مشاوره جنسی
مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

مطابق با تحقیقات انجام شده، پنجاه درصد طلاق های زوجین به دلیل مشکلات جنسی می باشد. امتناع از مطرح کردن این مسائل به دلیل شرم و خجالت می تواند مشکلات بزرگی را پی داشته باشد. در مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین افراد این امکان را خواهند داشت تا به راحتی مسائل و مشکلات خود را با کارشناسان دکتر فکر مطرح نمایند و مشاوره های لازم را دریافت کنند.

مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین

امکان دریافت مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین در تمامی ایام هفته، حتی روزهای تعطیل در هر ساعتی از شبانه روز پس از برقراری ارتباط با شماره های زیر وجود خواهد داشت.

ضرورت مشاوره جنسی

مطابق با آخرین تحقیقات انجام شده در رابطه با سن برقراری ارتباط جنسی در ایران که در چند شهر کشورمان صورت گرفته است. متاسفانه شروع رابطه جنسی در کشور ما در سنین 13 سال گزارش شده است. این تحقیق می تواند پیامدهایی را در رابطه با عدم تربیت جنسی درست برای کودکان دختر و پسر توسط خانواده ها و والدین به ما ارائه نماید.

در سنین نوجوانی به دلیل وجود تغییرات فیزیولوژی در بدن و یا در معرض قرار داشتن آن می تواند مشکلات زیادی را برای فرزندان به وجود آورد. این کشش جنسی در صورت عدم کنترل درست، می تواند موجب به وجود آوردن اختلالاتی در زندگی آینده فرد شود. آموزش مراقبت های بهداشتی برای این دسته از نوجوانان، از جمله ضرورت های مشاوره جنسی می باشد.

آموزش های جنسی نادرست و یا در برخی از از موارد حتی عدم آموزش جنسی، یکی از مشکلات دردسر آفرین برای زوجین می باشد که مسائلی را برای آن ها به وجود آورده است. مشکلاتی که در کودکی فرد وجود داشته است و یا در طرحواره او شکل گرفته است، گاها می تواند مسئله ساز شود و به همین دلیل باعث می شود تا رابطه جنسی درستی برقرار نشود.

برای دریافت مشاوره آنلاین ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین

خدمات مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین
خدمات مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین

در مشاوره تلفنی و همچنین مشاوره آنلاین تفاوتی در رابطه با کیفیت خدمات و ارائه آن ها وجود نخواهد داشت. برای آشنایی شما عزیزان برخی از این وظایف را شرح خواهیم داد.

گرفتن شرح حال

تفاوتی ندارد که شما چه سنی دارید و با چه نوع مشکلی دست و پنجه نرم می کنید. اولین قدمی که یک مشاور خواهد داشت این است که شرح حال درست و دقیقی از شما دریافت می کند. هر چه این شرح حال دقیق تر باشد، درمان موثرتری صورت می پذیرد و همچنین ریشه یابی مشکل نیز با سهولت بیشتری صورت خواهد پذیرفت.

حهت اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

اقدامات درمانی مناسب

رابطه جنسی مسئله ای است که فیزیولوژی و ژنتیک فرد را تحت تاثیر خود قرار داده است. به همین دلیل گاهی برای پی بردن به ریشه مسائل باید ما فرد را ارجاع دهیم تا به یک پزشک، متخصص زنان و یا اورولوژیست مراجعه نماید. پس از انجام آزمایش ها و همچنین معاینه دقیق ممکن است نیاز به دارو در کنار روان درمانی وجود داشته باشد که این موضوع می تواند موجب عملکرد بهتر مشاوره شود.

در برخی از موراد نیز ما شاهد هستیم که افراد مشکلاتی در گذشته داشته اند که به دلیل عدم حل این مشکلات افراد نمی توانند یک رابطه جنسی درست را برقرار نمایند. بنابراین تمامی این موارد باید مورد بررسی دقیق قرار گیرند. گاهی این مشکلات از حیطه تخصصی مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین خارج است و به همین دلیل با ارجاع مناسب کمک می شود تا مشکلات گذشته برطرف شود.

برای برقراری ارتباط با بهترین مشاوره جنسی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

بررسی علل و عوامل بروز مشکل پس از مصاحبه با زوج

برخی از مراجعین ما به تنهای به مراکز مراجعه می کنند و انتظار دارند تا مشکلات به وجود آمده از بین برود. این موضوع موجب می شود تا ما نتوانیم بسیاری از جنبه های دیگر را بررسی نماییم. با توجه به دو طرفه بودن این رابطه، ما باید حتما با هر دو نفر صحبت کنیم تا بتوانیم بهترین روش های درمانی را برای زوج مراجعه کننده داشته باشیم.

برای اطلاع از نکات زناشویی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

چه عواملی در اختلال نعوظ آقایان موثر است؟

مشاوره جنسی

عوامل مختلفی می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد. استرس یکی از عواملی است که موجب می شود آلت مرد پر از خون نشود و به همین دلیل امکان مقاربت درست به وجود نمی آید. ریشه این استرس باید به طور کامل شناخته شود و راه های موثر برای درمان را ارائه شود. درمان استرس با توجه به ریشه آن می تواند راه حل های مختلفی داشته باشد.

مصرف برخی از داروها می تواند موجب اختلال نعوذ شود. یکی از عواملی که در مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین حتما بدان خواهیم پرداخت، اطلاع از داروهای مورد مصرف می باشد. در صورت تشخیص این مسئله، نامه ای به پزشک معالج وی ارائه خواهد شد و از وی درخواست می شود تا در صورت امکان، داروی دیگری را جایگزین آن نماید.

افسردگی نقش بسیار مهمی در بروز اختلالات نعوظ خواهد داشت. نمی توان تمام تقصیر ها را گردن افسردگی انداخت، اما می توان گفت که افسردگی می تواند نقش بسیار مهمی در بروز مشکلات ایفا نماید. گاهی وجود برخی از بیماری های جسمانی نیز می تواند نشانه ای برای اختلال در عملکرد این افراد باشد که تمامی این موارد باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد. همچنین خودارضایی زیاد و یا تماشای زیاد فیلم های پرونوگرافی از دیگر عوامل موثر خواهد بود.

برای اطلاع از 14 نکته مهمی که دختران قبل از ازدواج باید بدانند بر روی لینک کلیک کنید.

حل مشکل واژنیمسوس در مشاوره جنسی

یکی از اختلالاتی که مختص به خانم ها می باشد، واژینسموس است. این اختلال می تواند علل متفاوتی داشته باشد. اما قبل از پرداختن به علل آن بهتر است در رابطه با این نوع اختلال توضیحات لازم را ارائه نماییم. اختلال واژنیمسموس به چه معناست؟زمانی که واژن خشک باشد و انقباض لوله های رحم وجود داشته باشد، درد زیاد به وجود می آید و این مسئله موجب ایجاد مشکل واژنیسموس می شود.

عدم آمادگی روانی به طور عمده می تواند از عوامل مهم در به وجود آمدن اختلال واژنیسموس باشد. مشکلات و تعارضات حل نشده دوره کودکی، از جمله مواردی است که می تواند موجب بروز این مشکل شود. گاهی مشکلات گذشته فرد ، موجب ایجاد این مشکل می شود که باید برای حل آن تلاش نمود و در این زمینه مشاوره جنسی می تواند بسیار موثر واقع شود.

چنانچه به یک ماما یا متخصص زنان برای رفع این مشکل واژینسموس مراجعه نمایید، ممکن است برای حل آن عمل جراحی را به شما پیشنهاد دهند. اما حل این مشکل به هیچ عنوان نیازی به عمل جراحی ندارد. در صورتی که از نظر روانی بتوانید آمادهگی لازم را پیدا کنید، مسئله قابل حل خواهد بود، و به همین دلیل دیگر نیازی به درمان پزشکی نخواهید داشت.

برای اطلاع از تاثیر اختلاف سنی در ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

درمان سرد مزاجی خانم و آقا

دلایل سردمزاجی را می توان به دو دسته تقسیم نمود. یکی از این دلایل به ژنوتیپ (ساختار ژنتیکی) وی مربوط می شود که این مورد در واقع موضوع ارثی است. تشخیص ارثی بودن این موضوع بر عهده یک فرد متخصص می باشد و شما نمی توانید خودتان به این تشخیص برسید. در این مورد باید بگوییم که کار زیادی از دست مشاوره بر نمی آید و در واقع باید تا حدود زیادی این موضوع را بپذیرید.

پس از اینکه مشخص شد مشکل فرد جسمی نمی باشد و تمام مسئله روانی در آن دخیل است، در این مورد بهترین مداخله این است که تمامی گذشته و همچنین شرایط روانی را به هنگام ارتباط جنسی بررسی نمایید. به عنوان مثال رابطه عاطفی و یا مصرف برخی از داروها، عدم برقراری ارتباط جنسی درست می تواند نشانه ای برای این مورد باشد.

سرد مزاجی در آقایان نیز می تواند تحت تاثیر این عوامل قرار بگیرد. در برخی از موارد دیگر باید بررسی ناتوانی جنسی به صورت دقیق ارزیابی شود. گاهی در بررسی های بیشتر مشخص می شود که خانم یا آقا از بدن فرد مقابل ناراضی است و به همین دلیل نمی تواند رابطه جنسی درستی برقرار نماید. این مشکلات باید یک یک مورد بررسی دقیق قرار گیرند.

برای برقراری ارتباط با مشاوره تلفنی ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

درمان درد ناشی از مقاربت

عمده ترین مشکلی که ما در مشاوره جنسی می توانیم برای درد های ناشی از رابطه جنسی بگماریم، عدم آموزش درست می باشد. در واقع این درد به طور عمده متوجه خانم ها است. زمانی که زن به لحاظ روانی آمادگی لازم را برای مقاربت نداشته باشد، در واقع نمی تواند به درستی این ارتباط را برقرار نماید و به همین دلیل دچار درد مقاربت می شود.

یکی دیگر از عواملی که گاها موجب ایجاد این مشکل می شود این است که آقا نمی تواند به درستی رابطه جنسی را برقرار نماید. متاسفانه برخی از آقایان توان کنترل شهوت خود را ندارند و به همین دلیل به هنگام ایجاد رابطه جنسی به یکباره بدون هیچ گونه پیش نوازی شروع به مقاربت می کنند و همین مسئله موجب ایجاد درد برای خانم ها می شود.

گاهی دردی که متوجه زن و مرد می باشد به دلیل عدم آموزش صحیح است. عدم انتخاب یک پوزیشن درست می تواند موجب شود تا خانم و آقا بیشترین میزان درد را متحمل شوند. انتخاب یک پوزیشن درست می تواند تجربه لذت بخشی از رابطه جنسی را برای فرد به وجود آورد و احساس لذت از این رابطه را در پی داشته باشد.

جهت برقراری ارتباط با مشاوره ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

عدم ارضا شدن زن و مرد

یکی دیگر از مشکلاتی که برای خانم و آقا ممکن است به وجود آید، عدم ارضا به هنگام رابطه جنسی می باشد. در برخی از موارد نارضایتی بدن فرد می تواند موجب ایجاد این مشکل شود. گاهی نیز انتظارات اشتباه و غلط فرد از پارتنر خود این مشکل را به وجود می آورد. و به دلیل همین انتظارات ارضای جنسی به درستی صورت نمی گیرد و در مشاوره جنسی آموزش های لازم ارائه می شود.

منفعل بودن به هنگام رابطه جنسی می تواند از دیگر عوامل به وجود آورنده این مشکل باشد. متاسفانه برخی از خانم ها این تصور را دارند که لطف بزرگی در حق همسر خود می کنند که این اجازه را به او می دهند تا به آن ها نزدیک شوند. این موضوع موجب می شود که تصور کنند برای برقراری رابطه جنسی فقط باید خود را در اختیار مرد قرار دهند و به دلیل منفعل بودن هر دو ارضا نخواهند شد.

گاهی انتظارات جنسی از طرف مقابل می تواند این مشکلات را به وجود آورد. به عنوان مثال تماشای زیاد فیلم های پورنوگرافی گاهی توقعاتی به وجود می آورد که فرد نمی تواند آن را در بدن و رفتار همسر خود بیابد و این موضوع موجب می شود تا حتی پس از بارها برقراری رابطه جنسی باز هم ارضای جنسی صورت نپذیرد.

جهت برقراری ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی بر روی لینک کلیک کنید.

محاسن مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین

محاسن مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین
محاسن مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین

برای بسیاری از افراد دشوار است که در رابطه با مسائل جنسی با کسی صحبت کنند. این موضوع در صورت گفت و گوی رو در رو و حضوری بسیار دشوار تر می شود . خوشبختانه در مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین این احساس خجالت از بین می رود و شما می توانید به راحتی با یک مشاور در این زمینه مشورت نمایید.

حهت اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

گاهی ممکن است شما مایل به دریافت خدمات مشاوره باشید اما همسرتان به دلیل خجالت و یا هر مسئله دیگری، تمایلی برای این کار نداشته باشد. در این صورت با استفاده از مشاوره تلفنی در منزل خود می توانید به راحتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را کسب نمایید و به بهبود رابطه و زندگی مشترک خود کمک نمایید.

با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل وجود بیماری کرونا، توصیه می شود که از منزل بیرون نروید. برای حفظ سلامتی خود بهتر است از مشاوره تلفنی استفاده نمایید تا علاوه بر کمک به حفظ سلامتی خود، از بروز مشکلات دیگر جلوگیری نمایید و همچنین مسائل و مشکلات خود را حل و فصل کنید.

برای اطلاع از پرسش و پاسخ نامزدی بر روی لینک کلیک کنید.

علت و ریشه مشکلات جنسی

مطابق با تحقیقات انجام شده، در بسیاری از موارد، افراد مفهوم و منظور خود را از صحبت ها و پیامم های دیگری به درستی متوجه نمی شوند. این موضوع می تواند باعث شود تا سو تفاهم های زیادی به وجود آید و همین مشکل به قوت خود باقی بماند. یکی از اقدامات ما به عنوان یک مشاور جنسی این است که مفهوم صحبت های مراجعین را برای یکدیگر قابل فهم می کنیم.

مثلا ممکن است خانم یا آقا مطرح کنند که من به فانتزی جنسی علاقه مند هستم. اما همسرم نه! در اینجا باید کاملا باید مشخص شود که منظور از فانتزی های جنسی چیست؟ ممکن است پیام و مفهوم شما و فرد مقابلتان متفاوت از یکدیگر باشد و این مسئله موجب ایجاد این مشکل می شود. بنابراین آموزش این مهارت نیز از دیگر موارد مشاوره جنسی خواهد بود.

گاهی زن و مرد هرگز از علایق و کارهایی که بدان علاقه مند هستند و مایلند همسرشان انجام دهد، صحبتی به میان نمی آورند. این موضوع موجب می شود تا دیگری به هنگام برقراری رابطه، از آنچه مورد پسند شماست اطلاعی نداشته باشد و این موضوع می تواند موجب شود تا افراد لذتی را تجربه نکنند و دائما شکایت جنسی داشته باشند که در این زمینه مشاور راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند.

برای اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با برخی از مسائل مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین آشنا نماییم. در صورتی که مایل به برقراری ارتباط با مشاوران ما هستید می توانید با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

چند جلسه می توان با مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین ارتباط برقرار نمود؟

برای برقراری ارتباط با مشاوران ما و همچنین دریافت مشاوره، هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت.

مشاوره جنسی به چه مواردی می پردازد؟

هر آنچه که در برقراری یک رابطه جنسی لذت بخش مشکل ایجاد کرده باشد همانند : انزال زودرس، انزال دیرس، اختلالات نعوظ در آقایان، اختلال واژنیمسوس در خانم ها در جلسات بدان پرداخته خواهد شد.

چگونه می توانم به شماره مشاوره جنسی تلفنی دسترسی داشته باشم؟

برای دریافت شماره های مشاوران ما می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بهترین زمان برای ایجاد برقراری رابطه جنسی چه زمانی است؟

صبح می تواند بهترین زمان برای برقراری یک رابطه جنسی باشد.

5/5 - (5 امتیاز)

همچنین ببینید

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

تماس با مشاور