درمان زود انزالی
درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

برای درمان زود انزالی ابتدا باید با مشاور مشورت نمایید تا بر اساس ریشه مشکل شما، 3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی را ارائه نمایند. راه های درمان زودانزالی با توجه به ریشه مشکلات بسیار متنوع و گوناگون می باشد. گاهی نیز لازم است چندین جلسه به اتفاق همسر خود در جلسه مشاوره حضور داشته باشید.

امکان درمان زود انزالی توسط مشاوران دکتر فکر با استفاده از تماس تلفنی و همچنین مشاوره حضوری و آنلاین با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های موجود در جدول وب سایت تماس حاصل نمایید تا از خدمات لازم بهره مند شوید.

گاهی لازم است برای درمان زود انزالی در کنار روان درمانی، از دارو درمانی نیز استفاده شود تا بهبودی کامل حاصل شود.

شرایط درمان زود انزالی

شرایط  درمان زود انزالی
شرایط درمان زود انزالی

انزال زودرس یکی از مشکلاتی است که حدود ۳۰ درصد آقایان در طول زندگی خود، از هجده سالگی تا ۵۰ سالگی ممکن است با آن درگیر باشند. در واقع، شایع ترین مشکل و مهمترین اختلال جنسی در بین آقایان، زود انزالی یا همان انزال زودرس می باشد. علت های متعدد و متفاوتی برای این موضوع وجود خواهد داشت که به آنها بررسی خواهیم کرد.

 درمان زود انزالی می تواند در صورتی موثر واقع شود که ریشه ها و علت های مسئله و مشکل به طور دقیق شناسایی شده باشد و بر اساس ریشه یابی مسئله، به علت و بروز مشکل پی ببریم و سپس راهکارها و رویکردهای درمانی مختلف را ارائه کنیم. درمان زود انزالی ممکن است طی چند جلسه در برخی موارد با استفاده از دارو درمانی صورت پذیرد.

 گاهی لازم است فرد به همراه همسر یا پارتنر خود در جلسه مشاوره حضور داشته باشد چرا که برخی از موارد، آموزش های لازم و همچنین پوزیشن های مناسب و کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در رابطه با نوع برقراری رابطه جنسی درمان در رابطه با درمان زود انزالی با هر دو نفر باید گفتگو شود چرا که شاید لازم باشد تغییراتی در نحوه معاشقه به وجود آید.

برای اطلاع از درمان اختلال نعوظ بر روی لینک کلیک کنید.

 تغییر نوع پوزیشن برای درمان زود انزالی

 جالب است بدانید که نوع پوزیشن ؛ تاثیر بسیار زیادی در برقراری رابطه جنسی و همچنین زود انزالی خواهد داشت. در برخی از پوزیشن ها، احساس لذت بسیار بیشتر می شود به همین دلیل انزال به سرعت اتفاق می‌افتد. گاهی حتی خانم ها نیز از این مسئله شکایت دارند و مایلند که مدت زمان سکس آنها بیشتر باشد.

 نوع عملکرد خانم در هنگام برقراری رابطه جنسی از مهم ترین مواردی است که باید در جلسه مشاوره مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار بگیرد. چرا که برقراری رابطه جنسی و شروع آن برای بسیاری از زوجین مهم و ضروری است و باید مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار بگیرد تا در صورت نیاز آموزش های لازم برای تغییر آن ارائه شود.

 نوع رژیم غذایی و همچنین ژنتیک فرد و جنبه های زیستی و فیزیولوژی مراجع باید به طور دقیق مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد. در صورت نیاز، لازم است رژیم غذایی دیگری و یا همچنین عملکرد بهتر و درست تری داشته باشیم تا برای برقراری رابطه جنسی و تغییر آن تغییراتی به وجود آید تا فرد بتواند به بهترین شکل رابطه ممکن را برقرار کند.

برای اطلاع از روش های ترک خود ارضایی و فواید آن بر روی لینک کلیک کنید.

راه های درمان زودانزالی

راه های درمان زودانزالی
راه های درمان زودانزالی

 همانطور که ذکر شد، زود انزالی می تواند ریشه ژنتیکی و یا متاثر از مسائل فیزیولوژی باشد. اما عمده‌ترین درمان ها به طور معمول با توجه به مسائل روانشناختی و درمان های دیگر در سکستراپی صورت می پذیرد. که در زیر به تمامی آنها اشاره خواهیم نمود.

 تغییر در نوع عشق بازی

 برای خانم ها و بسیاری از آقایان بسیار خوشایند است که عشق بازی قبل از معاشقه و نزدیکی وجود داشته باشد. همانطور که در مقالات قبلی به این موضوع اشاره کردیم؛ عشق بازی موجب تحریک بیشتر می شود و همین مسئله موجب می شود که انزال زودرس صورت پذیرد. برای ما مهم است که بدانیم پس از چه مدت زمان و دچار انزال می شود تا بر اساس آن، برنامه ریزی کنیم.

 دسترسی به نقاط حساس بدن آقا توسط خانم، گاهی لازم است به حداقل ممکن برسد. به عنوان مثال :  خانم از دست زدن به کلاهک آلت مرد اجتناب نماید چراکه برای یک مرد حساس ترین نقطه بدن او، همین است و بنابراین در صورت تحریک،  انزال بسیار سریعتر و زودهنگام تر اتفاق می افتد. و این مسئله ای است که درمان زود انزالی را ضروری می نماید.

برای اطلاع از اینکه سکستراپی چیست؟ بر روی لینک کیلک کنید.

تغییر در نوع پوزیشن

 همانطور که ذکر شد، نوع پوزیشن برقراری رابطه نیز مهم است. در صورتی که خانم دراز کشیده و آقا آلت تناسلی خود را وارد واژن نماید، در این شرایط بیشترین فشار را آلت مرد متحمل خواهد شد و به همین دلیل دخول سریع تر و با عمق بیشتری صورت می پذیرد و در نتیجه انزال نیز سریع تر اتفاق می افتد.

یکی از پوزیشن های که می توانید از آن استفاده نمایید، پوزیشن سرپا می باشد. پوزیشن های دیگر اتفاق می‌افتد و لذت کمتری به همراه دارد. همین مسئله موجب می شود انزال دیرتری صورت پذیرد زیرا با لذت کمتری همراه خواهد بود و یا انواع دیگر پوزیشن ها می تواند برای درمان روانی این موضوع کاملاً  موثر واقع شود.

جهت اطلاع از علت خون ریزی بعد از رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

استفاده از کاندوم برای درمان زود انزالی

 هرچند برای برخی از افراد استفاده از کاندوم کمی دشوار و یا ناخوشایند به نظر می رسد. اما استفاده از این وسیله، می تواند کمک بسیار زیادی برای حل مشکل شما داشته باشد. زیرا در این شرایط، استفاده کمتری صورت می پذیرد و به همین دلیل تحقیق کمتری نیز صورت خواهد پذیرفت و انزال دیررس اتفاق می‌افتد.

 استفاده از کاندوم می‌تواند علاوه بر مزیت های ذکر شده، موجب عدم انتقال عفونت به بدن فرد مقابل شما می شود و به همین دلیل و علاوه بر آن، دلایلی برای جلوگیری از از احتمال بارداری توصیه می شود که از کاندوم استفاده شود. کاندوم ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند که می تواند مورد استفاده قرار داد.

برای اطلاع از ده ایده جذاب برای روابط زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

روان درمانی برای حل مشکلات فردی

 جهت حل مشکلات فردی لازم است درمان های موردنیاز صورت پذیرد. به عنوان مثال : افسردگی و اضطراب شاید در بدن فرد اختلالاتی به وجود آورده باشد و به همین دلیل باید در جلسات درمانی باید موارد مختلف مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار گیرد. لازم به ذکر است که تعداد جلسات درمانی با توجه به نوع مشکل متفاوت خواهد بود.

درمان اختلال در انزال

درمان اختلال در انزال شامل موارد متعدد و متفاوتی می باشد. عوامل روانی در این نوع اختلالات حتماً باید مورد بررسی و ارزیابی درست قرار بگیرد. برخی از این درمان ها در ادامه به صورت مختصر ارائه خواهد شد اما برای اطلاع دقیق و شرکت در جلسات درمانی لازم است با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از آموزش رابطه زناشویی بر روی لینک کلیک کنید.

 تجربیات جنسی گذشته

 تجربیات جنسی گذشته
 تجربیات جنسی گذشته

 یکی از عوامل موثر در درمان زود انزالی می باشد. به طور کلی از مشکلات به وجود این تجربیات جنسی گذشته می باشد. اتفاقات دوران کودکی مسائل و معاشقه های پیش از ازدواج با فرد دیگر و یا افراد دیگر می تواند به وجود آورنده این دسته از مشکلات محسوب شود. به همین دلیل یکی از اقدامات مهم و ضروری بررسی مشکلات جنسی دوره کودکی می باشد.

  تصویر بدنی ضعیف

 برخی افراد، تصاویر تحریف شده ای از خود دارند و همچنین احساس می کنند که بدن آنها اصلاً جذاب و تحریک کننده نمی باشد. همین مسئله می تواند موجب شود تا افراد نتوانند رابطه جنسی درستی با همسر خود برقرار کند. یکی از اقدامات این است که ما از فرد مقابل می خواهیم در جلوی آیینه کاملاً برهنه بایستد و بدن خود را با توجه به دستورالعمل های که به آنها ارائه می نماییم تماشا کند.

برای دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

 احساس گناه

احساس گناه به دلیل دریافت این احساس از والدین از عوامل موثر دیگر می باشد. در واقع والدین به دلایل مختلفی متاسفانه ممکن است این احساس گناه را به فرزند منتقل نموده باشند و حتی پس از ازدواج نیز با او همراه باشد. گاهی نیز به دلایل دیگری از جمله خیانت و یا سایر مسائل دیگر می تواند منجر به این مشکلات شود.

برای اطلاع از بیست فایده رابطه جنسی بر روی سلامت زنان و مردان بر روی لینک کلیک کنید.

 اختلال نعوظ

از دیگر مسائل روانی موثر و به وجود آورنده این مشکل، اختلال نعوظ می باشد. در این شرایط، فرد امکان برقراری درست رابطه جنسی را ندارد و برای اینکه همسر او متوجه این مسئله نشود و یا خودش بتواند به طور کامل احساس لذت را تجربه کنند به سرعت وارد رابطه می شود و به انسان می رسد.

برای اطلاع از ده نکته برای افزایش جذابیت جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

 3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی

 3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی
 3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی

ما در این مقاله تلاش نمودیم تا برخی از راهکارهای درمان زود انزالی را به شما عزیزان ارائه نماییم. اما لازم است بدانید که علاوه بر این موارد، راهکارهای درمانی دیگری نیز وجود خواهد داشت که متناسب با نوع مشکل فرد و همچنین شخصیت آنها و همچنین گذشته همسر و رابطه بین آنها باید مورد ارزشیابی دقیق و موثر واقع شود که پس از اطلاع از آنها، راهکارهای درمانی را ارائه می نمایم.

 در برخی موارد، لازم است دارو درمانی در کنار روان درمانی مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد. همچنین گاهی برای اطمینان از مشکلات فیزیولوژیک لازم است او را با یک متخصص اورولوژی ارجاع دهیم و نتایج آزمایش‌های آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. همچنین در صورتی که فرد به دلیل مصرف داروی خاصی دچار این مشکل شده باشد به پزشک معالج او نامه‌ای خواهیم داد.

تلاش ما در مرکز مشاوره دکتر فکر این است که راهکارهای مهم و قطع  3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی بر اساس آخرین تحقیقات روانشناسی انجام شده ارائه نمیاد تا بتواند به فرد کمک کند تا با مسائل و مشکلات خود کنار بیاید و یا مورد درمان قرار بگیرد. جلسات درمانی و نوع درمان برای هر یک از آن ها ممکن است متفاوت باشد و متناسب با نوع مشکلات پیش آمده به بررسی دقیق و درست خواهیم پرداخت.


خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با درمان زود انزالی ارائه نماییم. برای اطلاع از 3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی و همچنین دریافت مشاوره اختصاصی راه های درمان زودانزالی با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

برای درمان زود انزالی چه دارویی باید مصرف نمود؟

قبل از درمان دارویی، ابتدا باید از ریشه مشکل اطلاع یابید و پس از آن، در صورت تجویز روانپزشک نسبت به مصرف دارو اقدام نمایید.

چگونه می توان 3 راهکار مهم درمان قطعی + مشاوره تلفنی دریافت نمود؟

برای اطلاع از سه راهکار مهم می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

اه های درمان زودانزالی چیست؟

روان درمانی از مهم ترین اقداماتی است که روانپزشک انجام می دهد که ممکن است چند جلسه نیز به طول انجامد.

آیا برای درمان زود انزالی باید زن و مرد هر دو حضور داشته باشند؟

در برخی موارد نیاز است که مرد به اتفاق همسر خود در جلسه حضور داشته باشد تا آموزش های لازم بدان ها ارائه شود.

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

احتمال بارداری بدون دخول

احتمال بارداری بدون دخول

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

2 نظر

  1. ممنونم از مقاله خوبتون. مراجعه به سکس تراپ هم میتونه کارساز باشه تو این زمینه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مشاور