10 مورد از انتظارات زنان در رابطه جنسی از مردان
10 مورد از انتظارات زنان در رابطه جنسی از مردان

10 مورد از انتظارات زنان در رابطه جنسی از مردان

رابطه جنسی می تواند احساس لذت بخشی را برای افراد ایجاد نماید البته این موضوع در صورتی است که به درستی این ارتباط برقرار شود. در رابطه با 10 مورد از انتظارات زنان در رابطه جنسی از مردان نیز ما در ادامه اطلاعاتی را ارائه خواهیم نمود. علاوه بر مطالعه این مقاله، می توانید برای دریافت مشاوره جنسی با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید.

انتظارات زنان در رابطه جنسی

رابطه جنسی یک رابطه یکطرفه نسیت. پس از ازدواج زن و مرد، هر دو به دلیل نیاز جنسی که دارند، به دنبال احساس لذت می باشند و به همین دلیل انتظاراتی را نیز برای لذت بیشتر از همسرشان خواهند داشت که در صورت برآورده شدن آن می تواند موجب آرامش بیشتر و احساس بهتر بین آن ها شود و همچنین زندگی زناشویی خوب و بهتری برای آنها رقم بخورد.

گاهی این گونه تصور می شود که تنها آقایان هستند که از نیاز جنسی بالایی برخوردارند و تصور می کنند که خانم ها در هیچ موردی تمایلی به رابطه جنسی نخواهند داشت و یا اینکه نمی خواهند ارتباط جنسی را برقرار نمایند. اما اینگونه نمی باشد. چراکه خانم ها نیز به دنبال  کسب لذت بیشتر از رابطه جنسی خواهند بود.

بخشی از انتظارات زنان در رابطه جنسی به هنگام برقراری ارتباط به موضوع غرایز آن ها مربوط می‌شود و بخش دیگر نیز، مربوط به احساسات روانی و علایق است که خانم ها به هنگام برقراری ارتباط جنسی می تواند وجود داشته باشد. در ادامه به طور کامل و مفصل به این موضوع اشاره خواهیم نمود و اطلاعاتی را به خانم های عزیز ارائه خواهیم نمود.

مهم ترین انتظارات زنان در رابطه جنسی

مهم ترین انتظارات زنان در رابطه جنسی
مهم ترین انتظارات زنان در رابطه جنسی

طبیعی است که بیان کردن انتظارات زنان از رابطه جنسی برای آن ها دشوار خواهد بود. چراکه آقایان فاعل می باشند و خانم ها با توجه به فرهنگ ما، معمولاً مفعول هستند و شاید تلاش زیادی برای یک رابطه جنسی درست و یا کسب لذت نداشته باشند. علاوه بر آنچه در این مقاله ذکر خواهد شد، که به صورت عمومی و کلی خواهد می باشد، می توانید برای برقراری ارتباط با مشاوره جنسی ما در این رابطه به صورت خصوصی، مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.

عدم نگاه تک بعدی

گاهی در مورد خانم ها یکی از علل خودداری همسر از رابطه جنسی این است که تصور می کنند همسرشان تنها آنها را برای رابطه جنسی می‌خواهد و هیچ گونه کشش دیگری به آنها نخواهد داشت. این مسئله زمانی به وجود می‌آید که همسرشان عموماً برای خوشحال کردن آن ها و یا پس از از قهر و جدایی، اولین اقدامی که می کنند، برقراری ارتباط جنسی می باشد. به همین دلیل این احساس در خانم ها به وجود می‌آید.

یا برخی از خانم ها ممکن است این گلایه را داشته باشند که همسرشان پس از ارتباط جنسی، دیگر هیچ توجهی به آنها نخواهد داشت و تنها زمانی به آن ها توجه می کنند که تمایل به برقراری ارتباط جنسی داشته باشند که باز هم در این شرایط فرد مورد نظر احساس می کند که تنها یک ابزار برای لذت بردن مرد خواهد بود.

ابراز احساس به هنگام رابطه جنسی

تحقیقات روانشناسی ثابت کرده، آقایانی به هنگام برقراری ارتباط جنسی، کلمات‌عاشقانه را به زبان می آورند و جملاتی همانند دوست دارم و … را عنوان می کنند، به طور معمول همسرشان احساس بهتری از رابطه را تجربه خواهد نمود و به همین دلیل بهتر می‌توانند یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه نمایند و در واقع از انتظارات زنان در رابطه جنسی خواهد بود.

ما در مقالات قبلی که به موضوع ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی اشاره نمودیم این نکته را یادآور شدیم که با ما خانم ها از طریق گوش ارضا می شوند و به همین دلیل تمایل داریم که احساسات خود را از طریق صحبت و به صورت شنیداری تمام مسائل را مطرح نمایند.

عشق بازی از جمله انتظارات زنان در رابطه جنسی

از مهم‌ترین علت‌های خون ریزی بعد از رابطه جنسی  عدم عشق بازی می باشد. زیرا خانم ها هنوز بدنشان و فیزیولوژیک آن ها برای ارتباط جنسی آماده نمی باشد و به همین علت به هنگام دخول و شروع یک رابطه جنسی موجب خونریزی واژن خواهد شد. موضوعی که بسیاری از خانم‌ها را خصوصاً به هنگام شروع رابطه جنسی آزار خواهد داد.

بخش مهمی از ارضای خانم ها و لذت بردنشان از طریق همین معاشقه صورت می پذیرد. بنابراین بسیار مهم است که قبل از شروع رابطه، برای مدت زمان ۲۰ دقیقه را صرف این موضوع نمایید و نقاط حساس بدن به درستی بشناسید تا بتوانید پس از تحریک آنها احساس لذت را به فرد منتقل نمایید.

زمان مناسبی را انتخاب کنید

زمان مناسبی را انتخاب کنید
زمان مناسبی را انتخاب کنید

اگر بخواهیم نیاز جنسی خانم ها و آقایان را با یکدیگر مقایسه کنیم، باید بگوییم آقایان همانند آتشی هستند که  یک بار شعله ور شده و پس از ارضای نیاز شان، فروکش می‌کنند. اما خانم ها دقیقاً عکس این قضیه می باشند. در واقع خانم‌ها همانند یک اجاق گازی که شعله ی کمی داشته باشد، همواره نیاز جنسی را خواهند داشت و به ارضای آن نیاز دارند و از جمله انتظارات زنان در رابطه جنسی خواهد بود.

آقایان معمولاً پس از برقراری ارتباط جنسی و ارضا نیاز، بسته به غریزه شان ممکن است برای مدتی دیگر تمایل به برقراری ارتباط جنسی نداشته باشند. بنابراین یکی از اشتباهات آقایان این است که زمان نامناسبی را برای این موضوع در نظر می گیرند. به طور مثال هنگامی که مهمان دارند و یا به مهمانی می روند که در هر دو شرایط، خانم ها تمایلی به برقراری ارتباط نخواهند داشت.

توجه به فانتزی جنسی

در رابطه با این که فانتزی جنسی چیست  ما در مقالات گذشته مطالبی را ارائه نمودیم. اما به طور مختصر می‌توان گفت فانتزی جنسی هر آنچه که در ذهن خودش برای برقراری یک ارتباط جنسی دارد را شامل خواهد شد. بنابراین برای شروع رابطه جنسی بهتر است در مورد آنچه که او مد نظر دارد صحبت نمایید.

جالب است بدانید که داشتن این فانتزی ها موجب برقراری ارتباط درست بین شما خواهد شد و به همین دلیل موجب می شود تا از نظر جسمی و روانی آرامش بیشتری را تجربه کنید. ممکن است صحبت در مورد این مسئله کمی برایش سخت به نظر برسد. زیرا با شما برخوردهایی داشته باشد که او را کمی دچار احساس بد در مورد خودش نماید.

رعایت بهداشت

یکی از مواردی که از جمله ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی محسوب می شود، رعایت بهداشت می باشد. آقایان معمولاً در این زمینه کاهلی بیشتری خواهند داشت. البته نمی توان این موضوع را به تمامی آقایان نسبت داد. اما به طور معمول  ممکن است عدم رعایت بهداشت باعث دوری خانم‌ها از برقراری ارتباط جنسی شود.

اگر شغلتان آزاد است، یا بدنتان به گونه ای است که بسیار عرق می کند، حتما ضروری است قبل از شروع رابطه جنسی ابتدا دوش بگیرید و پس از آن برای برقراری ارتباط جنسی اقدام نمایید تا طرف مقابل نیز به تواند با آرامش بیشتری به ارتباط با شما ما فکر کند.

زمان معاشقه طولانی از انتظارات زنان در رابطه جنسی

از جمله ده ایده جذاب برای روابط زناشویی  همین موضوع است. که هنگام برقراری ارتباط جنسی زمان معاشقه طولانی تری را داشته باشید. از ارتباط جنسی به مدت زمان زیادی لذت بیشتری را خواهد برد تا زمانی که ارتباط جنسی در مدت زمان کوتاهی صورت پذیرد.

با آرامش و و با صبر و حوصله بهتر است ارتباط جنسی را تجربه نمایید. البته این موضوع بسته به نوع دیدگاه و همچنین فیزیولوژی بدن فر مقابل شما می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی می توان گفت معاشقه طولانی لذت بیشتری را برای خانم‌ها به همراه خواهد داشت.

گاهی اوقات حالت های تجاوز گونه داشته باشید

بهتر است بدانید که با توجه به تحقیقات روانشناسی انجام شده، بسیاری از خانم ها تمایل دارند که ارتباط جنسی را به گونه ای تجربه نمایند که گویی فردی به آنها تجاوز نموده است و از این مسائله احساس لذت بسیار زیادی خواهند داشت. بسته به طرف مقابل شما، این موضوع می تواند متفاوت باشد. اما حمله و تجاوز یکی از مواردی است که موجب ایجاد احساس لذت.

در این زمینه  به روحیات همسرتان توجه داشته باشید. اما به طور معمول و کلی می توان گفت به خانم ها  و آقایان از این موضوع احساس لذت زیادی را خواهند داشت و به همین دلیل قبل از شروع این گونه رابطه بهتر است با او در این زمینه صحبت کنید تا نظر نظرش را در این مورد بدانید.

پوزیشن مناسبی را انتخاب کنید

پوزیشن مناسبی را انتخاب کنید
پوزیشن مناسبی را انتخاب کنید

هنگام برقراری رابطه جنسی بهتر است تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید و به فرد مقابلتان نیز توجه داشته باشید که این پوزیشن مورد علاقه او باشد زیرا بسیار مهم است که برخی از آقایان بدون اینکه توجهی به این مسئله داشته باشند، به همسرشان فشار وارد خواهند نمود و ارتباط جنسی را به هر نوع و هر عنوانی تمایل دارند تا برقرار نمایید.

در واقع آموزش رابطه زناشویی  کمک می کند تا این دسته از افراد متوجه شوند که برای برقراری یک رابطه جنسی درست چه مواردی مفید است و چگونه می توان بدون احساس درد کمتر، رابطه لذت بخش تری را تجربه نمایند که البته انتخاب نوع پوزیشن بسته جثه و اندام خانم ها نیز و آقایان متفاوت خواهد بود.

صحبت های کنایه آمیز ممنوع

هنگامی که از خانم ها زمانی که این سوال را با آنها مطرح می‌کنیم که دلیل شما برای عدم صحبت در مورد علایق و خواسته های زندگی چیست؟ عموما این موضوع را مطرح می‌کنند که همسرشان با کوچکترین عکس‌العملی و یا گفتن علایم، موضع منفی خواهد گرفت و به همین دلیل احساس بد را به آنها منتقل خواهد کرد که به موجب آن تمایلی به ارتباط جنسی نخواهند داشت.

صحبت های کنایه آمیز در این زمینه و یا حتی یک شوخی نابجا می تواند منجر شود به اینکه همسرتان دیگر تمایل به ارتباط جنسی نداشته باشد و به همین دلیل تمام خواسته ها و علایق خود را نیز نادیده بگیرند. بنابراین او را به عنوان یک انسانی که تمایلات می‌تواند داشته باشد، در نظر بگیرید و اینکه چگونه برخورد کند در نظر بگیرید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با انتظارات زنان در رابطه جنسی به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتری در این زمینه می باشید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

انتظارات زنان در رابطه جنسی چیست؟

انتظارات زنان را می توان به دو دسته تقسیم نمود که شامل انتظارات جنسی و انتظارات روانی می باشد.

آیا ارتباط جنسی خشن می تواند از انتظارات خانم ها محسوب شود؟

برخی از خانم ها، گاهی و یا به صورت مداوم تمایل زیادی به معاشقه تند و یکباره خواهند داشت. اما بسته به هر فردی می تواند متفاوت باشد.

چگونه می توان از علایق همسرم به هنگام رابطه جنسی اطلاع یابم؟

علاوه بر کسب اطلاعات در رابطه با علایق خانم ها به طور کلی، همچنین می توانید در این زمینه اطلاعاتی با استفاده از سوال پرسیدن از او به دست آورید.

چگونه می توان از 10 مورد از انتظارات زنان در رابطه جنسی از مردان اطلاع یافت؟

برای اطلاع دقیق از این موضوع می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

همچنین ببینید

فراموشکاری مردان

10 علت فراموشکاری مردان

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور