مشاوره زناشویی
مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی

برای دریافت مشاوره زناشویی می توانید به سامانه آنلاین و تلفنی حل مشکلات زناشویی دکترفکر متصل شوید. امکان استفاده از خدمات ما به صورت مشاوره تلفنی زناشویی ، مشاوره آنلاین زناشویی و دریافت خدمات مشاوره مشکلات زناشویی وجود خواهد داشت. کافی است با شماره های موجود در جدول دکتر فکر تماس حاصل نمایید.

خدمات مشاوره زناشویی شامل موارد متعددی می شود. از جمله این خدمات می توان به مشاوره جنسی، مشاوره ارتباطی و همچنین حل مشکلات عاطفی اشاره نمود. در واقع آسیب های وارد شده به رابطه زوجین باید برطرف شود. در مشاوره جنسی علاوه بر تلاش در جهت رفع مشکلات زناشویی به حل مشکلات عاطفی نیز پرداخته می شود.

برای دریافت خدمات و مشاوره زناشویی می توانید با شماره های موجود در جدول زیر در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل تماس حاصل نمایید.

 مشاوره زناشویی چیست؟

 مشاوره زناشویی چیست؟
مشاوره زناشویی چیست؟

 همه مردم و تمامی زوجین از زندگی مشترک خود انتظار دارند رابطه بسیار صمیمی و عاطفی با یکدیگر داشته باشند و یک زندگی آرام را در کنار یکدیگر تجربه کنند. گاهی این تصور کاملاً با آنچه در زندگی روزمره و عادی آنها می‌گذرد متفاوت است به همین دلیل به دنبال رفع آن باید با یک مشاوره ازدواج و خانواده مشورت کنند.

 برخی از مشکلات زوجین ریشه طولانی در زندگی گذشته آنها خواهد داشت. و از همان ابتدای ازدواج با مشکلات مطرح شده دست به گریبان بودند و هر چقدر این زندگی ادامه بیشتری داشته است، مشکلات آن ها پر رنگ تر شده است. گاهی دیگر نیز پس از مدتی سر و کله برخی تعارض ها به وجود آمده است که باز هم مداخله درمانی در مشاوره زناشویی را ضروری می کند.

 برخلاف موارد گفته شده، گاهی زوجین هیچ مشکلی با یکدیگر از نظر عاطفی و رفتاری ندارند. اما مشکلات آنها ارتباطی می باشد بدین معنا که با دوست خانوادگی، خواهر شوهر، مادر شوهر، برادر شوهر، مادر خانم ، خواهر و برادر خانم دچار مشکل می شوند و تعارض های به وجود آمده به زندگی آنها و آرامش آن ها صدمه وارد می کند. مهارت های ارتباطی و آموزشی آن ها در این زمینه بسیار ضروری خواهد بود.

برای اطلاع از پاسخ این سوال که سکستراپی چیست؟ بر روی لینک کلیک کنید.

در مشاوره زناشویی به چه مواردی پرداخته می شود؟

 هنگامی که صحبت از مسائل زناشویی می‌شود؛ به طور عمده و معمول ما به مسائل جنسی و معضلات و یا تعارض های نارضایتی های جنسی اشاره داریم، اما تک بعدی نگریستن به یک مشکل قطعاً اشتباه خواهد بود و ما تلاش می‌کنیم علاوه بر پرداختن به مسائل جنسی، به مسائل عاطفی و تعارض های رفتاری و مهارت‌های ارتباطی نیز بپردازیم.

 در جامعه ما نسبت به گذشته، مردم تمایل بیشتری برای مطرح کردن مشکلات جنسی خود دارند. صحبت کردن در رابطه با این مشکلات، نمی تواند با خانواده یا دوستان و یا هر فرد دیگری مطرح شود. چراکه این مسائل در فرهنگ ما، خصوصی ترین مسائل هر زندگی نامیده می شود. بنابراین یک مشاوره زناشویی بر اساس رازداری و همچنین تخصص خود می تواند علاوه بر گوش دادن به صحبت‌های شما راهکارهای لازم را نیز ارائه کند.

 اختلالات شخصیت و یا اختلالات جنسی از جمله عواملی است که نارضایتی های جنسی را در ادامه در پی خواهند داشت و چنانچه این اختلافات تا حدودی تعدیل و یا برطرف شوند این امکان را به مراجعین می دهند که  زندگی عادی و روزمره خود را از سر بگیرند و مجدداً رابطه مناسبی با یکدیگر تجربه کنند.

برای اطلاع از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره تلفنی زناشویی

مشاوره تلفنی زناشویی
مشاوره تلفنی زناشویی

شرایط به وجود آمده به دلیل بیماری کرونا موجب شده است امکان مشاوره ی حضوری برای بسیاری از افراد فراهم نمی باشد و به همین دلیل، ما مشاوره زناشویی تلفنی را به عنوان یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط با مشاوران توصیه می نماییم. خوشبختانه در مرکز مشاوره دکتر فکر هیچ گونه محدودیت زمانی و همچنین تعداد تماس وجود نخواهد داشت.

طیف مشکلات زناشویی بسیار گسترده می باشد. در هر مورد و زمینه ای می توانید پس از تماس با ما مرکز مشاوره ما به کارشناس و روانشناس مربوطه متصل شوید. در صورتی که خودتان نمی‌توانید به این تشخیص برسید که مشکل شما در کدام یک از زمینه ها می باشد، م یتوانید از کارشناسان ما جهت اطلاع دقیق تماس حاصل نمایید.

 یکی از محاسنی که برای مشاوره تلفنی زنان وجود دارد، دسترسی همیشگی و آسان برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی زناشویی می باشد. یکی از مزایای استفاده از این نوع مشاوره، ناشناس بودن شما به عنوان یک مراجع می باشد. برای برخی از افراد بسیار دشوار است که در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی خود با دیگران صحبت کنند. به همین دلیل در مشاوره تلفنی این مشکل برای شما وجود نخواهد داشت.

برای دریافت آموزش رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره آنلاین زناشویی

همانطور که ذکر شد، دسترسی به مشاوران برجسته در سراسر کشور امکان پذیر نمی باشد. همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است وجود داشته باشد، هزینه بر بودن مراجعه حضوری برای برخی زوجین است. به این هزینه ها باید هزینه جلسه درمانی را نیز بر اساس مدرک مشاور اضافه نمود. به همین دلیل است که برخی از دریافت خدمات مشاوره ای محروم می مانند.

در دسترس بودن مشاوره آنلاین زناشویی از مهم ترین مواردی است که باید بدان توجه نمود. ما در مرکز مشاوره خود تلاش نموده ایم تا بهترین مشاوران را گرد هم جمع آوریم. مراجعین نمی توانند در یک فضای امن به صورت آنلاین در وبسایت و یا شبکه های اجتماعی ما پس از رزرو نوبت، به راحتی خدمات مشاوره ای را دریافت نمایند.

از جمله محاسن دریافت مشاوره آنلاین این است که بدون اینکه فردی از صحبت های شما ما اطلاعی داشته باشد، به راحتی می توانید با مشاوران ما صحبت کنید. همچنین اطمینان داشته باشید که صحبت های شما به طور کاملا ناشناس باقی می ماند و به همین دلیل به راحتی می توانید با مشاور تهران در رابطه با اتفاقات به وجود آمده بحث و گفتگو کنید.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره مشکلات زناشویی
مشاوره مشکلات زناشویی

مشکلات زناشویی از دید هر یک از افراد ممکن است تعریف متفاوتی داشته باشد. اما آنچه از نظر درمانی یا مشاوره خانواده مهم است، مبنای جلسه درمانی قرار می گیرد. ابتدا از مراجعین در رابطه با شکایت و نوع مشکل خود سوال پرسیده می شود و پس از آن، مصاحبه های تشخیصی انجام می شود بر اساس مصاحبه تشخیصی مشاور زمانی را تعیین خواهد کرد.

برای اطلاع از مشاوره طلاق بر روی لینک کلیک کنید.

 مشکلات عاطفی

یکی از شکایت ها و نارضایتی هایی که زوجین در مشاوره زناشویی وجود داشته باشد، گله‌مندی از نحوه برخورد همسر با شخص می باشد. گاهی این نارضایتی یک طرفه بوده و در برخی موارد دیگر دو طرفه می باشد. گاهی ممکن است هر یک از طرفین، گارد طلبکار بودن بگیرند و اعتقاد داشته باشند که مشکلات به وجود آمده، توسط دیگری به وجود آمده است اما بررسی ها چیز دیگری را نشان می دهد.

 به طور کلی مشکلات عاطفی می تواند ریشه های شخصیتی داشته باشد و یا گاهی به دلیل برخورد نامناسب طرف مقابل به وجود آمده باشد. در هر دو صورت برای بهبود یک رابطه لازم است که حتماً هر دوطرف تلاش در جهت تغییر رفتار خود داشته باشند و بر اساس تشخیص یک مشاور، رفتارهای مورد نیاز تغییر پیدا کند.

برای اطلاع از بیست فایده رابطه جنسی بر روی سلامت زنان و مردان بر روی لینک کلیک کنید.

 مشکلات جنسی

 نارضایتی های جنسی برای برخی از آقایان و خانم ها به صورت نارضایتی های عاطفی مطرح می شود. به عنوان مثال : مردانی که از نظر جنسی تامین نمی شود، ممکن است نسبت به همسر خود پرخاشگری کند و همسر آنها از عصبانیت و پرخاشگری شان گله و شکایت داشته باشد. این شکایت ها و ریشه آنها باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

 در برخی از زوجین به دلیل فرهنگی که در آن رشد یافته و بزرگ شده اند، ممکن است نارضایتی های جنسی به راحتی مطرح نشود و افراد برای مطرح کردن آن، احساس شرم و خجالت داشته باشند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد می باشید، بهتر است بدانید تا زمانی که مشکلات خود را به صورت شفاف و مشاور مطرح نکنید همچنان ادامه دار خواهد بود.

برای رفع مشکلات در مشاوره زناشویی گاهی لازم است که آموزش های مورد نیاز به مراجعین داده شود. برخلاف تصور عامه مردم مشکلات جنسی بسیار پیچیده می باشد و درمان آنها نیاز به تخصص و مهارت خواهد داشت. در صورتی که امکان مطرح کردن آن را به صورت حضوری وجود ندارد، می توانید به صورت تلفنی و یا آنلاین آن ها را مطرح کنید.

برای اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

حل مشاوره خیانت در مشاوره زناشویی

مشاوره خیانت
مشاوره خیانت

 خیانت می تواند همچون کبریتی آتش به زندگی و رابطه عاطفی و احساسی یک زن و مرد بزند. آسیب وارد شده ناشی از خیانت گاهی آنقدر خانمان‌سوز است که زن یا مرد به راحتی نمی تواند آن را فراموش کند. یکی از اشتباهات این است که بدون مراجعه به مشاور زوج درمانگر بر اساس مصلحت ها در زیر یک سقف بدون هیچگونه رابطه عاطفی و یا جنسی زندگی را ادامه می‌دهند.

 بازگشت به زندگی عادی و گذشته توسط زوجین بسیار دشوار می باشد. این مسئله و محرز شدن آن، موجب برهم خوردن رابطه جنسی خواهد شد و به همین دلیل رغبتی برای رابطه جنسی و ادامه آن وجود نخواهند داشت. مداخله درمانی ابتدا کمک می کند که رابطه عاطفی به حالت قابل قبول برسد و زندگی زوجین از سر گرفته شود و در مرحله بعدی به مشکلات جنسی پرداخته می شود.

مشاوره خیانت بر اساس رویکرد درمانی مختلف، به طور کلی لازم است هر دو در جلسه درمانی حضور داشته باشند. مهارت ها و ارائه راهبرد برای هر دو نفر ضروری و لازم خواهد بود. در صورتی که مشکلات قبل از خیانت، برای هر دو زوج از بین نرود و یا همچنان حل نشده باقی بماند این مشکلات و مسائل به زندگی بعدی آنها نیز صدمه وارد خواهد کرد. 

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

سامانه آنلاین و تلفنی حل مشکلات زناشویی دکترفکر

در سامانه آنلاین و تلفنی حل مشکلات زناشویی دکترفکر ما امکان بهره مندی از خدمات مشاوره زناشویی وجود خواهد داشت. هر یک از مراجعین بر اساس نوع مشکل خود می توانند برای درمان اقدام نمایند. برای رزو نوبت به راحتی می توانید با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

نکته بسیار مهم و ضروری در رابطه با مشاوران دکتر فکر این است که هر یک از آن ها ممکن است بر روی رویکردهای درمانی خاصی تحربه و تبحر لازم را داشته باشند و بر اساس همین تخصص خود، تلاش می کنند تا به مراحعین کمک کنند. رزو نوبت برای مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری پس از برقراری تماس با مشاوران امکان پذیر است.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با مشاوره زناشویی ارائه نماییم. برای برقراری ارتباط با سامانه آنلاین و تلفنی حل مشکلات زناشویی دکترفکر و همچنین برقراری ارتباط با مشاوره تلفنی زناشویی ، مشاوره آنلاین زناشویی و مشاوره مشکلات زناشویی با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید.

چگونه می توان با مشاوره زناشویی ارتباط برقرار نمود؟

برای برقراری ارتباط با سامانه آنلاین و تلفنی حل مشکلات زناشویی دکترفکر وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

چه زمانی می توان به مشاوره تلفنی زناشویی دسترسی داشت؟

محدودیتی در رابطه با ارائه خدمات مشاوره ای وجود ندارد. در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

من به تلفن ثابت دسترسی ندارم چگونه می توانم مشاوره دریافت نمایم؟

در صورتی که به شماره ثابت دسترسی ندارید، می توانید از مشاوره آنلاین زناشویی بهره مند شوید.

مشاوره مشکلات زناشویی شامل چه خدماتی می باشد ؟

برای اطلاع کامل از خدمات ما می توانید وارد وب سایت شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

7 روش جهت گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور