بوسیدن لب دختر توسط
بوسیدن لب دختر توسط

بوسیدن لب دختر توسط پسر نشانه چیست؟

یکی از رایج ترین بوسه ها نسبت به به جنس مخالف، بوسیدن لب دختر توسط پسر می باشد. این بوسه که به چند شکل صورت گیرد، علاوه بر ایجاد آرامش، می تواند انتقال دهنده عشق و محبت نهفته در دل باشد و یا یک نوع پیام برای ایجاد رابطه جنسی را منتقل نماید. البته بوسه های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم و خواهیم دید که بوسه بر پیشانی یا بوسیدن گردن مرد نشانه چیست؟

همچنین، اگر برای شما این سوال مطرح است که بوسیدن لب دختر توسط پسر نشانه چیست؟ و یا نمی دانید که قصد واقعی شریکتان از انجام چنین کاری چه می تواند باشد، با کارشناسان و متخصصان رابطه با جنس مخالف دکتر فکر تماس گرفته و برای استحکام یا ترک رابطه خود مشاوره دریافت نمایید.

بوسیدن لب دختر توسط پسر نشانه چیست؟

بوسیدن گردن مرد نشانه چیست؟

بوسیدن لب دختر توسط پسر در میان انواع بوسه ها، یکی از شایع ترین ها به شمار می رود. بسته به اینکه ژست طرفین در هنگام بوسه به چه شکلی باشد، معنای آن نیز می تواند متفاوت باشد. برای مثال هر چقدر بوسه طولانی باشد، احساسات عمیق تری را نشان می دهد و مایل است آن را به طرف مقابل نیز بفهماند.

شاید عجیب باشد ولی بوسه بر لب تنها منحصر به انسان نبوده و حتی در حیوانات نیز به شکل های مختلفی وجود دارد. از نظر روانشناسی انواع بوسه، یکی از دلایل پنهان در بوسیدن لب دختر توسط پسر، نشان دادن عشق و محبت به او است.

اما شاید علت های دیگر را در مسائل بیولوژیکی جستجو کرد. چرا که دو طرف با چنین بوسه ایی به یکدیگر نزدیک شده و با استشمام رایحه هم، احساس همبستگی بیشتر پیدا می کنند. بعلاوه این نوع بوسه میل جنسی را افزایش می دهد و خود به عنوان یک محرک عمل می نماید.

انواع بوسیدن لب دختر توسط پسر

شاید شما نیز به محض شنیدن عبارت بوسیدن لب دختر توسط پسر، یک تصویر معمول که همواره دیده می شود برایتان مجسم شود. اما در حقیقت نحوه انجام این کار خود نیز می تواند تفاوت های جزئی داشته باشد و دنبال آن معنی متفاوتی را با خود منتقل کند. در زیر انواع و مفاهیم بوسیدن لب دختر توسط پسر را ذکر کرده ایم.

 • پسر تنها لب های دختر را لمس می کند و به آرامی بوسه می زند. ساده ترین نمونه آن را می توان در زمان شروع دیدار یا پایان آن به نشانه سلام و خداحافظی دید. در این حالت، بوسه بر لب سریع اتفاق می افتد و دو طرف از یکدیگر جدا می شوند.
 •  
 • بوسه بر لب های بسته. این بوسه نشانه خوبی است و به عقیده برخی از کارشناسان به معنای آن است که من واقعا تو را دوست دارم و به تو احترام می گذارم و حتی در فرهنگ های غربی نشانه ایی از کراش داشتن محسوب می شود. همچنین آن ها معتقدند که اگر بوسیدن لب دختر توسط پسر در رابطه های طولانی مدت تنها از این نوع باشد، حاکی از آن می باشد که رابطه نیازمند بهبود می باشد. اما به طور کلی هر بوسه طولانی تر و فشار لب ها بر روی یکدیگر بیشتر باشد، عشق عمیق تر را نشان می دهد.
 • بوسه با لب های باز: این بوسه شبیه بوسه فرانسوی است. با این تفاوت که در آن زبان بیرون نمی آید. این مدل بیشتر دلالت جنسی دارد و می تواند جذب عمیق را نشان دهد.
 • نیش بوسه: به عبارتی یکی از لب ها توسط لب دیگری گرفته می شود و به منظور برقراری ارتباط با دختر انجام می پذیرد.

 

اگر می خواهید با عواقب عشق یک طرفه و راه های رهایی از آن آشنا شوید، بر روی لینک کلیک فرمایید

بوسه بر پیشانی نشانه چیست؟

بوسه بر پیشانی نشانه چیست؟

بوسه بر پیشانی قدمت و معنای گوناگونی در جوامع مختلف داشته است. برای مثال در برخی جوامع شرقی پدر یا بزرگتر پیشانی فرزند را می بوسد. یا اینکه شخصی برای عذر خواهی از دیگری این کار را انجام می دهد. اما مشهورترین آن را می توان نوع عاشقانه بین دو جنس مخالف دانست و غالبا بوسیدن همسر از این نوع می باشد.

گرچه بوسه بر پیشانی به شدت و حدت بوسیدن لب دختر توسط پسر نیست، اما نشانه بارزی از محبت و احترام می باشد. در این مدل، پسر خود را به نزدیک سر دختر برده و به آرامی پیشانی او را می بوسد. اگر دختر چشمان خود را ببندد، فضا عاشقانه تر نیز خواهد شد. بسیاری از مفسران معتقدند که بوسه بر حاکی از یک عشق عمیق و قوی است. به طور کلی می توان 5 استنباط در مورد بوسه بر پیشانی داشت.

 • او بیشتر از چیزی که تصورش را می کنید به شما احترام می گذارد. به نحوی بر خلاف بوسیدن لب دختر توسط پسر ، در این نوع بوسیدن او می خواهد بگوید که خیال جنسی در کار نیست و شما را آنگونه که هستید با تمام کاستی ها و نقاط ضعف می خواهد.
 • به شما اهمیت می دهد. شادی و آرامش تان برایش مهم است. او نمی خواهد که شما را ناراحت و اندوهگین ببیند و تمام تلاشش را می کند تا لبخند به لبهایتان بیاید.
 • از تو مراقبت و محافظت خواهم کرد. طرف مقابل می خواهد بگوید که شما را در مقابل هر چیزی که برایتان رنج آور و آسیب زا است حفاظت می کند.
 • شریک شما از این کار خوشش می آید. اگر به طور مکرر آن را انجام می دهد یعنی برای او لذت بخش و آرامش بخش است.
 • او عاشق شماست. بوسه بر پیشانی به شکلی احترام آمیز نشانه عشقی حقیقی است و می خواهد شما را در فضایی آرام متوجه آن کند.

بوسیدن گردن مرد نشانه چیست؟

از آنجا که گردن یکی از نقاط حسی بدن به شمار می رود، بوسیدن آن را می توان یک حالت خودمانی و یا شهوانی دانست. به طوری که آن را عمدتا نشان از خواسته جنسی می بینند. در واقع دختر با بوسیدن گردن مرد می خواهد او را به یک رابطه و نزدیکی جنسی دعوت نماید.

همان چیزی که در بوسیدن لب دختر توسط پسر احتمال القا دارد.  البته این کار عمدتا از سوی مردان انجام می شود و به قصد تحریک شریک خود برای عمل جنسی است. چرا که این قسمت بسیار تحریک پذیر بوده و اگر با اعمال دیگری همراه باشد اغوا کننده خواهد بود. با این حال، بوسیدن گردن مرد برای دختران بیشتر منشا احساسی داشته و می خواهند علاقه خود را به طرف مقابل نشان دهند.

جهت آگاهی از 7 نشانه عشق بیمارگونه و راه های درمان آن واردی لینک شوید

دیگر انواع بوسیدن دختر توسط پسر

غیر از بوسیدن لب دختر توسط پسر که در بالا توضیح داده شد، انواع دیگری از بوسه وجود دارد که هر کدام به اشکال و قصدهای گوناگونی انجام می گیرند. تعدادی از این بوسه های منشا تاریخی داشته و از کشورهای مختلفی ریشه دارند. در زیر به رایج ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • بوسه گونه
 • بوسه نرمه گوش
 • بوسه فرانسوی
 • بوسه اسکیمویی
 • بوسه غافلگیر کننده
 • بوسه نرم و طولانی
 • بوسه روی دست
 • بوسه مرد عنکبوتی
 • بوسه فرشته
 • بوسه از فک
 • بوسه بر شبح
 • بوسه بر شانه
 • بوسه و آغوش
 • بوسه مژه ایی
 • بوسه نشانه گذار
 • بوسه اغوا کننده
 • بوسه سوسمار

خلاصه مطالب

هدف از ارائه این مقاله اطلاعاتی در مورد نشانه معنای بوسیدن لب دختر توسط پسر بود و سعی کردیم تا در مورد مفهوم بوسه بر پیشانی و بوسیدن گردن مرد نیز صحبت نماییم.

اگر می خواهید که با راهکارهای تداوم روابط عاشقانه با همسر یا معشوق خود آشنا شده و از شیوه های انتقال محبت مناسب استفاده نمایید، می توانید با مشاوران و روانشناسان دکتر فکر در ارتباط باشید. همکاران ما در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 آماده ارائه مشاوره در تمامی زمینه ها می باشند.

بوسیدن لب دختر توسط پسر نشانه چیست؟

در مقاله کنونی می توانید با مفهوم و معنی بوسیدن لب دختر توسط پسر آشنا شوید.

بوسه بر پیشانی نشانه چیست؟

بوسه بر پیشانی می تواند چنددلالت همچون احترام، عشق، محافظت از معشوق و توجه به او را داشته باشد.

بوسیدن گردن مرد نشانه چیست؟

از آنجا که گردن یکی از نقاط حسی بدن به شمار می رود، بوسیدن آن را می توان یک حالت خودمانی و یا شهوانی دانست. به طوری که آن را عمدتا نشان از خواسته جنسی می بینند.

در زمان بوسیدن لب دختر توسط پسر چه واکنشی نشان داد؟

برای آشنایی با نحوه عکس العمل در زمان بوسیدن لب دختر توسط پسر با همکاران ما تماس بگیرید.

4.4/5 - (10 امتیاز)

همچنین ببینید

خیانت زن

نشانه های خیانت زن و نحوه برخورد با آن

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاور