10 روش بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان

10 روش بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان

همانطور که زنان به دنبال جراحی بزرگ کردن سینه هستند، مردان نیز به دنبال راه هایی آسان برای افزایش سایز و بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند. مردان وقتی فکر می کنند که اندازه آلت تناسلی آنها به اندازه ای بلند است که همسرشان را شگفت زده کند، احساس اعتماد به نفس و مردانگی بیشتری می کنند. تصور رایج در مورد اندازه آلت تناسلی این است که “هرچه بزرگتر، بهتر”. اما چرا مردان به دنبال راه هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی هستند؟ هر مردی آناتومی متفاوتی دارد و به همین ترتیب آلت تناسلی او نیز مشکل دارد. اما تعداد کمی از آنچه که دارند راضی نیستند یا آسیب یا نقص مادرزادی دارند. در این مطلب به 10 روش بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان می پردازیم.

آلت تناسلی مردان

آلت تناسلی در مردان

آلت تناسلی عضوی در بدن مردان است که اساساً برای ادرار کردن یا تولید مثل استفاده می شود. برای درک کلی آلت تناسلی، آن را به دو ویژگی اصلی تقسیم می کنیم:

بدنه یا shaft

سر یا کلاهک (Glans)

بدنه آلت تناسلی به شکم متصل است و دارای یک محور برای حمل مایعات مانند مایع منی و ادرار به کلاهک است. سر یا نوک آلت تناسلی گلن نامیده می شود که مایع را از  shaftخارج می کند. وقتی در مورد اندازه آلت تناسلی صحبت می کنیم، طول یا دور یا دور (قطر) بدنه را ذکر می کنیم.

آلت تناسلی زمانی کوچکتر به نظر می رسد  که چربی بیش از حد در اطراف شکم وجود داشته باشد و بدنه آلت تناسلی را بپوشاند. جراح یا متخصص جنسی پس از اندازه گیری دور آلت تناسلی، ساقه و گلن، احتمال بزرگ شدن آلت تناسلی را بررسی می کند.

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی در دهه اخیر رشد چشمگیری داشته است، دستگاه های کشش آلت تناسلی، اکستنشن آلت تناسلی، پمپ ها، پرکننده های پوستی، جراحی ها روش های مختلف بزرگ کردن آلت تناسلی هستند که در ادامه به 10 روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان اشاره می کنیم.

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان

  • مصرف مواد مغذی:
تاثیر مواد غذایی در بزرگ شدن آلت تناسلی

اولین راه برای بزرگ کردن آلت تناسلی غذای غنی از ویتامین ها و مواد معدنی (فلاونول، آرژنین و غیره) بخورید:

غذای فلاونول سرشار از ویتامین C است و در غذاهای گیاهی مانند مرکبات، توت فرنگی، سیب، زغال اخته، تربچه، گیلاس، گلابی، شاه توت و توت سیاه یافت می شود. برخی از چای ها، گیاهان و شراب ها نیز دارای فلاونوئیدها هستند. اینها غذاهایی هستند که به افزایش سایز آلت تناسلی نیز کمک می کنند.

دریافت آرژنین از غذاهای پر پروتئین نیز می تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. آنها به گردش خون مناسب در ناحیه آلت تناسلی کمک می کنند. برخی از غذاهای پروتئینی حاوی ال آرژنین عبارتند از: تخم مرغ خام، گوشت خوک، آجیل، گوجه فرنگی، صدف، موز، فرنی و بسیاری دیگر.

ماکا نیز غذایی به شمار می رود که مسئول تحریک اندام تولید مثل در انسان است. این سبزی سبز چلیپایی از خانواده کلم بروکلی و گلابی است و سرشار از ویتامین C، مس و آهن است. مردم آن را به صورت پودر مصرف می کنند و با مقداری گوجه فرنگی و فلفل چیلی به جو اضافه می کنند.

  • انجام تمرینات روزانه:

همانطور که قبلا ذکر شد، وزن بیش از حد در اطراف شکم می تواند آلت تناسلی را کوچکتر نشان دهد. انجام برخی فعالیت‌های ورزشی و فعالیت‌های بدنی به شما کمک می‌کند بدنی سالم و فعال بسازید که شانس مطمئنی برای رابطه جنسی بهتر می‌دهد.

راهنمای ورزشی درست می تواند به شما کمک کند وزن خود را کاهش دهید و همزمان استخوان های لگن شما استحکام پیدا کنند. ترکیبی از تمرینات کگل، پیلاتس، تمرینات کف لگن و تمرینات قلبی بهترین رژیم برای درمان مشکلات جنسی است.

  • دستگاه های خلاء یا وکیوم
وکیوم در افزایش سایز آلت تناسلی

با استفاده از دستگاه پمپ خلاء، با قرار دادن دستگاه بر روی آلت تناسلی و پمپاژ هوا، خلاء ایجاد می شود. وکیوم خون را به داخل آلت تناسلی می کشد و آن را متورم می کند. گاهی اوقات از دستگاه های وکیوم در درمان کوتاه مدت ناتوانی جنسی استفاده می شود.

عوارض جانبی: پمپاژ بیش از حد خلاء می تواند به بافت حساس آلت تناسلی آسیب برساند. این می تواند منجر به انزال زودرس یا اختلال نعوظ شود.

  • دستگاه های کشش آلت تناسلی

این دستگاه به کشش آلت تناسلی به مدت 6-4 ساعت در روز کمک می کند. در این درمان یک وزنه کوچک یا قاب کشیده روی آلت تناسلی قرار می گیرد و کشش ایجاد می شود.

عوارض جانبی: هیچ مدرک علمی مبنی بر اینکه چنین تکنیک هایی می توانند به بزرگ کردن آلت تناسلی کمک کنند وجود ندارد.

  • لیپوساکشن
لیپوساکشن در بزرگ کردن آلت تناسلی

لیپوساکشن روشی است که مواد زائد را از طریق دستگاه های علمی می مکد. در این درمان، چربی اضافی روی شکم مردان، چربی زیر شکم، چربی اطراف ناحیه شرمگاهی برداشته می‌شود تا آلت تناسلی مردان بزرگ‌تر به نظر برسد. این روش موثر است و می تواند نتیجه افزایش 2 سانتی متری را در کوتاه مدت مشاهده کند.

عوارض جانبی: در صورت افزایش وزن مجدد، چربی به ناحیه شرمگاهی باز می گردد.

  • پی اس شات یا PSshot

PSshot (درمان PRP) یک درمان بدون دارو و غیر جراحی است که راه دیگری برای افزایش سایز و بزرگ کردن آلت تناسلی است. همچنین به درمان اختلال نعوظ کمک می کند و عملکرد جنسی را بهبود می بخشد.

عوارض جانبی: این یک روش درمانی در مطب است، حدود 2 ساعت طول می کشد و کمترین ناراحتی وجود دارد.

  • افزایش قطر توسط فیلرها

انواع مختلفی از پرکننده های بافت نرم برای استفاده در بدن انسان وجود دارد. مثلا دو نوع پرکننده بافت عبارتند از:

پرکننده های ماتریکس پوستی سلولی (ADM)، 100 درصد پودر شده با نرمال سالین مخلوط شده و بین حلقه و برجستگی به آلت تناسلی تزریق می شود.

نکته: برگشت ناپذیر است و عمدتاً برای تقویت گلن استفاده می شود.

پرکننده‌های اسید هیالورونیک (HA)، یک پلی ساکارید رطوبت‌سنجی طبیعی در ماتریکس خارج سلولی است و یک جزء طبیعی مهم پوست انسان است. محصولات مبتنی بر HA مانند Restylane، Juvederm منشا غیر حیوانی دارند و تا 18 ماه پس از تزریق در فاسیای آلت تناسلی دوام دارند و حتی در بسیاری از موارد ماندگاری تا 3-4 سال نیز ثابت شده است.

  • افزایش حجم با پیوند پوستی سلولی (آلوگرافت)

پیوند پوستی با دقت در زیر لایه صحیح آلت تناسلی کاشته می شود که افزایش قطر را حتی در امتداد  shaft و پشت در داخل بافت های عمیق در ناحیه داخل شرمگاهی تضمین می کند.

نکته: مواد طبیعی و بیولوژیکی مشتق از انسان) برای افزایش دور کمر استفاده می شود.

  • جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی

بزرگ‌کردن آلت تناسلی را می‌توان به‌صورت غیر جراحی و با استفاده از دستگاه خاصی انجام داد که تنها دستگاهی است که توسط FDA، اتحادیه اروپا و بسیاری از مقامات نظارتی برای این منظور تأیید شده است. این دستگاه به دلیل ایمنی و کارایی آن در مجلات و روزنامه های بین المللی مطرح شده است.

  • بزرگ شدن سر آلت تناسلی

برای بزرگ شدن سر آلت یا قسمت بلوطی، آن را می توان با استفاده از پرکننده های اسید هیالورونیک مانند Juvederm نیز انجام داد. سر آلت تناسلی با استفاده از پرکننده های پوستی خاصی که هیچ واکنشی نسبت به بافت انسانی ندارند، بزرگ می شود. این فیلترهای ویژه با بالاترین کیفیت برای به حداقل رساندن واکنش ها و به حداکثر رساندن نتایج هستند. با استفاده از این پرکننده‌ها می‌توان حدود 1 تا 3 سانتی‌متر افزایش دور گلن را انتظار داشت.

چرا مردان به دنبال راه هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی هستند؟

بزرگ بودن اندازه آلت تناسلی در مردان درواقع باعث افزایش حس اعتماد به نفس انان در زندگی زناشوییو روابط جنسی است. به همین دلیل بسیاری از مردان که از سایز آلت تناسلی خود راضی نیستند به دنبال روش هایی برای افزایش و بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند.

چه روش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان وجود دار؟

روش های زیادی برای این منظور وجود دارد. از جمله خوردن مواد مغذی؛ انجام تمرینات روزانه ورزشی، لیپوساکشن، جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق فیلر و پرکننده ها، استفاده از دستگاه وکیوم و …

3.7/5 - (9 امتیاز)

همچنین ببینید

خیانت زن

نشانه های خیانت زن و نحوه برخورد با آن

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور