چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟
چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟

چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟

گلایه ها و ناراحتی های بین عروس و مادرشوهر همیشه وجود داشته است. در رابطه با اینکه چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ + 3 راهکار مهم را در ادامه این مقاله بدان خواهیم پرداخت. پاسخ به این سوال که با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم بستگی زیادی به دلیل تیکه انداختن دارد که ما به طور کامل شرح ماوقع نموده ایم.

برای دریافت مشاوره اختصاصی در رابطه با این سوال که چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ می توانید با مشاوران دکتر فکر که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با آن ها تماس حاصل نمایید.

در رابطه با اینکه چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ باید گاهی با صحبت و گاهی با رفتارتان پاسخ او را بدهید.

چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ با استفاده از این روش ها

 چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ با استفاده از این روش ها
چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ با استفاده از این روش ها

خانم ها به دلایل مختلفی ممکن است این سوال را داشته باشند که چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ و یا با او چگونه رفتار کنند منظور از این جواب دادن، این است که چگونه می توانند رابطه بهتری با او داشته باشند و گاهی نیز می خواهند “رو کم کنی” به اصطلاح عامیانه داشته باشند و جواب او را بدهند تا از حد خودش تعرض نکند.

 در مقالات مختلف به نحوه برقراری یک ارتباط خوب با مادرشوهر برای داشتن آرامش بیشتر عروس خانم و همچنین جلوگیری از ایجاد مشکلات دیگر صحبت نمودیم. در این مقاله نیز به مهمترین پاسخ هایی که نباید به مادرشوهر تان بدهید اشاره خواهیم کرد. همچنین  توضیحاتی در رابطه با اینکه چگونه نسبت به صحبت های حساسیت نشان ندهید.

برای اطلاع از نحوه برخورد با شوهر بی کار + 6 راهکار مرد بیکار زن شاغل بر روی لینک کلیک کنید.

بهترین پاسخ به سوال چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ 

 همانطور که اشاره شد، در ادامه در رابطه با بدترین پاسخ هایی که عروس خانم ها می توانند به مادرشوهرشون بدهند اشاره خواهیم نمود.

برای اطلاع از اینکه چگونه مادر شوهر را حرص دهیم؟ + 14 توصیه بر روی لینک کلیک کنید.

کسی از شما نظرخواهی نکرد

دخالت را می‌توانیم نظر دادن و ارائه صحبت ها یا پیشنهادهایی از سوی مادر شوهر در زمان تصمیم گیری در نظر بگیریم. شاید مادرشوهر قصد دخالت کردن در زندگی عروس خود را خواهد داشت و تلاش می‌کند تا لج شما و حسادتش را بیشتر کند در این شرایط، ممکن است عروس خانم از جملاتی همانند کسی از شما عذرخواهی نکرده و یا این که نظر شما را نخواستم استفاده کند.

 در رابطه با اینکه این جملات کاملا بی ادبانه می باشد، هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد اما می توانید احتمال دیگری را در رابطه با اظهار نظرهای او در نظر بگیرید. در واقع ممکن است واقعا اون منظور بدی از ارائه نظرات خود نداشته باشد و تمایل به راهنمایی نسبت به موارد مختلف داشته باشد که در این صورت می توانید از راهنمایی های او استفاده کنید.

 اما در شرایطی که واقعا او قصد دخالت در زندگی شما را دارد، بهترین کار این است که به او بگویید متشکرم اما ما تصمیم گرفتیم که این کار را انجام بدهیم و با همین جمله حریم خصوصی خود را به او یادآور شده اید. بدون این که همسرتان را طرف مقابل مادرش قرار دهید می توانید از او بخواهید که در رابطه با تصمیمات زندگیتان سهم بیشتری داشته باشد و پاسخ مناسبی به سوال چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ داده اید.

برای اطلاع از راه قطع دخالت مادر شوهر در زندگی + 5 راه حل بر روی لینک کلیک کنید.

 از قول هایی که نمی توانید به آنها عمل کنید بپرهیزید

 برخی از عروس خانم ها در اوایل ازدواج ممکن است به مادر شوهر شان بگویند که من هم مثل دختر شما هستم و هر وقت کاری داشتید در خدمتم و مرا همانند دختر خود بدانید. در این شرایط شما با گفتن این سخنان شرایطی را فراهم کرده اید که او هر زمانی نیاز به کمک داشته باشد می تواند روی کمک شما حساب باز کند.

 اما آیا در ادامه زندگی می تواند همین روند را در پیش بگیرید؟ به عنوان مثال : آیا می توانید همیشه در اختیار او باشید و از کارها مشغله های خود بگذرید؟ چقدر مادرشوهرتان کارها و یا اموری خواهد داشت که به کمک شما نیازمند می باشد؟ در این شرایط اگر تعداد دفعات زیاد شود، آیا شما خسته نمی شوید؟

 بهتر است بدانید که همه ما انسان ها نمی توانیم همیشه در اختیار دیگران باشیم و به همین دلیل تا حد توانمان امکان کمک به آنها را خواهیم داشت و اگر نتوانید به این درخواست ها عمل کنید باعث شده اید که شما به عنوان فردی که بدقول که به عهد خود وفا نمی کند شناخته شوید و همین مسئله موجب ایجاد احساس انزجار نسبت به شما خواهد شد و در ادامه به دنبال چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ خواهید بود.

برای اطلاع از برخورد با شوهر بی توجه + 6 روش معجزه کننده بر روی لینک کلیک کنید.

با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟ لشکرکشی ممنوع

با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟ لشکرکشی ممنوع
با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟ لشکرکشی ممنوع

 برخی از خانم ها هنگامی که مادر شوهرشان نابجایی به آنها می‌گوید و یا طعنه و کنایه می‌زنند. همسر خود را سپر بلا قرار می دهند و از او می‌خواهند که جواب مادر شوهرش را بدهد و یا اینکه او را مابین مادرش و و خود قرار می دهند. شدیدتر از آن این است که درخواست می کنند که بین او و مادرش یکی را انتخاب کند.

 شما به عنوان همسر او حق دارید که احساس کنید همسرتان متعلق به شما است و در بسیاری از موارد پشتیبانی خوبی برای شما خواهد بود. اما فراموش نکنید که اینجا جنگ شما و مادر شوهرتان نیست و او دشمن شما نخواهد بود. اینکه از او بخواهید در حضور مادرت جوابش رو بده و طرف من باش. زمینه را برای دخالت های بیشتر و کینه و دشمنی نسبت به خود فراهم نموده است.

حتی اگر در وسط دعوا همسر شما طرف شما را بگیرد و به شما حق بدهد، باز هم پیروز میدان نمی باشید چراکه در یک بحث و مشاجره هر دو نفر درگیر آن خواهند شد و از نظر روانی فرد دچار فرسایش می شود. این پیروزی می‌تواند زمینه بروز مشاجره های بیشتری برای شما فراهم کند و از پاسخ های مناسب برای چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ نخواهد بود.

برای اطلاع از روش های برخورد با مادر شوهر بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ نگو پسرت رو خوب تربیت نکردی

 یکی دیگر از حرف هایی که ممکن است خانم ها به مادرشوهر شان به هنگام بحث با همسرشان و یا فرصت های پیش آمده بین خودشان و شوهرشان عنوان کنند، همین است که تو نتوانسته‌ای پسرت را به درستی تربیت کنی به همین دلیل است که این مشکلات به وجود آمده است. اگر شما در چنین موقعیتی مادرشوهرتان باشید چه احساسی خواهید داشت؟

 این سخن می‌تواند دید همسرتان را نسبت به شما نیز خدشه دار کند. چراکه در این بحث و مشاجره شما او را نیز تحقیر نموده اید. اگر دلخوری از همسرتان دارید، بهتر این موضوع را به مادرش و نوع تربیت او نسبت ندهید. چرا که شما نیز ممکن است در برخی موارد مطابق میل شوهرتان و خانواده او باشید و این اختلاف سلیقه نمی تواند به تربیت ارتباطی داشته باشد.

 ممکن است با خود بگویید اگر او فرزند خود را به درستی تربیت می‌کرد، این مشکلات به وجود نمی‌آمد. فرض ما این است که سخن شما کاملا درست است. آیا با ابراز آن موجب نمی‌شوید که مادرشوهرتان احساس منفی تری نسبت به شما به وجود آورد و اجازه دخالت و کنایه و طعنه زدن بیشتری را فراهم کند؟ و پیامد آن این سوال که با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم خواهد بود.

برای اطلاع از شانزده نشانه خیانت در زندگی زناشویی [مردان+زنان] بر روی لینک کلیک کنید.

من با خانواده خودم احساس راحتی بیشتری دارم

 در برخی شرایط ممکن است شما مجبور به انتخاب خانه پدری خود و یا خانه پدری همسرتان برای مدت کوتاهی داشته باشید. در این شرایط شاید شما نسبت به درخواست رفتن به منزل پدر شوهر این واکنش را نشان دهید که من در منزل پدرم راحت ترم این بسیار طبیعی است که شما در منزل پدری خود احساس راحتی کنید اما آیا ابراز آن درست است؟

طبیعی است که هر یک از ما تمایل داریم وقت بیشتری را در کنار خانواده هایمان بگذرانیم. اما این موضوع می تواند با توافق شما و شوهرتان انجام شود و نیازی نیست که برای صحبت کردن در این مورد به جر و بحث و نیش و کنایه ها متوسل شوید. هیچ اشکالی ندارد که زمانی را برای ماندن در کنار خانواده همسرتان کنار بگذارید.

این دید را که اگر همسرتان زمان بیشتری را در کنار خانواده خود باشد، باعث فروپاشی زندگی شما می شود نداشته باشید و بودن در کنار خانواده خود به معنی از بین بردن رابطه مثبت شما نمی باشد. بلکه او نیز به عنوان فرزندی و عضوی از یک خانواده تمایل دارد که در کنار آنها باشد و بهتر است که این حق را به او بدهید.

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته بر روی لینک کلیک کنید.

در مورد ارث و میراث صحبت نکنید

در مورد ارث و میراث صحبت نکنید
در مورد ارث و میراث صحبت نکنید

 حتی به شوخی، صحبت کردن در رابطه با ارسال میراث و سهم شما می‌تواند این پیام را به مادر شوهرتان برساند که شما منتظر مرگ آنها هستید و به اموال آنها چشم دوخته اید. این موضوع برای هر فردی حتی خود شما ناخوشایند است. سهم الارث شما موضوعی است که باید در زمان خود مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

این سخن که من سهمم را می‌خواهم، به هر شکلی که گفته شود بدین معنی است که شما تا زمانی برای ما قابل تحمل هستید که میراثی از شما به ما برسد. فراموش نکنید که شما حقی از ارث میراث پدری شوهرتون دارید اگر آنها به شما بدهند بسیار خوب است اما اگر ندهند، نمی توانید نسبت به این موضوع اعتراض داشته باشد.

 درخواست سهم الارث تنها موجب ایجاد احساس منفی نسبت به شما خواهد شد، بلکه حتی می‌تواند باعث شوید که همسر شما را از ارث محروم کنند. طبیعی است که هیچ یک از ما تمایلی نداریم که دیگران به ارث ما چشم دوخته باشند. در رابطه با اینکه چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ این راهش نخواهد بود.

جهت اطلاع از وظایف زن در زندگی مشترک بر روی لینک کلیک کنید.

چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ بچه ها را قاطی ماجرا نکنید

 یکی از راه حل های درمانی برخی از خانم ها این است که در مقابل دعواهای به وجود آمده بین خودشان و خانواده همسرشان ترجیح می‌دهند که فرزندان را از دیدن مادربزرگ و پدربزرگ پدریشان و یا عمو و عمه محروم کنند به خیال اینکه با این کار، خانواده همسر خود را زجر داده و خط و نشان های لازم را برای آن ها کشیده اند.

 این کار بسیار شرم آور است. چرا که از همان ابتدای کودکی به بچه ها آموزش داده اید که مشکلات شخصیتی را داشته باشند. لشکر کشی کردن نیز نوع دیگری است که شما به فرزندتان آموزش می دهید. انتظار این چنین رفتارهایی را در آینده نسبت به خودتان نیز داشته باشید. چراکه او از ابتدا کودکی هم این مسائل را از شما آموزش دیده است.

برای اطلاع از بیست نشانه خیانت مردان و حالات آنها بعد از خیانت به همسر بر روی لینک کلیک کنید.

مادر شوهرتان را طرف دعوا با فرزندانش نکنید

 یکی از راهکارهایی که برخی از دختر خانم ها در مقابل ناراحتی های به جود آمده از سایر اعضای خانواده همسرشان دارند این است که این ناراحتی ها را به مادرشوهرشون ابراز می‌کنند و از او می‌خواهند که خودش به صحبت کردن و نصیحت کردن به فرزندانش بپردازد. این راهکار به هیچ عنوان اصولی و درست نمی باشد.

 حتی اگر مادر شوهرتان در اقدامات اولیه در مقابل چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ طرف شما را بگیرد و به شما حق دهد و صحبت کردن با اعضای خانواده ممکن است آنها مواردی در رابطه با شخصیت شما به درست یا غلط عنوان کنند که باعث شود مادرشوهرتان نیز همان طرز تفکر را نسبت به شما داشته باشد. بنابراین نه تنها کمکی به رفع مشکلات نکرده اید بلکه موجب به وجود آمدن مشکلات بیشتری نیز شده اید.

جهت اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم

با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم
با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم

قبل از اینکه بخواهیم راهکاری در این زمینه ارائه نماییم و به این موضوع بپردازیم که با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟ بهتر است ابتدا دلیل گفتن نیش و کنایه و یا به اصطلاح تیکه انداختن را بدانیم. جالب است بدانید زمانی که ما شرایط گفتگوی مسالمت آمیز و صحبت های معمولی را نداریم، ترجیح می دهیم حرفهایمان را با نیش و کنایه و تیکه زدن به دیگران مطرح کنیم.

  اگر می خواهید از شنیدن نیش و کنایه پیشگیری کنید، می‌توانید شرایطی را فراهم نمایید که او بتواند صحبت ها و یا گلایه‌های خود را کاملاً راحت بیان کند. اما در مرحله دوم ، کمی زیرکانه تر می توانید رفتار کنید بدین معنا که به دنبال ریشه و علت گفتن این تیکه ها باشید. آیا این تیکه ها جزئی از شخصیت او محسوب می شود؟  آیا می خواهد تنها حرص شما را در بیاورد؟

پاسخ این سوال ها بر اساس نوع رفتار نیز می تواند متفاوت باشد. اما دقت داشته باشید که اگر جزئی از شخصیت او محسوب شود، می توانید نسبت به به سخن هایش کاملاً بی تفاوت باشید. زیرا از روی غرض و کینه نخواهد بود و به همین ترتیب آرامش بیشتری خواهید داشت. اگر تیکه های او به دلیل ایجاد عصبانیت شما است باز هم می توانید با بی تفاوتی تان حرص و را در بیاورید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با اینکه چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ + 3 راهکار مهم ارائه نماییم. همچنین به توضیحاتی در مورد اینکه با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟ اشاره نمودیم. برای برقراری ارتباط با مشاوران دکتر فکر می توانید با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟

اگر این تیکه انداختن از جمله ویژگی های شخصیتی اوست.بهتر است که نسبت به آن بی توجه باشید.

چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟

در همه موارد، نیازی نسیت که شما جواب او را بدهید. گاهی سکوت می تواند بهترین جوابی باشد که شما در برابر صحبت های نامناسب او می دهید.

چگونه جواب مادر شوهر را بدهیم؟ + 3 راهکار مهم بهم بگید.

در این رابطه ما مقاله ای را اختصاص داده ایم که پس از مطالعه کامل آن، می توانید از این موضوع اطلاع یابید. کافی است وارد سایت شوید.

میخواد حرص من رو دربیاره! با تیکه های مادرشوهرم چکارکنم ؟

در صورتی که واقعا مادرشوهرتان قصد ناراحت کردن شما را دارد، بهترین راهکار این است که کاملا بی تفاوت از صحبت هایش عبور کنید تا حرص بیشتری به او بدهید.

5/5 - (3 امتیاز)

همچنین ببینید

گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

7 روش جهت گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور