بهترین زمان رابطه زناشویی
بهترین زمان رابطه زناشویی

بهترین زمان رابطه زناشویی

بهترین زمان رابطه زناشویی زمانی است که شما و همسرتان آمادگی لازم برای سکس را داشته باشید. پاسخ فیزیولوژی عمومی به سوال چه ساعاتی برای سکس مناسب است ؟ سکس در ابتدای صبح می باشد. رابطه جنسی قبل از خواب می تواند موجب ایجاد آرامش شود. بهترین ساعت رابطه جنسی به لحاظ علمی همان اوایل صبح می باشد که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

برای اطلاع از بهترین زمان رابطه زناشویی با توجه به فیزیولوژی بدن شما و همچنین دریافت مشاوره خصوصی در رابطه با مسائل جنسی و یا حل مشکلات زناشویی می توانید با مشاوران دکتر فکر که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

بهترین زمان رابطه زناشویی بسته به شرایط روانی و نحوه زندگی آن ها می تواند با دیگری متفاوت باشد.

بهترین زمان رابطه زناشویی از نظر روانی

در رابطه با بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی بین افراد مختلف ممکن است تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.  یکی از عواملی که قبل از ازدواج می توانید در رابطه با انرژی و تمایل طرف مقابلتان برای برقراری رابطه جنسی پی ببرید، پرسیدن این سوال که در چه زمانی از روز شما به طور معمول انرژی بیشتری برای انجام کارها دارید؟ 

 تحقیقات ثابت کرده که به طور معمول افراد در زمانی که انرژی بیشتری برای انجام کارها دارند، در همان زمان نیز بهترین زمان رابطه زناشویی برای آن ها محسوب می شود.  شرایط کاری شما ممکن است به گونه‌ای باشد که تنها زمان خاصی از روز را در منزل باشید. در رابطه با زمان مناسب بهتر است که با همسر خود گفتگو کنید تا به توافق لازم در این زمینه برسید.

از نظر روانشناسی نیز می توان گفت بهترین زمان موقعی است که شما و همسرتان از نظر روانی آماده باشید و هیچ گونه استرس و اضطراب را تجربه نکنید، کاملا آماده برای ایجاد یک رابطه جنسی خوب هستید. در این شرایط بهترین و مطلوب ترین نوع رابطه صورت خواهد پذیرفت و تجربه لذت بخشی را به وجود خواهد آورد.

جهت اطلاع از ناگفته های باید ها و نباید های اولین رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

بهترین زمان رابطه زناشویی از نظر فیزیولوژی

بهترین زمان رابطه زناشویی از نظر فیزیولوژی
بهترین زمان رابطه زناشویی از نظر فیزیولوژی

 به طور کلی بهترین زمان برای ایجاد رابطه جنسی برای خانم یا آقا صبح زود در واقع ساعت ۶ تا ۷ می باشد. در این زمان بدن آمادگی کامل را برای برقراری رابطه خواهد داشت. همچنین آقایانی که اختلال نعوظ دارند و یا خانم هایی که به برخی از مشکلات جنسی دچار می باشند در این زمان می توانند رابطه خوبی را تجربه نمایند، تولید اسپرم در این زمان بسیار زیاد می باشد و همچنین لذت جسمانی فوق العاده ای را برای فرد به وجود خواهد آورد.

ممکن است بیدار شدن در این زمان برای شما کمی دشوار باشد. یک سوال از شما داریم. آیا تمایلی برای بهبود رابطه خود دارید؟  اگر پاسخ مثبت است باید کمی برای بهبود این رابطه تلاش کنید. برای داشتن بهترین زمان رابطه زناشویی می توانید شب را زودتر به بستر بروید تا بتوانید صبح زودتر از خواب بیدار شوید و رابطه جنسی خوبی را برقرار نمایید.

ساعاتی از روز را همیشه برای استراحت در نظر بگیرید. بیشتر زوجینی که مشکلاتی در این زمینه دارند عمدتاً مشکلات آنها به موضوعات خستگی ناشی از انجام کارهای روزانه مربوط می شود. بهتر است با تعدیل ساعات کار خود و بهبود عملکرد، یک تجربه لذت بخش از سکس در ابتدای صبح را داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

چه ساعاتی برای سکس مناسب است ؟

در رابطه با این سوال که چه ساعاتی برای سکس مناسب است ؟ نمی‌توان پاسخ یکسانی برای همه مراجعین داد. زیرا هر یک از افراد ممکن است در زمان خاصی آمادگی لازم برای سکس را داشته باشند. مناسب ترین زمان در واقع همان زمانی است که شما از نظر فیزیولوژیکی و روانی کاملاً آمادگی لازم را برای برقراری رابطه داشته باشید و به خوبی بتوانید از عهده آن برآیید.

  برای برخی از خانم ها برقراری رابطه جنسی در صورت حضور مهمان بسیار سخت است. در این صورت اصرار آقا می تواند موجب شود تا فرد احساس ترس و اضطراب نسبت به این موضوع داشته باشند و همچنین تمایل و علاقه ای برای برقراری رابطه نداشته باشند و از طرفی همسر او نیز به دلیل پاسخ منفی شنیدن برای ایجاد این رابطه دچار احساس منفی شود.

جهت دریافت مشاوره آنلاین ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

صبح یا شب برای رابطه جنسی بهتر است

ممکن است تنظیم خواب شما به گونه ای است که صبح تا ظهر در بستر خواب باشید و به همین دلیل شب ها را بیدار بمانید. یا اینکه عکس این موضوع اتفاق افتد. همسر شما شیفت شب باشد و به همین دلیل تا زمان صبح را در محل کار سپری نمایید و پس از آن به منزل آیید. تفاوت‌ پاسخ ها می‌تواند پاسخ به این سوال را متفاوت کند.

 بسیاری از افراد پس از برقراری رابطه جنسی به دلیل ایجاد احساس آرامشی که دارند به طور ناخودآگاه ممکن است بخوابند. در قسمت بالا در رابطه با بهترین زمان رابطه زناشویی مطالبی ذکر نمودیم. اما باز هم اگر آمادگی شما برای شب بیشتر است و یا لذت بیشتری را احساس می کنید می توانید این رابطه را به شب موکول نمایید و یا اینکه اگر صبح  احساس لذت بیشتری می‌توانید برنامه ریزی را در همین زمان انجام دهید.

جهت اطلاع از نکات زناشویی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

رابطه جنسی قبل از خواب

رابطه جنسی قبل از خواب
رابطه جنسی قبل از خواب

 مثبت یا منفی بودن رابطه جنسی قبل از خواب موضوع بحث ما نیست که بخواهیم به آن بپردازیم. برخی از زوجین عنوان می کنند که در زمانی که قبل از خواب رابطه جنسی برقرار می کنند و سپس به خواب می روند، احساس خوبی در این رابطه ندارند. زیرا پس از آن  این احساس لذت بخش برای من از بین میرود به همین دلیل تمایلی به سکس در این زمان را نداریم.

  �ربه خواب بعد از س** می‌تواند احساس لذت بسیار زیادی ایجاد نماید.  گاهی یکی از عوامل لذت بخش برای زوجین پس از رابطه جنسی می باشد.  در واقع شاید به همین دلیل تمایل دارند که رابطه جنسی را برقرار کنند.  این دسته از افراد بهتر است زمانی را برای برقراری رابطه جنسی انتخاب کنند که بتوانند پس از آن خواب راحتی داشته باشند.

برای اطلاع از سوالات مشاوره ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

زمان نامناسب برای رابطه جنسی

بهتر است اگر در این شرایط هستید، رابطه جنسی را تجربه نکنید زیرا مشکلاتی که در ادامه ذکر می شود را در پی خواهد داشت.

برای اطلاع از فانتزی جنسی چیست بر روی لینک کلیک کنید.

 اگر منتظر آمدن کسی هستید و یا مهمان دارید

  اغلب ما انسان ها در زمانی که منتظر آمدن مهمان می باشیم و یا منتظر رسیدن فردی هستیم، دچار استرس و اضطراب می شویم. عجله داریم و ساعت را مدام چک می کنیم. درخواست رابطه جنسی در این زمان اصلا مناسب نیست. زیرا خانم ها تمام حواسشان متوجه مهمانی می باشد و به همین دلیل می توانند به خوبی نقش خود را ایفا کنند.

برای اطلاع از ده عامل خیانت زنان و مردان در زمان ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 چنانچه برای رفتن به مکان خاصی خود را آماده کرده اید و قرار مهمی دارید

 هنگامی که خود را آماده می کنید تا به مکان خاصی بروید فکر شما درگیر مکان جدید خواهد بود و به همین دلیل می توانید حالت آرام و معمولی داشته باشید. باز هم همان موارد باعث می شود که بهترین زمان رابطه زناشویی نباشد.

برای برقراری ارتباط با بهترین مشاوره جنسی قبل از ازدواج بر روی لینک کلیک کنید.

 اگر یکی از زوجین یا فرزندانتان دچار کسالت می باشد

  برقراری رابطه جنسی نیازمند انرژی زیاد است. کسالت داشتن فرد می تواند از برقراری یک رابطه جنسی خوب جلوگیری کند. همچنین موجب می‌شود نسبت به رابطه جنسی احساس بدی پیدا کنید و به همین خاطر تمایلی برای برقراری رابطه در زمان دیگری نخواهید داشت. البته این مورد برای برخی ها موجب افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدنشان شود و کاملا مناسب باشد.

 زمانی که فرزند شما دچار کسالت می شود نیازمند مراقبت های ویژه می باشید خصوصاً در مواردی که سن او نیز کم است. در این شرایط گاهی ممکن است در حین رابطه شما مجبور شوید تا آن را رها کنید و به دنبال کارهای دیگری بروید. این موضوع می‌تواند  موجب ایجاد احساس منفی زن یا مرد نسبت به خود نیز شود.

برای اطلاع از اینکه چرا مردان در زمان یائسگی زنان خیانت می کنند بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا برخی از اطلاعات را در رابطه با بهترین زمان رابطه زناشویی ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع از بهترین ساعت رابطه جنسی به لحاظ علمی می باشید و یا مایل به دریافت مشاوره در رابطه با صبح یا شب برای رابطه جنسی بهتر است و رابطه جنسی قبل از خواب هستید می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت زیر موجود می باشد تماس حاصل نمایید.

بهترین زمان رابطه زناشویی چه زمانی است؟

از نظر فیزیولوژی بهترین زمان مطابق با تحقیقات انجام شده، سکس در ابتدای صبح می باشد.

چه ساعاتی برای سکس مناسب است ؟

در هر زمانی که شما آمادگی روانی و جسمی لازم را برای ایجاد یک رابطه جنسی داشته باشید زمان مناسبی خواهد بود .

صبح یا شب برای رابطه جنسی بهتر است ؟

اگر بخواهیم پاسخ فیزولوژی به این سوال بدهیم، باید بگوییم صبح زمان مناسب تری است. اما باز هم بسته به شرایط کاری و زندگی شما می تواند متفاوت باشد.

آیا رابطه جنسی قبل از خواب می تواند مفید باشد؟

برای بسیاری از افراد رابطه جنسی قبل از خواب می تواند موجب ایجاد احساس آرامش در فرد شود.

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور