رابطه تری سام
رابطه تری سام

تری سام چیست؟ روانشناسی داشتن رابطه سه نفره

رابطه تری سام، یکی از انواع رابطه جنسی مخرب در روابط است که می تواند دامنگیر بسیاری از روابط و زوجین شود. از آنجایی که سوالات بسیاری در رابطه با این موضوع وجود دارد، ما در این مطلب قصد داریم به بررسی دلایل برقراری رابطه تری سام و همچنین پیامدها و عوارض رابطه تری سام بپردازیم.

تری سام چیست؟

روانشناسی تری سام چیست؟ رابطه سه نفری رایج ترین فانتزی جنسی در بین آمریکایی ها است. بر اساس نظرسنجی از 4175 نفر که توسط محقق جنسی موسسه کینزی، دکتر جاستین لهملر برای کتابش ” به من بگو چه می خواهی ” انجام شده است، تری سام رایج ترین فانتزی جنسی در میان آمریکایی ها است. از نمونه بسیار متنوع 18 تا 87 ساله، 95 درصد از مردان و 87 درصد از زنان گفتند که در مورد رابطه جنسی با چندین شریک خیال پردازی کرده اند.

در سال 2017، یک مطالعه در ایالات متحده با نمونه ای ملی با بیش از 2000 نفر نشان داد که 18٪ از مردان و 10٪ از زنان ثبت کرده اند که در طول زندگی خود رابطه تری سام داشته اند. مطالعات در ایالات متحده و کانادا نشان داده است که از هر پنج نفر تقریباً یک نفر در مقطعی از زندگی خود به شکلی درگیر آن بوده است که این امر به اندازه داشتن یک گربه رایج است.

پیامدها و عوارض رابطه تری سام

تری سام چیست؟

در این قسمت همراه ما باشید تا پیامدها و عوارض رابطه تری سام را بررسی کنیم. قبل از هر چیزی باید به شما بگوییم که روابط مثلثی، رابطه سه نفر و یا تری سام می تواند تاثیرات بسیار بیشتر و بدتری از آن چیزی که شما تصورش را می کنید روی زندگی تان داشته باشد. ما در این مطلب تنها به بخشی از این تاثیرات اشاره می کنیم، برای اطلاع از سایر عوارض می توانید با ما در تماس باشید و حتماً از کارشناسان کمک بگیرید.

احتمالاً کسی کنار گذاشته می شود

در یک دنیای بی نقص، در انتقال از یک شریک به شریک دیگر هیچ ناهنجاری وجود نخواهد داشت. اما در واقعیت، هماهنگ کردن هر حرکت برای هر شرکت کننده ممکن نیست مگر اینکه به صورت بازی به بازی نوشته شده باشد. بنابراین، به احتمال زیاد، چندین لحظه بی‌تحرکی ناخوشایند برای هر یک از شما در طول برخورد وجود خواهد داشت.

دعوت از یک دوست می تواند عواقب بعدی را ناخوشایند کند

داشتن رابطه جنسی وحشیانه و عجیب با یک غریبه می تواند به اندازه کافی ناراحت کننده باشد علی الخصوص اگر قرار باشد این فرد را در آینده نیز دوباره ببینید.

طاقت فرسا است

به دلیل ماهیت موقعیت، یک رابطه سه نفره می تواند از نظر فیزیکی، ذهنی و حتی احساسی بسیار سخت باشد. شما بدن خود را داوطلبانه در اختیار دو نفر دیگر قرار می دهید و به هر دوی آنها تقریباً همزمان لذت جنسی می دهید.

نگرانی دو نفر را دارید

حتی تصور اینکه در رخت خواب یک نفر دیگر نیز با شما هست، می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد

همه شما در یک زمان به لذت نمی رسید

در تمامی روابط سه نفره ممکن است فاصله بسیار زیادی بین ارگاسم اعضا باشد که این خود می تواند منجر به بروز مشکلات بعدی شود.

ممکن است نادیده گرفته شوید

پیامدها و عوارض رابطه تری سام

افراد در زمانی که می خواهند رابطه جنسی داشته باشند در آسیب پذیرترین حالت خود قرار دارند. آنها کاملا برهنه هستند و داوطلب می شوند تا تمام بدن خود را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارند. همانطور که گفته شد، تصور نادیده گرفته شدن برای مرد یا زن دیگری در همان برخورد جنسی بسیار تحقیرآمیز است و به مرور نشانه های افسردگی در او پدیدار می شود.

ممکن است مجبور شوید در هر موقعیتی قرار بگیرید

اگر زنی هستید که با دوست پسر خود و مرد دیگری درگیر یک قرار سه نفره هستید، ممکن است یکی از آنها بخواهد موقعیت خاصی را برای شما ایجاد کند تا برای هر دوی آنها در دسترس باشید.

صمیمیت بین دو شریک را از بین می برد

شما به شخص دیگری اجازه می دهید که وارد رابطه شود. ممکن است این نفر سوم در رابطه از شما بیشتر لذت برده و یا حتی مشکلات متعدد دیگری را نیز به وجود بیاورد.

خطر حسادت وجود دارد

دیدن تعامل با مرد یا زن دیگری و برخورد با شخص دیگری می تواند کاملاً ویرانگر باشد و حس حسادت در زنان و مردان را القا کند.

رابطه جنسی یک به یک ممکن است دیگر هرگز رضایت بخش به نظر نرسد

بعد از اینکه با معشوق خود در یک سه نفری شرکت کردید، زندگی جنسی شما هرگز مثل قبل نخواهد بود و حتی ممکن است دیگر در رابطه دو نفره هرگز لذت سابق را نبرید.

ممکن است بعد از آن احساس شرمندگی کنید

لذت بردن از رابطه جنسی شما را تبدیل به یک فرد بد، ناپسند یا منزجر نمی کند. اما پس از رابطه سه نفره ممکن است احساس فساد، بی ارزشی یا استفاده شده داشته باشید.

کاری که در اتاق خواب انجام می دهید به خودتان مربوط است، مگر اینکه بخواهید زندگی جنسی خود را با یک شریک عاشقانه یا با دوستان نزدیک به اشتراک بگذارید. اما در هر صورت، شما این حق را دارید که تمایلات جنسی خود را بپذیرید و خود را هر طور که می خواهید ابراز کنید.

دلایل برقراری رابطه تری سام

دلایل برقراری رابطه تری سام

از جمله اصلی ترین دلایل برقراری رابطه تری سام، تنوع و جذابیت در رابطه جنسی است.

البته تاثیر پورن را نیز نباید نادیده گرفت. زیرا فیلم های پورن باعث ایجاد فانتزی های ذهنی می شود که این تمایل را در افراد شدیدتر خواهد کرد.

افراد بایو سکشوال نیز به داشتن اینگونه روابط تمایل بیشتری دارند زیرا می توانند همزمان رابطه جنسی را هم با یک مرد و هم با یک زن تجربه نمایند. به مردانی که هم تمایل و کشش جنسی به زن و هم مرد دارند، بای سکشوال می گویند.

بنابراین رابطه سه نفره به مرد این امکان را می دهد که هم زمان در رابطه ای باشد که هم مرد و هم زن در آن حضور دارند.

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی رابطه تری سام بپردازیم و به تمامی سوالات شما مبنی بر اینکه دلایل برقراری رابطه تری سام و همچنین، پیامدها و عوارض رابطه تری سام چیست پاسخ دهیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با اینکه تری سام چیست؟ داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا رابطه تری سام می تواند نتایج مثبتی در رابطه داشته باشد؟

خیر قطعاً فقط تاثیر منفی خواهد داشت.

روابط تری سام چه عواقبی ممکن است داشته باشند؟

در این مقاله می توانید بارزترین نتایج اینگونه روابط را مطالعه فرمائید.

رابطه تری سام در چه افرادی بیشتر دیده می شود؟

رابطه تری سام بیشتر در افراد تنوع طلب و منحرف دیده می شود.

رابطه تری سام به چه معنا است؟

روابطی مثلثی که در آن همزمان سه نفر به رابطه جنسی می پردازند را رابطه تری سام می نامند.

5/5 - (3 امتیاز)

همچنین ببینید

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی

نحوه ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور