مشاوره خانواده آنلاین
مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین

مشکل یکی از اعضای خانواده فقط منجصر به او نمی باشد. یقین بدانید که مشکل هر یک از اعضای خانواده خواه ناخواه، بر سایر اعضای دیگر خانواده تاثیر گذار خواهد بود. برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده آنلاین ، ما راه های مختلفی را تدارک دیده ایم. با استفاده از سامانه آنلاین مشاور می توانید همه روزه، حتی ایام تعطیل با ما در ارتباط باشید. همچنین امکان مشاوره خانواده رایگان برای افرادی که بضاعت مالی کافی ندارند را فراهم نموده ایم.

امکان دریافت مشاوره خانواده آنلاین بدون هیچ گونه محدودیتی وجود خواهد داشت. هر یک از افراد می توانند در هر زمانی که مایل باشند، نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایند. امکان تماش تصویری، تماس ویدویی و همچنین چت با مشاوران خانواده دکتر فکر وجود خواهد داشت و به همین دلیل می توانید به راحتی از هر طریقی که مایل باشید، ارتباط برقرار نمایید.

برای دریافت مشاوره خانواده آنلاین هیچ گونه محدودیتی برای مراجعان در نظر گرفته نشده است.

مشاوره خانواده آنلاین به چه صورتی است؟

 مشاوره خانواده آنلاین به چه صورتی است؟
مشاوره خانواده آنلاین به چه صورتی است؟

دریافت خدمات روانشناسی امروز به شکل متداول حضوری، تلفنی و آنلاین امکان پذیر است. مشاوره آنلاین خانواده برای تمامی اعضای خانواده، نیازمند بهره گیری و حل مشکل خود می باشند؛ فراهم شده است. امکان دریافت خدمات مشاوره آنلاین همه روزه حتی ایام تعطیل در تمامی ساعات شبانه روز وجود خواهد داشت.

امکان دریافت مشاوره آنلاین می تواند به صورت تماس صوتی و همچنین ویدیوکال صورت پذیرد. در رابطه با این که کدام یک از نرم افزارهای رایج برای این موضوع و ارائه مشاوره مناسب می‌باشد، تصمیم گیری بر عهده شما و امکانات شما خواهد بود. بر اساس امکاناتی که ما داریم می توانید هر یک از نرم افزارهای مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

 دقت داشته باشید که ممکن است انتخاب مشاوره خانواده بر اساس تشخیص مشاور شما که به دلیل مشکلات فردی مراجعه نموده باشید وجود داشته باشد که در این شرایط لازم است بر اساس درس مراجعه مشاوره خود عمل نمایید. همچنین گاهی شما برای مشکلات فردی به مشاوره خانواده مراجعه می‌کنید. اما نیاز به مشاوره بنابراین بهترین کار این است که بر اساس تشخیص مشاور عمل نمایید.

برای اطلاع از راه های جلوگیری از خیانت همسر و 5 روش برخورد اصولی بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره خانواده آنلاین چه خدماتی را شامل می شود؟

مشاوره خانواده ، ابعاد مختلفی را شامل خواهد شد که هر یک از این ابعاد بررسی و ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است که شما با مشاوره خانواده ما فردی است که فارغ التحصیل رشته مشاوره خانواده و ازدواج می باشد و سال‌ها در این زمینه تجربه دارد.

برای اطلاع از وظیفه مرد در زندگی مشترک بر روی لینک کلیک کنید.

  روابط زناشویی و ارتباط همسران

 زمانی که یک زن و مرد ازدواج می کنند و تشکیل یک زوج می دهند، در واقع یک خانواده را شامل می شوند. فارغ از اینکه فرزندی داشته باشند یا نداشته باشند، ما با آنها به دید یک خانواده نگاه خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا مشکلات آنها را برطرف نماییم. یکی دیگر از مشکلات بین زوجین ممکن است مربوط به مهارت های ارتباطی باشد.

مسائل جنسی نیز از دیگر مشکلات بین زوجین می تواند باشد که به همین دلیل به مشاوره خانواده آنلاین مراجعه می‌کنند. در صورتی که نیاز های هر یک از افراد به درستی تامین نشود. در روابط عاطفی آنها تاثیر گذاشته و چنانچه دارای فرزند یا فرزندان باشند، این مسئله می‌تواند موجب به وجود آمدن تعارض ها و همچنین مشکلاتی برای سایر اعضای خانواده نیز بشود.

 گاهی حتی زوجین به دلیل تصمیم بر فرزنددار شدن و یا عدم فرزنددار شدن ممکن است به ما مراجعه نمایید. یا اینکه در رابطه با تعداد فرزندان یا اختلاف سنی آنها دچار مسئله و یا مشکل شده باشند و به همین دلیل تمایل به دریافت خدمات روانشناسی و مشاوره خانواده باشد که در این صورت ما تمامی تلاش خود را برای پاسخ دادن به سوالات و حل مشکلات خواهیم داشت.

جهت دریافت مشاوره زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

 انجام آزمون های روانشناسی استاندارد

 انجام آزمون های روانشناسی استاندارد
 انجام آزمون های روانشناسی استاندارد

 تستهای روانشناسی در زمینه‌های مختلفی بنا به تشخیص مشاوره خانواده آنلاین از مراجعین اخذ خواهد شد.  تست های روانشناسی در زمینه های مختلفی وجود دارد و متناسب با نوع مشکلات مراجعین و همچنین نیازمندی  مشاور برای شناخت بیشتر مراجعین خود ارائه خواهد شد. نکته مهمی که ذکر آن خالی از لطف نمی باشد این است که تست های روانشناسی می تواند با استفاده از نرم افزارها و یا به صورت دستی انجام شود.

 گاهی لازم است از تمامی اعضای خانواده تست های معتبر روانشناسی انجام گیرد. همچنین در رابطه با فرزندانی که سن آنها کم می باشد و یا به اصطلاح کودک هستند؛ ما علاوه بر مصاحبه های بالینی با والدین آنها تلاش می کنیم تست های مرتبط با شناخت کودک را با کمک والدین شان تکمیل نماییم.

جهت اطلاع از ده عامل اصلی در پایداری روابط عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

 بررسی اختلالات جسمی و یا ذهنی در اعضای خانواده

 جالب است بدانید که یکی از اقدامات مشاوران خانواده، بررسی اعضای خانواده از نظر سلامت روانی و جسمانی می باشد. به عنوان مثال : ممکن است پدر و مادری از رفتار کودک خود گله و شکایت داشته باشند و ابراز کنند که فرزند آن ها رفتار نرمال و طبیعی ندارد.  این موضوع  از دیدگاه های مختلف توسط یک مشاوره خانواده مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

 گاهی نیز این اتفاق ممکن است به دلیل دیگری به وجود آمده باشد. در واقع اگر کودک مشکلی نداشته باشد اما به دلیل عدم آگاهی والدین از تغییرات به وجود آمده در فرزند خود و یا اینکه عدم  شناخت صحیح از او این شکایت را داشته باشند که در این صورت تلاش می‌شود تا ابتدا شناخت دقیق نسبت به فرزند به وجود آید و سپس آموزش های لازم به والدین ارائه شود.

 چنانچه مشاور متوجه اختلال روانی و جسمانی خاصی در فرزند شما شود، حتما با استفاده از یک نامه آن را به مرکز مشاوره دیگری و یا مراکز حل مشکلات و اختلالات ذهنی و سایر مراکز مربوطه ارجاع خواهد داد. در این شرایط، یکی از اقدامات دیگر مشاور کمک به والدین برای پذیرش این مسئله و اقدام در جهت رشد فرزندان آنها خواهد بود.

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده بر روی لینک کلیک کنید.

 افسردگی از دلایل مراجعه به مشاوره خانواده آنلاین

 در اغلب موارد، ما افسردگی را از جمله مشکلات فردی خواهیم شناخت اما در برخی موارد به دنبال اتفاق خاصی و یا حادثه ناگواری در خانواده ممکن است تمامی اعضای خانواده دچار مسئله و مشکل شود و به همین دلیل افسردگی در نتیجه این مشکلات به وجود آید. گاهی به دنباله اسن مسائل، که تمام اعضای خانواده را فراخوانی خواهیم کرد و بر اساس رویکردهای درمانی اقدام خواهیم نمود.

 برخی از زوجین به دلیل از دست دادن فرزند خود ممکن است دچار آسیب های جسمی و یا روحی زیادی شده باشند و این مسئله موجب برهم خوردن روابط عاطفی آنها با یکدیگر و همچنین با سایر فرزندانش آن شده باشد. یک سوگ ناتمام می تواند موجب برهم خوردن آرامش روانی یک فرد و خانواده او شود که مداخلات درمانی را ضروری می نماید.

 در بین اعضای خانواده، ممکن است یکی از آنها بر اثر اتفاقات گذشته و یا کنونی بیش از دیگران از نظر روانی دچار آسیب شده باشد که در این صورت، زمان بیشتری را از نظر مشاوره خانواده آنلاین برای آن فرد اختصاص خواهیم داد اما برای بهبود حال همه اعضای خانواده لازم است جلسات درمانی به همان ترتیب پروتکل های آن انجام شود.

برای اطلاع از روش های مقابله با خیانت همسر در روابط زناشویی و عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

 اختلال پس از سانحه

 اختلال پس از سانحه می تواند به صورت فردی و یا خانوادگی صورت پذیر. به عنوان مثال :  یکی از اعضای خانواده شاهد صحنه مرگ فرد دیگری از اعضای خانواده بوده است و این مسئله علاوه بر سود خانوادگی موجب بر هم خوردن آرامش روانی فرد و سایر اعضای خانواده شده است و به همین دلیل که در واقع فرد دچار اختلال روانی می‌شود.

گاهی بر اثر مشکلات طبیعی همانند سیل و یا زلزله تمامی اعضای خانواده بر اثر مشاهده حادثه ناگوار دچار آسیب می شوند. این آسیب ها، سالها با آنها همراه خواهد بود و همیشه با تصور این موضوع در خیال خود و حتی خواب ممکن است درگیر و دچار باشند. این دسته از افراد بسیار آسیب پذیر هستند و به همین دلیل ممکن است به سایر اختلالات روانی دیگر نیز دچار شوند.

 پروتکل های درمانی برای اختلالات روانی در انواع مختلف؛ تعداد جلسات خاصی را تعیین می کند. بر اساس این پروتکل ها درمان های افراد صورت می پذیرد. مراجعه به مشاور زمانی می تواند تاثیر مثبتی در زندگی شما داشته باشد که تلاش کنید تا مشکلات فردی را بر اساس آنچه که مشاور از شما می خواهد برطرف نمایید.

روابط بین خانواده به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شده باشد. تشخیص نوع مشکلات از عهده افراد خارج است و به همین دلیل نمی توانند خودشان به تنهایی از پس مشکلاتشان بیایند. در این شرایط، لازم است به مشاور متخصص مراجعه نمایند تا بر اساس مشکلات به وجود آمده بین آنها کمک به همه مشکلات و تصمیم گیری درست داشته باشند.

برای اطلاع از نشانه های کمال گرایی عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

حل مشکلات روابط بین فردی

گاهی ممکن است یکی از اعضای خانواده دچار مشکل شده باشد و در صورت عدم حل مشکلات، همانند یک ویروس سایر اعضای خانواده را نیز درگیر این مسئله کند. به همین دلیل است که تلاش می‌شود تا مشاوران خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می‌کند که مشکل هر یک از آنها بر دیگری تأثیر می‌گذارد و تلاش می‌شود تا برطرف شود.

برای اطلاع از وظایف زن در زندگی مشترک بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره خانواده رایگان 

 مشاوره خانواده رایگان 
 مشاوره خانواده رایگان 

تمکن مالی افراد برای دریافت مشاوره متفاوت می باشد. و به همین دلیل برای بسیاری از افراد استفاده از خدمات مشاوره ای امکان پذیر نمی باشد چرا که توان مالی کافی برای پرداخت هزینه ها را نخواهند داشت و به همین دلیل نمی توانند مسائل مشکلات خود را حل کنند. ما در وب سایت خود امکان مشاوره خانواده رایگان را فراهم نموده ایم.

ممشاوره خانواده آنلاین در وب سایت دکتر فکر همه روزه حتی در ایام تعطیل می پذیرد. در رابطه با تعداد جلسات مشاوره و روان درمانی متناسب با نوع مشکلات شما تصمیم گیری می شود گاهی ممکن است که یک جلسه به صورت درمان های سرپایی بتوانیم مشکلات به وجود آمده بین اعضای خانواده را برطرف نماییم و گاهی نیز شاید جلسات دیگر وجود داشته باشد.

در رابطه با کیفیت مشاوره رایگان با مشاوره غیر رایگان، اختلاف و تفاوتی وجود ندارد. تمامی تلاش ما در مشاوره های رایگان و غیر رایگان تلاش برای حل مشکلات شما خواهد بود و بر اساس تمامی آن چه در سطح روانشناسی خانواده در جهت حل مشکلات شما و بررسی آنها اقدامات لازم را خواهیم کرد.

برای اطلاع از ده عامل خیانت زنان و مردان در زمان ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

مزایای استفاده از سامانه آنلاین مشاوره رایگان دکتر فکر

مزایای استفاده از سامانه آنلاین مشاوره رایگان دکتر فکر
مزایای استفاده از سامانه آنلاین مشاوره رایگان دکتر فکر

امکان مشاوره حضوری برای بسیاری از افراد با توجه به مسائلی که ممکن است با آن درگیر باشند؛ هماهنگی ساعت برای دریافت خدمات مشاوره؛ هماهنگ کردن تمامی اعضای خانواده برای حضور در جلسه مشاوره کمی دشوار به نظر می رسد به همین دلیل از جمله مزایای مهم مشاوره آنلاین است که شما در ساعت های مختلف می توانید این خدمات را دریافت نمایید.

 امکان ابتلای شما به ویروس کرونا با استفاده از سامانه آنلاین مشاوره رایگان دکتر فکر به حداقل می‌رسد چرا که برای دریافت خدمات مشاوره نیازمند خروج از منزل نمی باشد و در منزل خود با استفاده از امکانات وب سایت ها و یا همچنین نرم‌افزارهای موجود، برای مشاور می توانید به راحتی ارتباطات لازم را برقرار کنید. سهولت در دسترسی به مشاور از جمله مزایای استفاده از مشاوره آنلاین می باشد.

 برای برخی افراد که نگران برچسب‌های زده شده از سوی دیگران می‌باشند و یا پرستیژ آنها به گونه‌ای است که نمی‌توانند ارتباط درست برقرار کنند و برای دریافت خدمات مشاوره دچار مشکل هستند، با استفاده از مشاوره آنلاین می توانند به راحتی به مشکلات خود خاتمه دهند و در جهت حل آن ها بر آیند.

برای دریافت مشاوره خانواده آنلاین چگونه می توان اقدام نمود؟

دریافت خدمات مشاوره به راحتی و پس از وارد شدن به وب سایت ما پس از رزو نوبت امکان پذیر است.

امکان دریافت مشاوره در سامانه آنلاین مشاوره رایگان دکتر فکر در چه ساعت امکان پذیر است؟

تمامی ایام هفته، حتی روزهای تعطیل و هر ساعت از شبانه روز، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آیا امکان دریافت مشاوره خانواده رایگان وجود خواهد داشت؟

امکان دریافت مشاوره، پس از ورود به سایت ما امکان پذیر است.

مشاوره خانواده آنلاین به چه مواردی می پردازد؟

تمامی آنچه در خانواده ایجاد مشکل نموده باشد و همچنین موجب بر هم خوردن تعادل خانواده شده باشد را شامل می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

جوانب اهمیت خانواده

اهمیت خانواده در روانشناسی و اسلام

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور