سیاست های عروس برای مادر شوهر
سیاست های عروس برای مادر شوهر

سیاست های عروس برای مادر شوهر

داشتن یک رابطه خوب و مناسب با خانواده همسرتان درصورتی که با ارتباط خوب با مادرشوهر همراه باشد، می تواند موجب بهبود زندگی شما شود. اگر بتوانید سیاست های عروس برای مادر شوهر را به درستی اجرا کنید، آرامش بیشتری را خواهید داشت. در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک ارائه نماییم.

با توجه به شخصیت شما و نوع رابطه با مادرشوهرتان می تواند سیاست های متفاوتی به کار برد. جهت دریافت مشاوره در رابطه با برقرای سیاست های عروس برای مادر شوهر با مشاوران دکتر فکر تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود. کافی است با شماره های موجود در این جدول تماس حاصل نمایید.

برای عملی نمودن سیاست های عروس برای مادر شوهر بهتر است خودتان باشید و نقش بازی نکنید تا رابطه بهتری داشته باشید.

بهترین سیاست های عروس برای مادر شوهر

بهترین سیاست های عروس برای مادر شوهر
بهترین سیاست های عروس برای مادر شوهر

مادر شوهر به عنوان مادر دوم شماست و خانواده همسرتان به عنوان خانواده دوم شما ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر خواهید داشت. در واقع، روابط بین شما و همسرتان و همچنین ارتباط آن با مادر و خانواده او بسیار مهم است چرا که در زندگی شما تاثیر زیادی خواهد داشت و در صورت مثبت بودن می‌تواند به رشد شما کمک کند.

در صورتی که شما هم از آن دسته افرادی باشید که تمایل به برقراری یک رابطه مناسب و درست با مادر شوهرتان دارید و در پی یافتن راهکار هایی هستید که بتوانید رابطه را به بهترین وجه داشته باشید، ما به شما آموزش می دهیم که این اصول رعایت کنید تا در عین رعایت آن، شخصیت و حریم خصوصی خود و رابطه صمیمانه و احترام آمیزی نیز با مادرشوهرتان برقرار کنید.

برای اطلاع از شانزده نشانه خیانت در زندگی زناشویی [مردان+زنان] بر روی لینک کلیک کنید.

 احترام شرط اول

 شروع این بحث را با یک سوال آغاز می کنیم آیا شما تمایل دارید که دیگران به شما احترام بگذارند یا با بی احترامی با شما برخورد کنند؟ قطعا هیچ یک از ما انسان ها تمایل نداریم که با فردی در ارتباط باشیم که به ما بی‌احترامی کند. خصوصاً اینکه این فرد از ما از نظر سنی کوچکتر باشد و همچنین از  نظر تجربی ناپخته تر باشد.

 احترام به معنی پایمال کردن خواسته های خودتان و یا فراموش کردن شخصیت تان نمی باشد. در واقع با این روش شما می توانید  احترام خودتان را حفظ کنید چرا که اگر قصد بی احترامی داشته باشید و یا در مقابل بی احترامی های او بخواهید مقابله به مثل کنید، شما نیز فردی همانند او خواهید بود و پشیمانی از رفتارهای خود را از او گرفته اید و این برخلاف سیاست های عروس برای مادر شوهر می باشد.

 گاهی اوقات ما رفتارهای اشتباهی داریم. زمانی که فردی با احترام با ما برخورد می کند، خودمان از رفتار ناپسندی که داشته ایم احساس خجالت و شرمندگی می‌کنیم و به همین دلیل آن را تکرار نخواهیم کرد. ضمن اینکه مادرشوهر از شما بزرگتر است و به همین دلیل بهتر است که به او احترام بگذارید و به عنوان یک فرد مودب و باشخصیت خود را به او بشناسانید.

برای اطلاع از اینکه کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی بر روی لینک کلیک کنید.

در برخی موارد چشم‌پوشی کنید

برخی از عروس خانم ها با این شکایت نظر ما می‌آیند که مادرشوهرم عمداً رفتارهایی را دارد که می‌خواهد حرصم را در بیاورد و یا تلاش می‌کند تا عصبانیتم را تشدید کند فرض ما این است که مادر شوهر شما تمایل به انجام این کار داشته باشد.در این شرایط شما به او کمک کرده اید که به هدف خود بهتر بتواند برسد.

زمانی که شما بر روی رفتارهای یک نفر حساسیت خاصی داشته باشید و یا بسیار به مشکلات ایجاد شده توجه کنید این موضوع باعث می شود که کارهای فکری برای شما به وجود آید و به همین دلیل احساس خشم و عصبانیت شما بیشتر می شود. در این شرایط فردی که بیشترین آسیب را خواهد دید، خود شما هستید که دائماً ذهنتان درگیر بحث و جدل با  مادر شوهر است.

اگر شما جزء این دسته باشید یا در صحبت های اطرافیانتان شنیده باشید، برخی از خانم‌ها ممکن است در حین کار کردن یا ظرف شستن و یا حتی ممکن است دائماً درگیر بحث و مشاجره با مادرشوهر شان باشند. تکرار این موارد باعث بر هم خوردن آرامش شما و خط دار شدن رابطه تان خواهد بود و به همین دلیل گاهی بهتر است به سادگی از برخی مسائل بدون هیچ گونه ناراحتی عبور کنید.

برای اطلاع از دخالت مادر شوهر در زندگی + 5 راه حل بر روی لینک کلیک کنید.

مخالفت مستقیم و انتقاد نداشته باشید

مخالفت مستقیم و انتقاد نداشته باشید
مخالفت مستقیم و انتقاد نداشته باشید

 همه ما انسان ها از اینکه فردی مستقیماً نظرات منفی خود را در مورد مان ابراز کند، احساس ناراحتی خواهیم داشت و گاهی برخی از افراد ممکن است احساس خشم و کینه نسبت به فرد مقابل داشته باشند به همین دلیل در مواردی که احساس می کنید رفتار مادرشوهرتان مورد پسند تان نیست و یا اینکه نظرات او مخالف شماست. این می‌توانید به سادگی و خیلی محترمانه آن را به عنوان احساس خود و نظر خود را به عنوان مخالفت با او بیان کنید.

نحوه ابراز انتقاد به نوبه خود از سیاست های عروس برای مادر شوهر می باشد. به عنوان مثال زمانی که شما از این واژه ها که تو همیشه اینطوری هستی، این کارها اشتباه است؛ چرا اینطوری رفتار می‌کنی و مقابله کردن با صحبت های او می تواند تاثیر بسیار منفی در رابطه شما داشته باشد. حتی اگر به شما انتقاد می کند و انتقاد نابجایی است، می توانید راحت و با صراحت در عین احترام بگویید که این احساس شماست و در مورد رفتار تان تصمیم گیری کنید.

متاسفانه برخی از عروس خانم ها، برای انتقام گرفتن از رفتارهای مادرشوهرشان در حضور جمع، هنگامی که او در حال صحبت کردن در رابطه با مسئله خاصی است به راحتی در بین صحبت های او می آیند و با حرف هایشان سعی می کنند که صحبت های او را مورد نقد و انتقاد قرار دهند و یا به اصطلاح خودشان او را ضایع کنند و همین مسئله باعث می‌شود که احساس بدی در مادرشوهر خود نسبت به خود به وجود آورید.

برای اطلاع از برخورد با شوهر بی کار + 6 راهکار مرد بیکار زن شاغل بر روی لینک کلیک کنید.

برای کاربردن سیاست های عروس برای مادر شوهر پیش زمینه ها را فراموش کنید

 حقیقت این است که گاهی مشکلی بین مادرشوهر و عروس وجود ندارد. اما عروس صرف شنیده هایی که از دیگران داشته است که مادر شوهر هرگز فرد خوبی در زندگی ما محسوب نخواهد شد، نسبت به تمام صحبت‌های او و حتی احترام هایش موضع گیری خواهند نمود و به همین دلیل رابطه بسیار منفی به وجود می‌آید.

در صورتی که دیدگاه شما این است که مادر شوهرتان همیشه قصد دخالت و کنایه و نیش زدن به شما را دارد، رفتار او مورد پسند شما نخواهد بود چرا که در برخی موارد مادر شوهر واقعی می تواند بسیار شبیه به یک مادر برای شما باشد و راهنمایی های لازم را از او دریافت نمایید.

 متاسفانه برخی از خانواده های دختر ها به ظن خودشان می خواهند او را نصیحت کنند و راه و چاه را به او نشان دهند. اما در این نصیحت ها به او آموزش می دهند که مادر شوهرت فردی است که باید همیشه مقابل او بیزار و در برابر هر رفتارش عکس العملی داشته باشید. بهتر است خودتان منطقی نسبت به این موضوع فکر کنید و تلاش کنید تا به نتیجه درستی در مورد رفتارهای برسید.

برای اطلاع از پاسخ سوال از دست مادر شوهرم چیکار کنم؟ + 5 راهکار مهم بر روی لینک کلیک کنید.

از سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک عدم طعنه زدن

از سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک عدم طعنه زدن
از سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک عدم طعنه زدن

 هنگام مشاجره بسیار مراقب باشید که چه صحبت‌هایی را نسبت به طرف مقابل ارائه می کنید، چرا که این صحبت‌ها در بسیاری از موارد قابل فراموشی نیستند و همین مسئله موجب ایجاد کینه در بین شما و مادر شوهرتان می شود که حتی می تواند نکات مثبت شخصیتی شما را زیر سوال ببرد رفتارهای مثبت آینده‌تان را بی تاثیر کند.

اینکه “تو نتوانسته ای این پسرت را به درستی تربیت کنی و رفتارهای درست را به او یاد دهی” کاملاً اشتباه است. این موضوع نشان می‌دهد که شما به او این بازخورد را می دهید که تو فرد ناتوانی هستی و خانواده شما خانواده خوبی نیستند و من از شما برتر و بالاترم. طبیعی است در این شرایط، مادر شوهر شما در جلوی شما تمام قد خواهد ایستاد.

 رفتارهای شما در بسیاری از موارد، به وجود آورنده مشکلات با شوهرتان خواهد بود به همین دلیل هرگز باور نکنید که شما کاملا بی تقصیر هستید و تمام تقصیرها بر عهده شوهر و مادرشوهر خواهد بود. چنانچه شما فرزندی داشته باشید و ازدواج کند و همین رفتارها را عروس شما با شما داشته باشد، آیا از این موضوع احساس خوبی به شما دست خواهد داد؟

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده بر روی لینک کلیک کنید.

در بحث های خانوادگی شان شرکت نکنید

 شما به عنوان عضوی از خانواده همسرتان هستید. اما اجازه ورود به برخی از مسائل خانوادگی آنها را نخواهید داشت. در مورد همسرتان نیز اوضاع به همین شکل است و نیز نباید در بین روابط خواهر و برادری و روابط خانوادگی شما و یا همچنین بحث و مشکلاتتان اظهار نظر نماید و رعایت این موضوع از جمله سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک می باشد.

به عنوان مثال : ممکن است ناراحتی ها و کدورت هایی بین دو نفر از اعضای خانواده به وجود آمده باشد .اگر شما طرف یکی از آنها را که حتی حق بااوست بگیرید؛ این موضوع موجب می‌شود نسبت به شما احساس منفی به وجود آید و شاید شما به عنوان فردی در خانواده شناخته شوید که قصد بر هم ریختن رابطه ها را خواهد داشت. بنابراین بهتر است برای اظهارنظر بسیار محتاطانه عمل کنید.

 اگر شما بتوانید رابطه دو نفر از اعضای خانواده همسرتان و یا مشکلات به وجود آمده بین آنها را بهبود بخشید، بسیار مناسب و مورد پسند خواهد بود. اما در صورتی که این تقاضا از شما شده باشد، چرا که هر کار سر خود و بدون مشورت و یا اجازه اعضای خانواده می تواند موجب ایجاد دردسر برای شما شود.

 با همسرتان هماهنگی بیشتری داشته باشید

 متاسفانه برخی از آقایان زمانی که همسرشان حرف منفی در رابطه با مادر شوهر و یا خانواده شوهر ابراز می‌کنند، همین صحبت‌ها را به راحتی به خانواده خود انتقال می دهند و به آنها می گویند که پشت سر شما این حرف‌ها را می‌زنند و روبروی شما اینگونه رفتار می کنند. بهتر است به همسرتان بگویید که صحبت ها و بحث های شما تنها باید بین خودتان بماند.

 در صورتی که شوهر شما اینگونه رفتارها را داشته باشد، این موضوع باعث می شود که مادرشوهرتان احساس کند شما خدایی ناکرده فرد دورویی هستید و تظاهر به خوبی و دوست داشتن می کنید همین موضوع باعث می‌شود نسبت به رفتارهای مثبت شما نیز از عکس العمل های منفی داشته باشد و سیاست های عروس برای مادر شوهر بی نتیجه بماند.

 از او کمک بگیرید. چرا که مادر خود را بهتر از هر فرد دیگری می شناسد. به او بگویید که می خواهم رابطه ام با مادرت بهبود بیشتری داشته باشد و رابطه بهتری با او داشته باشم. چگونه می توانم این کار را انجام دهم او می‌تواند راهنمای خوبی در این زمینه باشد و به شما کمک کند تا رابطه بسیار بهتری با او کسب کنید.

برای اطلاع از روش های مقابله با خیانت همسر در روابط زناشویی و عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

 از سیاست های عروس برای مادر شوهر : داشتن رابطه خانوادگی خوب

 در برقراری روابط و رفت و آمد، حفظ تعادل بسیار مهم است. زیرا اگر روابط شما با یکدیگر بسیار کم باشد این موضوع موجب می شود که فاصله شما زیاد شود و حتی اگر همسرتان دچار مشغله های زیادی باشد، همین مسئله باعث می شود تا مادرشوهرتان این موارد را از چشم شما ببیند و زمینه ناراحتی را فراهم کند. بنابراین هر چند وقت یک بار زمانی را برای سر زدن به خانواده همسرتان قرار دهید.

 نوع دیگر روابط بین اعضای خانواده زمانی است که ارتباطات خانوادگی بیش از حد معمول می‌شود در این زمینه نیز بهتر است تعادل را رعایت کنید. زیرا سرزدن های دائمی حتی اگر از روی محبت هم باشد، این پیام را به فرد می رساند که حریم خصوصی او دچار خطشه شده است. همین مسئله موضع‌گیری نسبت به رفت و آمد های شما را فراهم کرده و زمینه تنش را فراهم می کند.

 در رابطه با رفت و آمدهای  خانواده، همسرتان نیز بهتر است تعادل را حفظ کنید. چرا که اگر دائماً آنها را دعوت کنید این موضوع به یک وظیفه برای شما تبدیل می شود و در صورتی که بتوانید این کار را انجام دهید، واکنش های منفی بسیاری ممکن است از جانب خانواده خود داشته باشید. بنابراین حفظ تعادل در هر زمینه بهتر است.

برای اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

 در حضور مادر شوهر، احترام همسرتان را بیشتر حفظ کنید

 لازم نیست که برای احترام گذاشتن به همسرتان، نقش بازی کنید. اما قطعا بسیار برای مادرشوهرتان مهم است که پسر خود را به دست چه کسی سپرده است و آیا او در حال حاضر زندگی آرام و خوبی را تجربه می‌کند یا خیر؟ در مقابل مادر شوهر تان تلاش کنید که با احتیاط بیشتری با همسرتان برخورد کنید و احترام او را بیشتر رعایت کنید.

 طبیعی است که بین زن و مرد تعارض ها و تنش هایی به وجود آید. اگر در این شرایط مادرشوهرتان به منزلتان می آید سعی کنید که رفتار بسیار محترمانه با همسرتان داشته باشید و ناراحتی ها و دلخوری های خود را به بعد از رفتن او موکول کنید چرا که با این کار حریم خصوصی خود را به عنوان یک خانواده مجزا حفظ کرده اید.

 شوخی هایی که شما و همسرتان با یکدیگر دارید ممکن است برای مادر شوهرتان معنای دیگری داشته باشد. اما برای خودتان تنها یک شوخی و بذله گویی باشد باز هم در این شرایط بهتر است حرف ها و صحبت‌ها را در حریم خصوصی خود داشته باشید و در حضور مادرشوهرتان هرگز این رفتارها را تکرار نکنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با سیاست های عروس برای مادر شوهر مطالبی را ارائه نماییم. برای دریافت مشاوره در رابطه با سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

سه سیاست مهم عروس با مادر شوهر در زندگی مشترک چیست؟

مهم ترین آن ها می توان احترام گذاشتن به او، برقراری روابط گرم و صمیمی با او و احترام گذاشتن به همسرتان در حضور او.

سیاست های عروس برای مادر شوهر چه مواردی می تواند باشد؟

برای اطلاع کامل از بهترین و مهم ترین موارد قابل انجام می توانید وارد سایت شوید و این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

آیا درست است که برای داشتن رابطه صمیمی با مادرشوهر همیشه با او رفت و آمد داشته باشم؟

رفت و آمدهای همیشگی می تواند موجب شود تا حریم خصوصی شما از بین رود و صمیمت شما به جای افزایش، کاهش پیدا کند.

آیا صحبت کردن در رابطه با مسائل زندگی و مشکلات بین زوجین با مادرشوهر درست است؟

یکی از سیاست های عروس برای مادر شوهر این است که شما مشکلاتتان تنها بین خودتان باقی بماند.

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

بهترین راه برخورد با همسر چشم چران

بهترین راه برخورد با همسر چشم چران

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور