی صحبت در رابطه با ناراحتی های خود و همچنین ابراز احساسات خود و هیجانات را نخواهند داشت و یا همچنین نمی توان با صحبت کردن به آنها ، برای رفع مشکلات کمک نمود. در واقع بازی درمانی یکی از از مواردی است که در مشاوره کودک مورد استفاده قرار می گیرد و در کنار آن خانواده درمانی و صحبت با والدین نیز از ملزومات خواهد بود .

گاهی مشاوره کودک تنها برای والدین جهت عملکرد بهتر ارائه می شود و گاهی دیگر نیز برای رفع مشکل فرد لازم است محیط او تغییر کند. چنانچه معضلات دوره کودکی از همان ابتدا برطرف نشود این مشکلات ادامه پیدا خواهد کرد و در بزرگسالی منجر به وجود اختلالات روانی در فرد می شود که در برخی موارد حل آنها بسیار سخت خواهد بود.

 از نظر روانشناس آنلاین تربیت جنسی از دیگر مواردی است که در دوره کودکی باید به درستی انجام شود. تربیت جنسی در واقع شامل هویت جنسی است که فرد به عنوان یک دختر یا پسر خود را بپذیرد و با ویژگی های خود را به عنوان یک نوعی از جنسیت تطبیق دهد. همچنین برای جلوگیری از سوء استفاده های جنسی تربیت لازم از سوی پدر و مادر باید صورت پذیرد.

برای دریافت مشاوره روابط عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره طلاق

 طلاق آخرین راه حل در مشاوره ازدواج و خانواده شناخته می شود. گاهی زوجین ناگزیرند برای حل مشکلات و یا خاتمه دادن به آن‌ها طلاق را به عنوان یک راه حل بپذیرند و مورد استفاده قرار دهند. در این موارد بسیار مهم است که زوجین پس از از جدایی بتوانند به زندگی عادی و روزمره خود برگردند.

شاید زوجین تصور کنند که طلاق بهترین راه حل برای آنها خواهد بود. قطعاً یک مشاور متخصص هرگز تنها بر اساس شنیده ها و صحبت های مراجعین تصمیم‌گیری نخواهد نمود. در واقع پس از مصاحبه های بالینی و همچنین انجام آزمون های روانی متناسب با نوع مشکلات در صورت نیاز طلاق به عنوان یک راهکار ارائه خواهد شد.

 در صورتی که این زوج، دارای فرزند یا فرزندان باشند و این فرزند یا فرزندان طلاق نزد مادر و یا نزد پدر باشند، تلاش می شود تا کمترین آسیب متوجه فرزندان شود و همچنین به به زوجین کمک می شود تا بتوانند فرزند یا فرزندان خود را به درستی تربیت کنند. در جلسات برای شناخت بهتر کودک در نظر گرفته خواهد شد و در صورت بروز مشکل برای رفع آن تلاش خواهد شد.

برای دریافت مشاوره افسردگی بر روی لینک کلیک کنید.

روانشناس آنلاین مشاوره نوجوان

مشاوره نوجوان
مشاوره نوجوان

 نوجوانی یکی از سنین بسیار حساس از نظر شخصیتی همچنین خلقیات می‌باشد. برخی بدون اینکه اطلاعی در مورد تغییرات فیزیولوژی و همچنین روانی در فرد نوجوان داشته باشند، از رفتارها و تغییرات خلقی او گله و شکایت می کنند. مشاوره فردی یک نوجوان را جهت شناخت بهتر نسبت به تغییرات پیشرو و یا کنونی در بدن او و همچنین اطلاع از تغییرات خلقی و ارائه اطلاعات می باشد.

 نحوه برخورد با یک فرد نوجوان بسیار مهم است. در مشاوره نوجوان به زوجین و یا همان والدین کمک می شود تا شناخت بهتری نسبت به ویژگی ها و تغییرات موجود داشته باشند. تربیت یک نوجوان بسیار مهم است و نحوه عملکرد والدین و خانواده مورد ارزیابی و اصلاح قرار می گیرد.

برای دریافت مشاوره کودک و نوجوان بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره بالینی

 از جمله وظایف و حیطه های کاری یک مشاوره بالینی این است که  بر روی کودکان و نوجوانانی که دچار اختلال ذهنی و یا جسمی می باشند کار کند. به عنوان مثال : کار بر روی کودکان طیف اوتیسم از جمله کاربردهای و خدمات یک مشاوره بالینی محسوب می شود. درمان قطعی برای بسیاری از اختلالات روانی و جسمانی وجود ندارد اما یک مشاور بالینی کمک می کند تا عملکرد بهتری به وجود داشته باشد و همچنین از  پیش‌روی و بروز مشکل بیشتر در آینده جلوگیری می نماید.

 والدینی که دارای فرزند با بیماری های جسمانی و یا اختلالات روانی حاد باشند، معمولاً امید به زندگی آنها از دست می رود و یا مسائل بیشتری برای آنها به وجود می آید. در این زمینه کمک می شود تا هر یک از آنها بتوانند بر اساس رویکرد تعهد و پذیرش، با مسئله و وجود مشکل کودکشان به خوبی کنار می آیند تا سلامت روان آنها نیز حفظ شود.

 روانپزشک

 روانپزشک در واقع فردی است که فارغ التحصیل رشته پزشکی می باشد و برای تخصص خود در رشته روانپزشکی پذیرفته شده است. این متخصص به طور معمول بر روی مشکلات افسردگی و اختلالات روانی کار خواهد کرد. این اختلالات گاهی نیاز به دارو درمانی دارد تجویز دارو توسط یک روانپزشک کاملاً اصولی و درست می باشد.

سکستراپی از دیگر  تخصص های روانپزشک می باشد. گاهی در برخی موارد، معاینه های پزشکی انجام می‌شود یا اینکه دارو ارائه می‌شود و یا جلسات درمانی و بر اساس نوع مشکل ارائه خواهد شد و تلاش می کند تا در بهبود عملکرد و رفع مشکلات مطرح شده دارد. 

روانشناس تربیتی

 روانشناس تربیتی در واقع بیشتر در زمینه های تحصیلی و همچنین آموزشی ارائه خدمات می کنند. تا حدودی خدماتی که یک مشاور تحصیلی به افراد ارائه می کند می تواند در مشاوره تربیتی نیز ارائه شود. اما به طور معمول، نحوه آموزش و مشاوره در رابطه با روش های درست تدریس برای سنین مختلف از اقدامات بسیار مهم یک روانشناس تربیتی محسوب می شود.

  یکی دیگر از مواردی که یک روانشناس تربیتی در آن حیطه تخصص کافی و لازم را دارد، آموزش در رابطه با کودکان پیش دبستانی و همچنین کودکان نوجوان می باشد. کار بر روی اضطراب جدایی کودکان کلاس اول و مشکلات آموزشی در سنین دبستان از مهمترین تخصصات و اقدامات هر یک از فارغ التحصیلان روانشناسی تربیتی محسوب می شود.

سکستراپی

 از کاربردهای تخصصی مشاوره ازدواج و زوج درمانگر و همچنین روانپزشکی می باشد. ارائه آموزش های لازم در رابطه با نحوه برقراری رابطه زناشویی و همچنین اطلاعات در رابطه با اختلالات جنسی در  زوج از جمله مسائل بسیار مهم می باشد. متخصص سکستراپی محسوب می شود.

 تعداد جلسات مورد نظر برای هر یک از اختلالات جنسی می تواند بسته به نوع مشکل متفاوت باشد. اختلالاتی همانند همجنسگرایی و یا مشکلات کودکی می تواند از جمله مسائلی است که در جلسات درمانی بدان پرداخت خواهد شد و گاهی دارو درمانی در کنار روان درمانی برای حل مشکلات ارائه خواهد شد.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین

60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین
60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین

تفاوتی ندارد که شما مایل به دریافت کدام یک از خدمات مشاوره ای روانشناس آنلاین می باشید، در هر صورت می توانید برای دریافت خدمات لازم در هر زمینه ای و برای اطلاع از لیست 60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید. در هر یک از استان ها، ما به معرفی تمامی مشاوران مطرح خواهیم رداخت.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با روانشناس آنلاین و حیطه های کاری او ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع دقیق و دریافت لیست 60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین می باشید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

روانشناس آنلاین در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟

اگر منظور از روانشناس، با آنچه که تخصص اوست هماهنگ باشد، در واقع هدف کار کردن بر روی اختلاات روانی است. اما مشاوران متخصصی را در حیطه های مختلف گردهم آورده ایم.

چگونه می توان به 60 روانشناس زبده + 24 ساعته حضوری+آنلاین دسترسی داشت؟

برای دریافت مشاوره و اطلاع از لیست تمامی مشاوران می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

خدمات روانشناس آنلاین شامل چه مواردی است؟

دریافت خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلفی همچون تحصیلی، شغلی، فردی، زوج درمانی ، سکستراپی و همچنین سایر زمینه ها خواهد پرداخت.

تعدا جلسات مشاوره آنلاین چه مدت طول می کشد؟

این موضوع بستگی زیادی به نوع مشکل شما خواهد داشت. با توجه به نوع مشکل شما و پروتکل درمانی مورد نظر، تعداد جلسات تعیین خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

مه مغزی

مه مغزی چیست؟ + علل و نحوه درمان آن

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور