مشاوره خانواده با واتساپ
مشاوره خانواده با واتساپ

مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته

دسترسی به مشاوران در زمان و مکان خاصی امکان پذیر است. با استفاده از مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته می توانید به راحتی در هر زمانی که مایل باشید، بدون هیچ گونه محدودیتی با ما در ارتباط باشید. کیفیت خدمات مشاوره روانشناسی واتساپ در واقع همانند مشاوره حضوری و تلفنی خواهد بود و جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

خدمات مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته شامل تمامی مواردی است که رابطه بین اعضای خانواده را دچار مسئله و مشکل نموده است و حال یک مشاور وظیفه دارد تا به مراجعین کمک کند تا مشکلات خود را برطرف کنید. خدمات مشاوره دکتر فکر تلاش می کنند تا در تمامی ایام هفته به شما کمک کنند تا اطلاعات لازم را دربافت نمایید.

برای دریافت مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر تماس حاصل نمایید.

خدمات مشاوره خانواده با واتساپ whatsapp

 خدمات مشاوره خانواده با واتساپ
خدمات مشاوره خانواده با واتساپ

مشاوره خانواده به اشکال مختلفی خدمات لازم را ارائه می دهد. اعضای خانواده برای مطرح کردن مسائل خانوادگی خود می‌توانند به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارتباط برقرار نمایید. اپلیکیشن های مختلفی برای برقراری ارتباط آنلاین وجود دارد که از جمله آن ها می توان به اپلیکیشن واتساپ اشاره نمود. به همین دلیل یکی از خدمات مشاوره‌ای و ابزارهای مورد استفاده ما، همین اپلیکیشن ها می باشد.

 حجم مورد استفاده از اپلیکیشن واتس آپ whatsapp به دلیل عدم نیاز به فیلتر شکن بیشتر از سایر پیام رسان ها می باشد و همچنین افراد دسترسی راحت‌تری نسبت به آن خواهند داشت. امروزه؛ استفاده از این نرم افزار نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است. چراکه با کمترین سرعت اینترنت نیز می توان به راحتی تماس برقرار نمود.

مشاوره خانواده با واتساپ همانند مشاوره تلفنی، خدمات را به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهد و مراجعین می توانند در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیل با ما در ارتباط باشند و به آنها کمک کنیم تا مشکلات خود را تعدیل نمایند و با مسائل خود به راحتی مواجه شوند. نوع مشاوره می تواند تنها به صورت تماس صوتی و در صورت تمایل و یا نیاز، به تماس به صورت ویدیویی می باشد که در ادامه به نحوه برقراری ارتباط اشاره خواهیم نمود.

برای برقراری ارتباط با چت با روانشناس بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه برقراری ارتباط با مشاوره خانواده با واتساپ

در مقالات قبلی که در رابطه با مشاوره خانواده مطالبی ارائه شد، به این نکته اشاره نمودیم که ما به خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می‌کنیم و در ارائه خدمات مشاوره ای نیز همه افراد خانواده را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهیم و در نرم افزار واتساپ نیز به همین شکل اقدام خواهیم نمود.

 یکی از مواردی که می تواند بسیار به یک مشاور کمک کننده باشد، رفتارهای غیر کلامی مراجعین خواهد بود. در تماس صوتی ما تنها می‌توانیم از لحن صدای مراجع متوجه مشکل و یا درونیات او بشویم. اما در صورتیکه این تماس به صورت ویدیویی باشد، امکان درک بیشتر از رفتار او به وجود خواهد آمد. بنابراین در مشاوره های ما باید همه اعضای خانواده به صورت گروهی با ما تماس برقرار می‌کنند.

 پس از اینکه با شماره های موجود در وب سایت ما که در جداول موجود است، تماس حاصل نمایید، با توجه به نوع مشکل شما نوبت رزرو خواهد شد که می توانید با مشاوره خانواده با واتساپ ما در ارتباط باشید. تماس ویدیویی و تماس صوتی به صورت گروهی با استفاده از این نرم افزار به راحتی قابل انجام می باشد.

برای اطلاع از راه های درمان افسردگی +مشاوره درمان بر روی لینک کلیک کنید.

مشاوره خانواده با واتساپ برای چه مواردی مناسب است؟

مشاوره حضوری بهترین حالتی است که مطابق با اصول مشاوره و روان درمانی می‌تواند صورت پذیرد. اما دلایل مختلفی برای عدم امکان دریافت مشاوره حضوری وجود خواهد داشت. اگر شرایط مراجعه حضوری وجود ندارد؛ آیا ما باید همان مشکلمان را به صورت حل ناشده باقی بگذاریم و تلاشی برای حل آن نداشته باشیم؟ آیا بهتر نیست به دنبال راه‌هایی برای حل مشکلات خودمان باشیم؟

 در دنیای امروز به دلیل بعد مسافتی و همچنین هزینه های فراوان ناشی از رفت و آمد به استان‌ها و شهرهای دیگر، این مسئله گاهاً موجب شده است که مشکلات به صورت حل نشده باقی بماند. یکی از محاسن استفاده از مشاوره خانواده با واتساپ تماس ویدیویی می باشد. برای مشاوره حضوری، در صورتی که تمامی اعضای خانواده حضور داشته باشند، در ادامه خواهد داشت.

 در بسیاری از موارد و شاید بتوانیم بگوییم در اغلب موارد، مشکلاتی که در خانواده وجود دارد در مشاوره واتساپ می تواند به طور موثر واقع شود چرا هر آنچه در یک جلسه حضوری لازم است توسط مشاور و مراجع انجام پذیرد، در مشاوره تلفنی به راحتی صورت خواهد پذیرفت و امکان ارائه راهکارها را به آنها خواهد داد.

برای برقراری ارتباط با روانشناس آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

ممشاوره روانشناسی واتساپ چند جلسه است؟

یکی از سوالات رایجی که مراجعین از ما خواهند پرسید، مربوط به تعداد جلسات مشاوره می باشد. بهتر است بدانید که تا زمانی که متوجه مشکل اصلی و مسئله شما نشویم نمی‌توانیم در رابطه با تعداد جلسات سخنی به میان بیاوریم. گاهی ممکن است در یک یا دو جلسه ما بتوانیم مشکل فرد را به طور کلی برطرف نماییم. گاهی نیز ممکن است نیاز به ۱۰ جلسه‌ای درمانی داشته باشیم.

 اینکه چقدر این مشکل پیچیده و یا ساده باشد، در تعداد جلسات بسیار تاثیر گذار خواهد بود. همچنین تمایل افراد و خانواده برای حل مشکلات خود از مسائل و مهم ترین نکاتی است که در جلسه مشاوره مورد ارزیابی قرار می گیرد. چراکه هر چقدر تلاش افراد برای عمل به این راهکارها بیشتر باشد، درمان درست تر و بهتری نیز صورت خواهد پذیرفت.

 نکته مهمی که باید در رابطه با تعداد جلسات باید مد نظر قرار دهید، در واقع نوع دیدگاه و رویکرد درمانی که مشاوران از آن بهره‌مند می‌شود و برای درمان مورد استفاده قرار می‌دهند. بر اساس رویکردهای درمانی، تعداد جلسات طولانی تری را نیازمند می باشند و برخی دیگر نیز ممکن است رویکرد های درمان کوتاه مدت باشد.

برای ارتباط با مشاوره روانشناسی آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

محاسن مشاوره واتساپ

محاسن مشاوره واتساپ
محاسن مشاوره واتساپ

متاسفانه ویروس کرونا هر روز در حال گسترش می باشد و مسائل و مشکلات زیادی را برای همه دنیا به وجود آورده است. در کشور ما نیز محدودیت های ترافیکی و همچنین پلاک های غیر بومی از جمله راهکارها و همچنین مواردی است که مد نظر قرار داده شده است. همین مسئله موجب می شود امکان دسترسی به مشاوران مجرب کاهش پیدا کند.

 نگرانی های افراد، مشغله های بسیار زیاد و همچنین ماندن در صف انتظار در سالن روانشناس کمی برای ما ممکن است دشوار باشد. حتی گاهی هماهنگی افراد برای حضور در ساعت خاصی که مشاور حضور داشته باشد کمی دشوار است اما در مشاوره آنلاین شما می توانید در هر ساعتی که بخواهید خدمات مشاوره‌ای را دریافت نمایید و بسیاری از این موانع را برطرف کنید.

 رعایت پروتکل های بهداشتی برای بسیاری از ما از جمله اولویت‌های زندگی کنونی می‌باشد که به همین دلیل مشاوران تلاش می‌کنند با استفاده از مشاوره آنلاین واتساپ امکان دریافت کلیه خدمات را برای شما فراهم نمایند. این مسئله می‌تواند از ابتلا به بیماری‌های مختلف نیز جلوگیری به عمل آورد و با خیال آسوده، جلسات درمانی را پشت سر بگذرانید.

برای ارتباط با مشاوره وسواس فکری بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره خانواده واتساپ شامل چه مواردی می باشد؟

نکته مهمی که باید آن را مد نظر قرار دهید این است که گاهی  افراد برای مشاوره فردی به ما مراجعه می‌کنند اما مطابق با تشخیص مشاور مان نیاز به مشاوره خانواده و دریافت خدمات خواهند داشت. چرا که برخی از مسائل باید در خانواده حل شود و مشکلات فردی نیز به حداقل ممکن برسد. به همین دلیل گاهی بر اساس تشخیص مشاوران دیگر ما ارجاعاتی برای مشاوره خانواده خواهیم داشت را خواهیم داشت.

برای اطلاع از کم محلی مردان نشانه چیست؟ + بررسی 3 احتمال قوی بر روی لینک کلیک کنید.

 آموزش سبک فرزند پروری

 نحوه تربیت فرزند امروز نسبت به گذشته بسیار دشوارتر شده است. چراکه ما در جامعه ای بسیار پیچیده تر با امکانات و همچنین شرایط متفاوت تری در حال زندگی می باشند. سوالات بسیار زیادی ممکن است برای والدین در رابطه با تربیت فرزند به وجود آید که به دنبال پاسخ آن به مشاور خانواده مراجعه نمایند.

 گاهی برخلاف تصور والدین برای حل مشکل فرزندشان، نزد ما مراجعه می کنند. غافل از اینکه سبک فرزندپروری نادرست موجب بروز این مسئله شده است. بنابراین ما برای حل مشکل فرزندشان حتماً تعداد جلساتی را به اتفاق خانواده برای آنها در نظر خواهیم گرفت. به این جلسات نیازمند حضور تمامی اعضای خانواده می باشد.

برای برقراری ارتباط با مشاوره افسردگی بر روی لینک کلیک کنید.

 حل تعارضات بین فردی 

بسیار طبیعی است که در بین اعضای خانواده اختلافاتی در رابطه با موارد مختلف وجود داشته باشد اما چنانچه این اختلاف بسیار بیشتر از گذشته شود، موجب برهم خوردن روابط خانواده می‌شود و به همین دلیل حتما باید مورد درمان قرار گیرد. اختلافات خانوادگی شاید به دنباله یک مشکل حل نشده در گذشته به وجود آمده باشد که در جلسات درمانی به آن خواهیم پرداخت.

 زوج درمانی با استفاده از مشاوره خانواده با واتساپ

 زوج درمانی
 زوج درمانی

 فرزندان از پدر و مادر خود الگو برداری می کنند. در صورتی که اختلاف بین والدین وجود داشته باشد. به طور کاملاً طبیعی و اتوماتیک روابط بین اعضای خانواده نیز تحت تاثیر همین مسئله قرار می گیرد. در بررسی های بیشتر در رابطه با مشکل یکی از اعضای خانواده و همچنین شکایت ها و گلایه های والدین در رابطه با رفتارهای فرزندشان گاهی به  مشکلات بین پدر و مادر به عنوان یک زوج خواهیم رسید.

 جلسات  زوج درمانی تنها برای زن و مرد به صورت مستقل انجام خواهد شد. مسائل مختلفی می تواند به وجود آورنده تعارض بین والدین محسوب شود که به بررسی یکایک آنها در این جلسات خواهیم پرداخت و تلاش می‌شود تا تمامی آنها مورد بررسی دقیق قرار دهیم و راه چاره ای برای حل مشکلات ارائه شود.

برای برقراری ارتباط با مشاوره فردی بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره کودک

 برای کمک به حل مشکلات کودکان، آزمون های مختلف را برای غربالگری و شناسایی اولیه را از والدین آنها دریافت خواهیم کرد و پس از آن، تا حدود زیادی می توانیم از مشکلات به وجود آمده و مطرح شده بین آنها اطلاعاتی را کسب نماییم. کودکان بر اساس دیدگاه مشاوره خانواده دچار مشکل نیستند و والدین آن ها ایجاد کننده این مشکلات هستند که حتماً باید آموزش های لازم به آنها ارائه شود.

 گاهی نیز کودکان دچار اختلالات روانی و یا جسمانی می باشند که در این صورت ما با والدین آنها کمک خواهیم کرد تا علاوه بر شناخت دقیق و درست در رابطه با فرزندان خود، بتوانند زندگی بهتری را برای فرزندشان به وجود آورد و رشد او را در آینده ممکن شویم.

برای اطلاع از هفت علت اصلی خیانت زنان و نشانه های آن بر روی لینک کلیک کنید.

 مشاوره نوجوان

 دوره نوجوانی یکی از حساس ترین دوره های زندگی هر فرد شناخته می شود که حتماً باید هویت درستی در این دوره کسب نمایند در غیر اینصورت در اصطلاح روانشناسی رشد؛ فرد دچار «بحران بی هویتی» خواهد شد. تغییرات فیزیولوژی که در فرزندان در این زمینه به وجود می‌آی،د می‌تواند نشان‌دهنده بسیاری از از مشکلات باشد که در صورت عدم اطلاع درست والدین زمینه ساز مشکلات بعدی را فراهم خواهد نمود.

 والدین با مسائل همچون دوستی با جنس مخالف در دوره نوجوانی، اعتیاد،  تمایل به خودکشی و یا رفتارهای نابهنجار دیگری ممکن است مواجه باشند و نگرانی ها و همچنین استرس به زندگی آنها غلبه کرده باشد و یا احساس کنند فرزند آنها به طور کلی تغییر کرده است که تمام این موارد باید در جلسات درمانی مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار گرفت.

مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته | کلینیک دکتر فکر

شاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته
مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته

برای مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته همانطور که ذکر گردید، می توانید پس از برقراری ارتباط با مشاوران ما از مشاوره های لازم بهره مند شوید. در صورت تمایل و همچنین نیاز به انجام مشاوره در whatsapp می توانید به صورت تصویری نیز با ما در ارتباط باشید. تمامی خدمات ذکر شده در این مقاله پس از برقراری تماس با ما امکان پذیر است.


خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته ارائه نماییم. برای نحوه برقراری ارتباط با مشاوره روانشناسی واتساپ whatsapp بر روی لینک کلیک کنید. مشاوران ما همه روزه، بر روی لینک کلیک کنید. کافی است با شماره های موجود تماس حاصل نمایید.

چگونه می توان با مشاوره خانواده با واتساپ + 24 ساعته در ارتباط یابیم؟

برای برقراری ارتباط با مشاور می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

مشاوره روانشناسی واتساپ در چه ساعاتی امکان پذیر است؟

برای دریافت مشاوره، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نحوه برقراری ارتباط در whatsapp چگونه است؟

می توانید به صورت صوتی و همچنین تصویری با او در ارتباط باشید.

آیا در مشاوره خانواده با واتساپ می توان مشکلات را در همه موارد حل نمود؟

تمامی تلاش ما برای حل مشکلات خواهد بود اما نمی توان گفت که همه مشکلات قابل حل می باشند.

همچنین ببینید

از دست مادر شوهرم چیکار کنم؟ + 5 راهکار مهم

از دست مادر شوهرم چیکار کنم؟ + 5 راهکار مهم

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور