کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی
کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی

کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی

کم محلی مردان نشانه چیست؟ یکی از سوالاتی است که برای برخی از خانم ها به وجود می آید. در رابطه با اینکه علت بی محلی مرد چه مواردی می تواند باشد، ما به بررسی آن در این مقاله خواهیم پرداخت. پس از شناسایی دلیل کم محلی شوهر به زن بهتر است به انجام راهکارهای مناسب بپردازیم و برای درمان آن تلاش کنیم.

بهترین راهکار برای درمان کم محلی مردان این است که از متخصصان این امر کمک بگیرید. چراکه که مشاوران دکتر فکر علاوه بر علم کافی در این موارد، می توانند به درستی و بر اساس تجربه کافی درمانی، راهکارهای لازم را به شما ارائه نمایند. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های موجود در جدول تماس حاصل نمایید.

کم محلی مردان

  کم محلی مردان
کم محلی مردان

کم محلی از سوی مردان و زنان، نشانه بسیار بدی در زندگی مشترک محسوب می‌شود. زمانی که توجه و محبت در رابطه زناشویی کاهش پیدا می کند ما از اصطلاح بی محلی استفاده می کنیم. یکی از دغدغه های ازدواج قطعا برطرف نمودن این کم محلی ها و روابط عاطفی سرد بین آنها می باشد. در واقع اگر کسی را دوست داشته باشیم تلاش می‌کنیم تا محبت او را جلب کنیم.

برای بررسی علت های کم محلی لازم است موارد متعددی را مورد توجه قرار داد که از جمله آن ریشه و علت مشکل است. بسیار مهم است که کم محلی از چه زمانی آغاز شده و به چه علتی رخ داده است؟ چه عواملی در این بی محلی تاثیر گذار بوده و عکس العمل همسر او نسبت به این بی محلی چیست؟ تمامی این موارد در جلسه مشاوره مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

 در ادامه به عوامل کلیدی در رابطه با علت کم محلی مردان خواهیم پرداخت. دقت داشته باشید که آنچه در ادامه با عنوان عوامل مهم ارائه خواهد شد، به صورت کلی می باشد و نمی تواند نشانه حتمی از علل این بی محلی محسوب شود. اما تا حدودی ممکن است جامعیت را برای اغلب مراجعین داشته باشد و قطعا بررسی دقیق به کمک یک مشاور قابل انجام است.

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته بر روی لینک کلیک کنید.

علل کم محلی مردان

در ادامه به کلیه عواملی که احتمال قوی در علت بی محلی همسر شما خواهد داشت اشاره خواهیم نمود.

برای اطلاع از پاسخ سوال از دست مادر شوهرم چیکار کنم؟ + 5 راهکار مهم بر روی لینک کلیک کنید.

 کاهش صمیمیت

 همه ما انسان ها زمانی که احساس صمیمیت با فرد مقابل خود داریم، تلاش می‌کنیم تا رابطه خود را با او بهبود بخشیم و همچنین ساعات زیادی را ممکن است صرف بودن در کنار او کنیم. صحبت های زیادی ممکن است وجود داشته باشد که ما تمایل داریم با همسرمان آن را مطرح کنیم و تمام این عوامل منوط به بودن عشق و صمیمیت در بین زوجین می باشد.

 به طور طبیعی و معمول پس از ازدواج ممکن است از علاقه و صمیمیتی که  بین زوجین به وجود آید، کاهش پیدا کند. اما این کاهش صمیمیت به معنی بی محلی و یا نبود آن نمی باشد. مشکلاتی که بین زوجین وجود دارد و به صورت حل نشده باقی مانده است و باعث می‌شود تا صمیمیت بین آنها کاهش پیدا کند و کم کم بی محلی رنگ و بوی خود را نشان دهد.

برای اطلاع از شانزده نشانه خیانت در زندگی زناشویی [مردان+زنان] بر روی لینک کلیک کنید.

 کاهش ارتباط کلامی

 کاهش ارتباط کلامی
 کاهش ارتباط کلامی

  انسان موجودی اجتماعی است و به همین دلیل تلاش می‌کند تا با دیگری یا دیگران ارتباط برقرار نماید. اگر ارتباطات کلامی در بین زوجین به دلایل مختلفی کاهش پیدا کند؛ فاصله بین آنها به مرور زمان بیشتر می شود و حتی ممکن است موجب ندیدن و عدم توجه به یکدیگر از پیامد این موضوع شناخته شود.

 یکی از دلایلی که زن و مرد ترجیح می دهند ارتباط کلامی کمتری با یکدیگر داشته باشند، اجتباب از بحث های مطرح خواهد بود. به عنوان مثال برخی از مردان و زنان در مراکز مشاوره عنوان می‌کنند که هرگاه ما با هم صحبت می‌کنیم منجر به بحث و مشاجره می شود به همین دلیل ترجیح می دهیم با یکدیگر گفتگو نکنیم. راه حل منطقی تر در این موارد، حل تعارضات ارتباطی خواهد بود.

برای اطلاع از دوازده نکته مهم برای جذب مادر شوهر بر روی لینک کلیک کنید.

 عدم درک یکدیگر از علل کم محلی مردان

 ممکن است همسر شما رفتار بی محلی  را در حال انتقام گرفتن و یا اینکه مقابله به مثل هستند. ممکن است همسرتان نیز نسبت به شما همین احساس را داشته باشد و این شکایت دوجانبه باشد. درک کردن نیز برای هر فردی معنای متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال :  برای برخی انتظارات و توقعات غیر منطقی شاید از عوامل بسیار مهم در این زمینه شناخته شود.

اگر همسر شما و همچنین شما نسبت به این مسئله گله و شکایتی دارید، بهتر است گلایه ها و ناراحتی های خود را به او مطرح کنید و از او بخواهید تا کمی در حل این مسائل به شما کمک کند.  صحبت کردن و ارائه راهکارها بسیار کمک کننده خواهد بود و نیازهای شما را برطرف می نماید.

برای اطلاع از علل لجبازی همسر در زندگی + 3 راهکار مهم درمان بر روی لینک کلیک کنید.

از علت های کم محلی مردان : اولویت های او تغییر کرده است

زمانی که اولویت‌های یک  مرد تغییر می کند، احساس تعلق و وابستگی به همسر خود نخواهند داشت و به همین دلیل نمی تواندد نیازها و خواسته های شما را ببیند و یا زمان بیشتری را با شما بگذرانند. این تفاوت ها ممکن است از همان ابتدا وجود داشته باشد و یا این که بعدها به دلیل تغییر احساسات، به وجود آمده باشد که  در هر دو صورت باید مورد بررسی قرار گیرد.

 بیشتر این دسته از مردان تمایل دارند که با دوستان خود به تفریح و سرگرمی بروند و همچنین گذراندن زمان بیشتر در کنار دوستان خود را ترجیح می دهند. غفلت ها و علت بی محلی مرد به دلایل مختلفی صورت می پذیرد.

برای اطلاع از وظایف زن در زندگی مشترک بر روی لینک کلیک کنید.

عیب یابی های مکرر دلیل کم محلی شوهر به زن

عیب یابی های مکرر دلیل کم محلی شوهر به زن
عیب یابی های مکرر دلیل کم محلی شوهر به زن

 هیچکس ما انسان ها تمایل نداریم که مدام مورد انتقاد قرار بگیریم. این موضوع در آقایان بسیار بیشتر و آزاردهنده تر است. بسیاری از آقایان به همین دلایل، ممکن است از خانه فراری باشند و این مسئله می‌تواند موجب ایجاد فاصله بیشتر بین زن و مرد شود و در ادامه آن و پیامدهای آن کم محلی مردان را به دنبال داشته باشد.

جهت اطلاع از اینکه خانواده درمانی چیست؟ بر روی لینک کلیک کنید.

از دلیل کم محلی شوهر به زن صرف زمان کمتر با همسر

 یکی از علت های دیگری که می توان برای این موضوع برشمرد، صرف زمان کمتر در کنار همسر خود است. هرچقدر شما زمانی کمتری را در کنار همسرتان باشید، این مسئله موجب می‌شود تا فاصله بین شما روز به روز بیشتر شود و کم محلی ها عادی و جزئی از زندگی مشترک شما محسوب شود. اگر یکی از دلایل همسرتان همین مسئله است بهتر است که آن را برطرف کنید. 

برای اطلاع از 7 پیامد دروغ و پنهانکاری در ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

صحبت در مورد عیب های شوهرتون در برابر دیگران

 غرور مردان بیشتر از زنان است. برای مرد بسیار مهم است تکیه گاه یک زن باشند. اگر این اتفاق صورت نپذیرد، نمی توان گفت یک مرد به همان صورت قبل باشد و به همین دلیل نمی تواند همانند گذشته رابطه صمیمی با همسر خود را تجربه کند. همین مسئله باعث می‌شود تا به عنوان اعتراض، بی محلی های او شروع شود و در بررسی 3 احتمال قوی باید مورد توجه قرار گیرد.

برای اطلاع از برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده بر روی لینک کلیک کنید.

مقابله به مثل می کند

 شاید از دیدگاه او نیز شما بی محلی می کنید و تمایلی به برقراری رابطه و ادامه زندگی ندارید. اگر دلایل منطقی برای این ذهنیت خود نداشته باشید، باز هم ممکن است با همان دیدگاه اشتباه تلاش کنید با این رفتار با شما مقابله کند. هرچند که راه حل منطقی و درستی همسر شما در پیش نگرفته است در این صورت، اما به هر حال یکی از راه‌حل‌های انتخابی او برای این رفتار خواهد بود.

برای دریافت مشاوره خانواده آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

 از علت بی محلی مرد این است که دیدگاه شما اشتباه است

 تا به حال در رابطه با دیدگاه‌های مختلفی که علل متفاوتی که ممکن است در مورد علت این مسئله وجود داشته باشد. بحث و بررسی نمودیم برخی موارد نیز خانم ها ممکن است تنها بر اساس ذهنیتی که دارند تصور کنند که همسرشان به آنها بی محلی می کند و پس از طی نمودن جلسات درمانی مشخص می‌شود که این دیدگاه تنها در ذهن  فرد وجود داشته است و نمود واقعی ندارد.

برای برقراری ارتباط با مشاوره زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

روابط جنسی نامناسب

اگر نیازهای جنسی به درستی برطرف نشود یا به آن پاسخ داده نشود، کشش و گرایش یک مرد به سمت همسر کاهش پیدا میکند و به همین دلیل تلاش می‌کند تا ساعات کمتری را در کنار او بگذارند و همانطور که او به نیازهایش توجه نمی کند مرد نیز نسبت به نیازهای همسر خود بی توجه خواهد بود و انگیزه برای درمان این مسائل نخواهد داشت و به همین دلیل کم محلی مردان آغاز می شود.

برای اطلاع از بهترین راه های برخورد با دخالت مادر شوهر در زندگی + 5 راه حل بر روی لینک کلیک کنید.

 خیانت از دلیل کم محلی شوهر به زن

 خیانت از دلیل کم محلی شوهر به زن
 خیانت از دلیل کم محلی شوهر به زن

  میتواند یکی از علل دیگر به وجود آمدن بی محلی باشد. زمانی که مردی سرگرم یک رابطه جدید با فرد جدید می باشد تمایلی به محبت به همسر خود را نخواهد داشت و تلاش می کند تا رابطه عاطفی کمی را با آن تجربه کند. خیانت می تواند پایه یک زندگی را کاملا زلزله نماید و ادامه دادن یک رابطه مشترک را از بین ببرد.

برای دریافت مشاوره طلاق بر روی لینک کلیک کنید.

 در مقابل بی محلی سکوت می کنید

 متاسفانه برخی از خانم ها تصور می کنند که با سکوت کردن در مقابل بی محلی و یا نادیده گرفتن آن می تواند به بهبود رابطه کمک کند. این در حالی است که تمامی رفتارهای شما منجر به فراموشی سپردن شما به عنوان یک انسانی که بسیاری از حقوق ها را خواهد داشت و باید مورد توجه  قرار گیرد. بنابراین یکی از دلایل این اشتباهات، خود شما خواهید بود.

برای اطلاع از نحوه انتقاد از همسر بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیر اطرافیان

 ممکن است همسر شما در جمع دوستان و خانواده قرار داشته باشد که یکی از رفتارهایی که آنها به عنوان ارزش می شناسند همین بی محلی کردن به همسر شناخته شود. در این سوره همسر شما نیز به تاسی از رفتارهای دیگران ممکن است همین روند را در پیش بگیرد و تصور کند که داشتن اینطور رابطه هایی بهتر می تواند به برقراری یک رابطه زندگی و ادامه آن کمک کند.

 متاسفانه برخی از دخالت های خانواده ها که به اصطلاح آن را دلسوزی می نامند، یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند به وجود آورنده این مشکلات باشد. گاهی راهنمایی‌های اشتباه به جایی می رسد که برخی از خانواده ها در برخورد با همسر به فرزندشان آموزش می‌دهند یادگیری رفتار بی محلی را بسیار آسان تر و عملی تر خواهد بود.

برای اطلاع از 18 راز ازدواج موفق و نشانه های آن بر روی لینک کلیک کنید.

پس از اطلاع از دلیل کم محلی شوهر به زن چه کنیم؟

پس از اطلاع از دلیل کم محلی شوهر به زن چه کنیم؟
پس از اطلاع از دلیل کم محلی شوهر به زن چه کنیم؟

حال که با علت بی محلی همسرتان آشنا شدید، بهترین کار این است که برای بهبود و رفع مشکل تلاش کنید.  اگر در ابتدای زندگی مشترک شما این مرحله وجود نداشته و توجه بسیار زیادی به شما شده باشد، باید بررسی شود که از اول ازدواج تاکنون چه تغییراتی در زندگی شما به وجود آمده که باعث به وجود آمدن این مشکل شده است؟

 یکی از تکنیک های زوج درمانی برای حل این مسئله، اصطلاحاً بازگشت به دوران رمانتیک ازدواج می باشد. در واقع تلاش می شود نحوه رفتار و عملکرد زوجین در طول زندگی مشترک مورد بررسی قرار گیرد و آنچه اکنون باعث به وجود آمدن این مشکلات شده است را به طور کامل بررسی و تلاش در جهت حل آن نمایند.

 بهترین فردی که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند در واقع یک مشاور و زوج درمانگر خواهد بود. چراکه یک مشاور با توجه به علم و تخصص خود تلاش می‌کند تا شناخت بهتری نسبت به شما پیدا کند و بر اساس رویکردهای درمانی مختلف کمک به حل مشکلات به وجود آمده خواهد کرد. همچنین تجربه کافی در این زمینه برای حل شما کمک خواهد نمود.

برای اطلاع از نحوه برخورد با شوهر بی کار + 6 راهکار مرد بیکار زن شاغل بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی به شما عزیزان ارائه نماییم. برای دریافت مشاوره در رابطه با دلیل کم محلی شوهر به زن و همچنین علت بی محلی مرد می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول موجود است تماس حاصل نمایید.

چگونه می توان از علل کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی اطلاع یافت؟

برای اطلاع از علل دقیق و همچنین کلیه عوامل روانشناسی وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

علت بی محلی مرد چیست؟

برخی از عوامل به ویژگی های شخصیت مرد مربوط می شود و برخی از عوامل دیگر نیز به علل تعارضات زناشویی مربوط می شود.

دلیل کم محلی شوهر به زن چیست؟

عوامل زیادی می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد ولی ممکن است به طور کلی مشکلات زندگی و حتی رفتارهای خانم در برابر این موضوع تاثیر زیادی داشته باشد.

آیا کم محلی مردان قابل درمان است؟

بله. این مشکلات تا حدود زیادی قابل درمان است به همین دلیل می توان با کمک یک مشاور آن را مورد بررسی و درمان قرار داد.

5/5 - (3 امتیاز)

همچنین ببینید

گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

7 روش جهت گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور